TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:35:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 224145 puta)
vaske76
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #323 poslato: Novembar 25, 2012, 07:11:49 posle podne »

hvala na odgovoru
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #322 poslato: Novembar 25, 2012, 04:32:25 posle podne »

pokusavam da dobijem odgovor ali izgleda da mi ne ide.poceo sam da koristim attac pre i whey posle treninga pa me zanima da li negde gresim

Ne grešiš,samo što se attack može koristiti i posle treninga jer je on više kreatinska bomba nego reaktor.Uzmeš dozu 30min pre treninga i odmah po završetku pa sačekaš malo i onda whey.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #321 poslato: Novembar 25, 2012, 11:59:21 pre podne »

pokusavam da dobijem odgovor ali izgleda da mi ne ide.poceo sam da koristim attac pre i whey posle treninga pa me zanima da li negde gresim

Ne gresis upravo tako treba da ih koristis ;)
Sačuvana
vaske76
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #320 poslato: Novembar 25, 2012, 11:40:43 pre podne »

pokusavam da dobijem odgovor ali izgleda da mi ne ide.poceo sam da koristim attac pre i whey posle treninga pa me zanima da li negde gresim
Sačuvana
vaske76
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #319 poslato: Novembar 25, 2012, 11:37:16 pre podne »

pokusavam da dobijem odgovor ali izgleda da mi ne ide.poceo sam da koristim attac pre i whey posle treninga pa me zanima da li negde gresim
Sačuvana
Sinisa 78
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #318 poslato: Novembar 17, 2012, 06:49:49 posle podne »

Hvala svima na savjetim, izvinjavam se sto sam u ovoj temi oko problema sa zeludcom. Hvala za broj telefona.
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #317 poslato: Novembar 16, 2012, 11:17:25 pre podne »

Ja citirao dr Luku Djorića iz Niša. Čovek je u medjuvremenu umor, pa je polemika sa njim na tu temu nemoguća, iz opravdanih razloga, ali ono što je zastupao kao tezu itekako ima smisla ...
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #316 poslato: Novembar 15, 2012, 11:20:55 posle podne »

"Ja mislim da gastritis ne postoji kao dijagnoza. To obično lekari napišu kada ne znaju šta je u pitanu ... " dr Luka Djorić

Necemo se sloziti oko ove izjave, gastritis kao dijagnoza postoji i jasno je definisan, ali to ovde nije tema pa diskusiju mozemo produbiti u medicinskom delu.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #315 poslato: Novembar 15, 2012, 11:13:43 posle podne »

Za herniju uopste nisam primjetio neke simptome ili ja od bolova u zelucu ne mogu da razjasnim sta je sta. Sve to na mene i psihicki djeluje i opterecuje me. Pocetnik sam i ne radim sa vecim teretom, a nisam ni primjetio da mi nesto smeta kada treniram. Uglavnom nema dana kada ne osjecam bolove, samo naidje neki period od par dana kada se osjecam malo bolje, ne mogu vjerovati da to moze tako da bude i da se covjek s tim mora nositi dobar dio zivota. Ali da vas ne tusim svojim problemima, mislim da bi trebao obici jos par strucnih doktora i da vidim i njihova misljenja, mozda mi oni pomognu. Jos samo jedno pitanje po vasem misljenju kakav je vhey protein firme OLIMP sport nutrition, porijeklo Poljska, jer trenutno samo njega mogu nabaviti u Republici Srpskoj, prodavnice su kod nas slabo snabdjevene i u par njih sto sam bio imaju trenutno samo njega, a ostalo mogu naruciti. I ako bi ste mi vi mogli  preporuciti nekakav vhey protein koji bi bio dobar za moj problem sa zeludcom, i od koga cu naravno dobro napredovati u treniranju, a ja cu probati da ga nabavim, puno vam hvala i izvinite na smetnji.

Kao sto su ti vec objasnili, mi taj protein nemamo u ponudi pa ti ne mogu mnogo pomoci. A sto se tice proteina iz Pansportove ponude, neces pogresiti.
I posto ovde nije tema za to, ako te jos nesto interesuje vezano za probleme koje imas, mozes nam pisati u delu saveti lekara.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #314 poslato: Novembar 15, 2012, 10:58:34 posle podne »

Naravno. Možeš preko linka koji sam ti već ostavio u prethodnom postu ili telefonom 021/820-555. :)
Sačuvana
Sinisa 78
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #313 poslato: Novembar 15, 2012, 04:07:07 posle podne »

Hvala puno svima na savjetima i poslusacu vas naravno. Postoji li mogucnost da ja nekako preko pansporta narucim neke od tih proteina?
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2012, 04:10:26 posle podne od strane Sinisa 78 » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #312 poslato: Novembar 15, 2012, 10:46:29 pre podne »

Sto se izbora kod nas u Pansportu tice neces pogresiti jer se za kvalitet garantuje.Samo odaberes ukuse.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #311 poslato: Novembar 15, 2012, 08:50:10 pre podne »

Za herniju uopste nisam primjetio neke simptome ili ja od bolova u zelucu ne mogu da razjasnim sta je sta. Sve to na mene i psihicki djeluje i opterecuje me. Pocetnik sam i ne radim sa vecim teretom, a nisam ni primjetio da mi nesto smeta kada treniram. Uglavnom nema dana kada ne osjecam bolove, samo naidje neki period od par dana kada se osjecam malo bolje, ne mogu vjerovati da to moze tako da bude i da se covjek s tim mora nositi dobar dio zivota. Ali da vas ne tusim svojim problemima, mislim da bi trebao obici jos par strucnih doktora i da vidim i njihova misljenja, mozda mi oni pomognu. Jos samo jedno pitanje po vasem misljenju kakav je vhey protein firme OLIMP sport nutrition, porijeklo Poljska, jer trenutno samo njega mogu nabaviti u Republici Srpskoj, prodavnice su kod nas slabo snabdjevene i u par njih sto sam bio imaju trenutno samo njega, a ostalo mogu naruciti. I ako bi ste mi vi mogli  preporuciti nekakav vhey protein koji bi bio dobar za moj problem sa zeludcom, i od koga cu naravno dobro napredovati u treniranju, a ja cu probati da ga nabavim, puno vam hvala i izvinite na smetnji.

Molim te samo da u ovoj temi nastavimo o proteinima, jer je tema o tome, ako imaš ptianje za lekara postavi ga u odgovorajućem podforumu - saveti lekara.

Što se tiče proteina,i moja preporuka ide ka poznatim proizvoĂ°ačima poput Dymatize-a, Sciteca...
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #310 poslato: Novembar 14, 2012, 11:49:42 posle podne »

"Ja mislim da gastritis ne postoji kao dijagnoza. To obično lekari napišu kada ne znaju šta je u pitanu ... " dr Luka Djorić
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Sinisa 78
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #309 poslato: Novembar 14, 2012, 07:28:19 posle podne »

Za herniju uopste nisam primjetio neke simptome ili ja od bolova u zelucu ne mogu da razjasnim sta je sta. Sve to na mene i psihicki djeluje i opterecuje me. Pocetnik sam i ne radim sa vecim teretom, a nisam ni primjetio da mi nesto smeta kada treniram. Uglavnom nema dana kada ne osjecam bolove, samo naidje neki period od par dana kada se osjecam malo bolje, ne mogu vjerovati da to moze tako da bude i da se covjek s tim mora nositi dobar dio zivota. Ali da vas ne tusim svojim problemima, mislim da bi trebao obici jos par strucnih doktora i da vidim i njihova misljenja, mozda mi oni pomognu. Jos samo jedno pitanje po vasem misljenju kakav je vhey protein firme OLIMP sport nutrition, porijeklo Poljska, jer trenutno samo njega mogu nabaviti u Republici Srpskoj, prodavnice su kod nas slabo snabdjevene i u par njih sto sam bio imaju trenutno samo njega, a ostalo mogu naruciti. I ako bi ste mi vi mogli  preporuciti nekakav vhey protein koji bi bio dobar za moj problem sa zeludcom, i od koga cu naravno dobro napredovati u treniranju, a ja cu probati da ga nabavim, puno vam hvala i izvinite na smetnji.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 18 upita.