TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:10:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Filmovi(ćaskanje o filmovima, glumcima i sl.)  (Pročitano 74491 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #33 poslato: Decembar 10, 2009, 10:54:50 posle podne »

Mislim da će mi to biti 4. put da ga gledam. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #32 poslato: Decembar 10, 2009, 10:51:03 posle podne »

Gledao sam ga mnogo puta ali pogledacu ga jos jednom jer je film odlican.Hvala Roberte!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Decembar 10, 2009, 09:58:18 posle podne »

Subota, RTS 1, 21:35h: film Hrabro srce.

Topla preporuka.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #30 poslato: Decembar 09, 2009, 07:48:29 posle podne »

Dobro si me potsetio. Kao sto sam i mislio, vec je izasao DVD rip tako da cu skinuti. Hvala inace  :)

Treba sacekati koju nedelju, i onda se ne mora gledati film snimljen kamerom... to je bas skranvljenje...
Sačuvana
Sharky90
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 327


!!! The blood is rushing in to your muscles !!!

« Odgovor #29 poslato: Decembar 09, 2009, 07:35:48 posle podne »

Saw je odlican. Skinuo sam sestice pre koju nedelju ali nesto nije bilo O.K., tako da strpicu se jos malo dok ne izadje dvd rip verzija, pa da odgledam kao covek, a ne snimke iz bioskopa :)

Mogao bih surogat da pogledam, imam ga, a nesto mi se cinio los. Tako da poslusacu vas, heh

evo ti sample

http://hotfile.com/dl/18285825/5e2d589/rxs6r5-s..avi.html pa ako ti se svidi slika dacu ti linkove :P

Sačuvana
Iznajmljivanje automobila u Beogradu. Najbolji uslovi City rent a car Beograd.
Smestaj u Beogradu po najboljim cenama - BGD apartmani Beograd,
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #28 poslato: Decembar 09, 2009, 10:37:50 pre podne »

Verujem ti, bebac. Mogu da zamislim kakvo je to uživanje. :)

Ja sam odgledao samo neke scene kod prijatelja koji je inače recezent za HD televiziju, čovek koji se bavi time i koji živi od toga.
Brate ima plazmu 50inča + BLU RAY + logitech suraund... ajoj majko moja... ono je san snova.
Što je najgore ja sam uzeo 32 inča SAMSUNG full HD, samo zato što sam negde pročitao da je i više nego dovoljna sa razdaljine gde ja gledam i da bi veća dijagonala rezultirala lošijem kvalitetu slike, taj koji je napisao verovatno nije video kvalitet ovih novijih serija, sad ujedam sam sebe za jaja što nisam uzeo bar 40 inča.
Ako kupujete uzimajte što veću dijagonalu za te pare koje ste spremni da priuštite.
Npr ovaj moj prijatelj ima 120cm (50inča) i gleda sa udaljenosti od nekih 3m, kad je slab signal na kablovskoj vidi se lošije naravno, ali kad se gleda full HD.... svaki VALJA

a Bebac, sto se nisi raspitao aaaaaaa, pa na maloj dijagonali i sto je veca udaljenost neces primetit razliku, al jbg taj sa 50+ incha kosta bas dosta....:)

Ma brate to za dijagonalu-manja razlika-veća udaljenost...ZNAM bavim se grafičkim dizajnom tako da...
Nego ima ona fora, kablovska televizija konvertovanje signala blablabla... i kao manje uočljiviji nedostatci na manjoj dijagonali, sto i jeste ali sad TV prave mnogo boljom tehnologijom da je skoro neprimetno a na FULL HD rezoluciji + BLU RAY nema nedostataka.
Nisam ja ni hteo da kupim od 50inča ali razlika izmeĂ°u mog TV od 32 i 40inča (isti model samo različite dijagonale) je =135eura što nije uopšte puno.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
nickey
Gost
« Odgovor #27 poslato: Decembar 09, 2009, 09:47:44 pre podne »

Verujem ti, bebac. Mogu da zamislim kakvo je to uživanje. :)

Ja sam odgledao samo neke scene kod prijatelja koji je inače recezent za HD televiziju, čovek koji se bavi time i koji živi od toga.
Brate ima plazmu 50inča + BLU RAY + logitech suraund... ajoj majko moja... ono je san snova.
Što je najgore ja sam uzeo 32 inča SAMSUNG full HD, samo zato što sam negde pročitao da je i više nego dovoljna sa razdaljine gde ja gledam i da bi veća dijagonala rezultirala lošijem kvalitetu slike, taj koji je napisao verovatno nije video kvalitet ovih novijih serija, sad ujedam sam sebe za jaja što nisam uzeo bar 40 inča.
Ako kupujete uzimajte što veću dijagonalu za te pare koje ste spremni da priuštite.
Npr ovaj moj prijatelj ima 120cm (50inča) i gleda sa udaljenosti od nekih 3m, kad je slab signal na kablovskoj vidi se lošije naravno, ali kad se gleda full HD.... svaki VALJA

a Bebac, sto se nisi raspitao aaaaaaa, pa na maloj dijagonali i sto je veca udaljenost neces primetit razliku, al jbg taj sa 50+ incha kosta bas dosta....:)
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #26 poslato: Decembar 08, 2009, 03:04:56 posle podne »

Verujem ti, bebac. Mogu da zamislim kakvo je to uživanje. :)

Ja sam odgledao samo neke scene kod prijatelja koji je inače recezent za HD televiziju, čovek koji se bavi time i koji živi od toga.
Brate ima plazmu 50inča + BLU RAY + logitech suraund... ajoj majko moja... ono je san snova.
Što je najgore ja sam uzeo 32 inča SAMSUNG full HD, samo zato što sam negde pročitao da je i više nego dovoljna sa razdaljine gde ja gledam i da bi veća dijagonala rezultirala lošijem kvalitetu slike, taj koji je napisao verovatno nije video kvalitet ovih novijih serija, sad ujedam sam sebe za jaja što nisam uzeo bar 40 inča.
Ako kupujete uzimajte što veću dijagonalu za te pare koje ste spremni da priuštite.
Npr ovaj moj prijatelj ima 120cm (50inča) i gleda sa udaljenosti od nekih 3m, kad je slab signal na kablovskoj vidi se lošije naravno, ali kad se gleda full HD.... svaki VALJA
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Decembar 08, 2009, 02:06:16 posle podne »

Ja volim da odgledam film kao sto je Troja,Gladijator,Aleksandar,Bili smo vojnici,Potraga za vojnikom Rajanom. Mislim da su to dobra ostvarenja na platnu.

Apsolutno se slazem.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #24 poslato: Decembar 08, 2009, 01:50:47 posle podne »

Ja volim da odgledam film kao sto je Troja,Gladijator,Aleksandar,Bili smo vojnici,Potraga za vojnikom Rajanom. Mislim da su to dobra ostvarenja na platnu.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Decembar 08, 2009, 12:44:44 posle podne »

Verujem ti, bebac. Mogu da zamislim kakvo je to uživanje. :)
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #22 poslato: Decembar 08, 2009, 12:17:38 posle podne »

Da vidite kako se tek postaje filmofil kad se odgleda na 120Plazmi/lcd ful HD +BLUE RAY, ajoj !!!
Najmanji nevazni detalji vide se ....ma nemam reči ko može neka negde pogleda biće mu sve jasno.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Decembar 08, 2009, 10:37:51 pre podne »

Ajmo svi u raskorak - i jedan, dva, tri, četiri. Dva, dva, tri četiri... :D :D :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Decembar 08, 2009, 10:23:30 pre podne »

Kad smo kod lajanja na zvezde... u skladu sa našim forumom :D

http://www.youtube.com/watch?v=lMtlYiAw6Ro
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #19 poslato: Decembar 07, 2009, 09:55:29 posle podne »

Nemoj tako Viljuska, po meni Lajanje na Zvezde stoji rame uz rame sa najboljim svetskim(americkim) komedijama, nisu filmovi tu da budu neka uzvisena umetnost(ne kazem da nisu umetnost), vec su tu da nas zabave. Ali opet ukusi su razliciti... :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 17 upita.