TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 06:07:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Filmovi(ćaskanje o filmovima, glumcima i sl.)  (Pročitano 74447 puta)
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #303 poslato: Decembar 16, 2012, 12:57:55 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=z2ucv8Fxxjg
Evo odlican dokumentarac o armwreslingu :)) Ko nije gledao neka odgleda :) Alexey Voevooodaaa :D  Kakva zivotinja je bio :D Zoltane sta mislis o njemu? :)
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #302 poslato: Decembar 16, 2012, 11:31:40 pre podne »

Manite se betmena i ostalih junaka :D Dajte mi neki triler da gledam da ne mogu da skinem pogled sa monitora?? :)
Sačuvana
coldwater
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


I'm a lead farmer motherfucker.

« Odgovor #301 poslato: Decembar 12, 2012, 09:13:18 pre podne »

volim ja nove betmene, ali ovo me je odusevilo:
http://youtu.be/WQJuGeqdbn4
Sačuvana
--
cheers,
milan.
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #300 poslato: Decembar 11, 2012, 10:54:21 posle podne »

Juce i danas pogledao The Dark Knight i The Dark Knight Rises, i šta reći - VRHUNSKI! Betmen je moj omiljeni superheroj od kad znam za sebe :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #299 poslato: Decembar 11, 2012, 06:32:14 posle podne »

Deluje obecavajuce film, premijera aprila, Mark Wahlberg pakuje dobru masu, kao nikad do sad, a i kako ne bi kad trenira sa Dwayne ^zivotinjom^ Johnson-om http://www.youtube.com/watch?v=CAStMoOsJRc

Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #298 poslato: Novembar 27, 2012, 10:15:18 posle podne »

Sintol nema veze sa AAS ili bilo kakvim dopingom

Ma brzo sam i napisao post,pa sam skratio AAS, nema potrebe sada da razlazemo.. sta god da je, ali ponovo ne verujem da je crnja samo zbog sintola takav..ubrizgavao je injekcije po celom telu ? koliko znam sintol se samo koristi radi korigovanja pojedinih delova tela,ne celog..tako da je svejedno crnja bio na neki zajeban AAS..e to sam mislio reci,oprosti BBBBB :D


i pored svega na cemu je itd,u to u ne ulazim, samo coveka respectujem,jer da je bilo sta uzimao,PONOVO je imao hard core treninge..tako da je to to ;)
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2012, 10:18:01 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #297 poslato: Novembar 27, 2012, 10:08:05 posle podne »

Sintol nema veze sa AAS ili bilo kakvim dopingom
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #296 poslato: Novembar 27, 2012, 09:54:59 posle podne »

...
Gledao sam ga jos ranije, ali sam skoro ponovo naisao na njega,cisteci moju arhivu filmova..

Pre svega sam ga postovao jer glavni glumac Michael Jai White, po meni ima telo u top 5 holivudskih momaka.. a jos vise je fascinirajuca cinjenica da on u tom filmu ima 42 godine,a videcete kakav izgled,sto je za RESPECT...

Film dosta podseca na film Charles Bronsona ^Hard Times^  iz 1975 , jer ima dosta sekvenci koje podsecaju na taj movie..bas dosta..samo su dodali par momenata preokrenuli pricu pa dobili svoj pecat filma..

Sve u svemu movie 7/10..

Ok film. Lik sa 42 godine ima 5L sintola pa je malo smešno. :D

Nisam ni rekao da nije na aas, ali pored toga ima dobru formu godinama,i odrzava svoje telo na dobrom nivou, ako si gledao jos neke ranije filmove to je to..inace cela holivud ekipa je na aas i to se zna,jer koje su transformacije su bile u kinematografiji za par meseci,dobro su i ostali zivi..ali jbg cela ekipa je tu od doktora do psihijatra kada se krece sa AAS.. pa nikad necu zaboraviti onu transformaciju kristian bejla sa filma equlibrium na film machinist..tu je lik smrsao 30+ kg za ulogu..ali to je to, sex droga rokenrol, holivud :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #295 poslato: Novembar 27, 2012, 09:50:06 posle podne »

...
Gledao sam ga jos ranije, ali sam skoro ponovo naisao na njega,cisteci moju arhivu filmova..

Pre svega sam ga postovao jer glavni glumac Michael Jai White, po meni ima telo u top 5 holivudskih momaka.. a jos vise je fascinirajuca cinjenica da on u tom filmu ima 42 godine,a videcete kakav izgled,sto je za RESPECT...

Film dosta podseca na film Charles Bronsona ^Hard Times^  iz 1975 , jer ima dosta sekvenci koje podsecaju na taj movie..bas dosta..samo su dodali par momenata preokrenuli pricu pa dobili svoj pecat filma..

Sve u svemu movie 7/10..

Ok film. Lik sa 42 godine ima 5L sintola pa je malo smešno. :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #294 poslato: Novembar 27, 2012, 02:04:18 pre podne »

http://www.youtube.com/watch?v=FPO5HP6LTpc

Gledao sam ga jos ranije, ali sam skoro ponovo naisao na njega,cisteci moju arhivu filmova..

Pre svega sam ga postovao jer glavni glumac Michael Jai White, po meni ima telo u top 5 holivudskih momaka.. a jos vise je fascinirajuca cinjenica da on u tom filmu ima 42 godine,a videcete kakav izgled,sto je za RESPECT...

Film dosta podseca na film Charles Bronsona ^Hard Times^  iz 1975 , jer ima dosta sekvenci koje podsecaju na taj movie..bas dosta..samo su dodali par momenata preokrenuli pricu pa dobili svoj pecat filma..

Sve u svemu movie 7/10..
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2012, 02:05:51 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #293 poslato: Novembar 24, 2012, 12:07:58 pre podne »

noted, necu gledam ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #292 poslato: Novembar 23, 2012, 11:00:04 posle podne »

Najs! :D Kakav je film?

Depresivan  film, nista pametno, govori kako jedan introvert dozivljava renesansu kada ulazi u second pubertet, jer je prvi proveo u dizanju tegova,pa se pred kraj tridesetih setio da mora da nekoj cica maci dozvoli da mu pipne misice.. sve u svemu nating speshl :D

Umesto toga odgledajte film TED, koji bar ima nesto zanimljivo ,medicu koji je navucen na VUJU i lud je ko struja :D

« Poslednja izmena: Novembar 23, 2012, 11:03:55 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #291 poslato: Novembar 23, 2012, 10:25:53 posle podne »

Najs! :D Kakav je film?
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #290 poslato: Novembar 23, 2012, 06:32:18 posle podne »

http://www.imdb.com/title/tt1729226/
 ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #289 poslato: Novembar 23, 2012, 12:16:47 posle podne »

Kakvi su vaši utisci u vezi posljednjeg dijela Nolanovog Mračnog viteza? Ja sam upravo pogledao i pozitivno sam iznenaĂ°en.

awesome film.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.