TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 04:57:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PRVIH 10 FORUMAŠA DOBIJA POKLON!  (Pročitano 36109 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #173 poslato: Januar 05, 2010, 09:40:45 posle podne »

meni se cini da za nijansu odradim lakse trening uz njega...ali ukus je i dalje isti xD
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #172 poslato: Januar 01, 2010, 07:08:07 posle podne »

 :o  :) uz sve to, neznam bas kakav uticaj je imao, heh...

Ali kada bi ga samog uzeo i radio neki duzi ili jaci trening mogao bi da osetis poboljsanje u poredjenju sa npr kada ne bi... Jednostavno mislim da je glavna uloga ne da te "digne" tipa kao kofein, nego da produzi period kada se covek oseca punim energije i spreci eventualni ulazak u hiperglikemiju, sigurno da se bolji efekat oseti kod mpr trcanja, npr kod mene triatlona i sl nego u teretani... pogotovo kao npr ja koji ne uzimam kreatin, sigurno sam imao bolji utisak uzimanjem kreceleratora :)...

Originalno smisljeno stvarno, jedinstven i specifican proizvod koji i u teretani rekreativcu moze i te kako znaciti...
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #171 poslato: Januar 01, 2010, 06:53:29 posle podne »

Ja sam ga pio letos nekoliko puta pred trku, nije uopste gadan ukus ali je cudan, nekako ga zeludac ne prihvata, stvarno moze lako postati muka, mislim da valjda jer je preslatko... plus nikako nisam isao sa preporucenim dozama jer mislim da mi stvarno ne bi prijalo pred trku :) razblazio sam nego sto se preporucuje...

U svakom slucaju fenomenalan proizvod pred trku/ozbiljan trening

Znaš kako Mirjana popije pola dozera a doza je dve pune merice :) , i bukvalno joj je loše sa četvrtinom doze. A ona inače pije BCAA u prahu bez ikakvih problema.
Ja sam jutros samo probao pola dozera i ukus u poreĂ°enju sa BCAA je ok :)
Trening sam Vrh odradio, e sad dali mi je od njega ili 300mg cofeina + lcarnitin+1 tableta sagorevača + EFEDRIN sumnjam baš da mi je od njega :) e sad možda mi je dao malo energije, nemam poima.
Znam samo da sve što smo dobili od poklona NIKADA nebih kupio jer ima MNOGO bitnijih stvari...ali kao što Vuksa kaže poklonu se u zube ne gleda ;)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #170 poslato: Januar 01, 2010, 06:39:32 posle podne »

Ja sam ga pio letos nekoliko puta pred trku, nije uopste gadan ukus ali je cudan, nekako ga zeludac ne prihvata, stvarno moze lako postati muka, mislim da valjda jer je preslatko... plus nikako nisam isao sa preporucenim dozama jer mislim da mi stvarno ne bi prijalo pred trku :) razblazio sam nego sto se preporucuje...

U svakom slucaju fenomenalan proizvod pred trku/ozbiljan trening
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #169 poslato: Januar 01, 2010, 06:15:52 posle podne »

meni je njegov ukus takodje los...Maltene mi je muka...pijem i placem...:)
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #168 poslato: Januar 01, 2010, 04:15:15 posle podne »

ovaj krea celertator ima sit ukus :) ali poklonu se u zube ne gleda :) tako da enivej hvala :D

Meni se bas dopao, ali o ukusima se ne diskutuje :)

Evo baš sam jutros probao ...meni je OK, ima jak ukus i nekako mi padne teško na želudac kao i Mirjani.
Mirjana je jutros umalo povratila, čak je ispljunula malo, jer joj se ukus UOPŠTE ne sviĂ°a, dok je meni OK, JBG. baš se ukusi razlikuju.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #167 poslato: Januar 01, 2010, 04:10:03 posle podne »

ovaj krea celertator ima sit ukus :) ali poklonu se u zube ne gleda :) tako da enivej hvala :D

Meni se bas dopao, ali o ukusima se ne diskutuje :)
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #166 poslato: Decembar 31, 2009, 01:42:22 posle podne »

pa to sto si napisao je povecanje insulinske osetljivost  , povecanje insulinske osetljivosti kao rezultat ima smanjenje nivoa secera u krvi , jer veci procenat secera udje u celiju usled povecanje insulinske osetljivosti

Aha, ok hvala.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #165 poslato: Decembar 31, 2009, 01:13:53 posle podne »

pa to sto si napisao je povecanje insulinske osetljivost  , povecanje insulinske osetljivosti kao rezultat ima smanjenje nivoa secera u krvi , jer veci procenat secera udje u celiju usled povecanje insulinske osetljivosti
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #164 poslato: Decembar 27, 2009, 09:21:43 posle podne »

Evo dobio sam i ja "paket" :)
Nisam probao ništa, Mirjana će sve to popiti jer njoj trebaju oni silni UH, verujem da će joj se svideti, nemoguće je da ne valja sa onoliko šećera.

Evo po 14ti put HVALA PS.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #163 poslato: Decembar 25, 2009, 02:25:13 posle podne »

ovaj krea celertator ima sit ukus :) ali poklonu se u zube ne gleda :) tako da enivej hvala :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
vožd2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #162 poslato: Decembar 23, 2009, 05:37:06 posle podne »

Kad smo kod poklona,u prodavnicama u Nišu imamo i dalje šejkere,flašice i rukavice na poklon uz kupljen preparat.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #161 poslato: Decembar 23, 2009, 09:34:45 pre podne »

Recovery sam popio u 40 minutu treninga sa 200ml. vode i mislio sam da ce da me naduje u zeludcu,medjutim nije lepo mi je legao uz trening. Pravo da vam kazem mene je odusevio i G-bomb ima bas osvezavajuci ukus. A za insopro-r je ja mislim jos rano da pricam a Kre-Celerator cu danas da probam.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #160 poslato: Decembar 23, 2009, 09:20:06 pre podne »

Sto bi smanjivao udar insulina odma u pwm?pa secer se i uzima u pwm da lucenje bude sto jace jer je tad i krucijalno da ono bude jace...uzimaj u kasnijim obrocima UH ako imas u toku dana

Koliko sam shvati POJAČAVA, tj bolje reaguju ćelije na insulin pa ga bolje da izvineš dižu, onda je idealno uz PWM e kad bi smanjivalo lučenje insulina onda je najbolje u toku dana a ne uz PWM popiti.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Nemanja Simon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #159 poslato: Decembar 22, 2009, 08:00:01 posle podne »

Sto bi smanjivao udar insulina odma u pwm?pa secer se i uzima u pwm da lucenje bude sto jace jer je tad i krucijalno da ono bude jace...uzimaj u kasnijim obrocima UH ako imas u toku dana
ne , ne smanjuje skok insulina , vec povecava da kazem reakciju  celija na insulin

ima antiinflamatorno dejstvo
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.