TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395292 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 07:42:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Samsung G600  (Pročitano 1357 puta)
nickey
Gost
« Odgovor #2 poslato: Decembar 24, 2009, 07:23:04 posle podne »

Nisam ga imao, sada sve zavisi od tebe i kakav telefon tebi treba.

Meni stvarno ne deluje kao bas nesto posebno, ali to sam ja i ja imam jako velike prohteve oko dizajna, softwera, podrzanih tehnologija, hardwera itd.

Izgled mi i nije nesto, ali ja generalno ne volim slajder telefone, imao sam samo jedan slajder koji sam bas bas cuvao i samo jednom mi je ispao i ode fletka, dok ih neki unistavaju pa nista.

Debeo je (14.9mm) to je ipak podosta za samsunga. Ekran je mali, tj za sve takve telefone je ekran mali.

Softwer je fabricki i ima tu samsung dosta mana(ne mozes da zumiras sliku na fonu, ako imas kontakte na simu i na fonu onda ih vidis duplo, ne mozes da stavis mp3 za poruke i imas samo 4 integrisane muzike za zvono...)

Sto se tice slajda to je ok, ali ne treba ovaj fon dugo drzati kod sebe i treba ga se otarasiti posle nekoliko meseci koriscenja. Kamera jest 5mp, ali je slika jadna, ispod konkurencije, stavljena je samo da privuce masu. Zvucnici su slabi, blic je isto slab.

Jeeee ima EDGE fala bogu to ima jeftino kod nas, NOT!1 Standard ima GPRS.

Sporo cita slike i videe ako nisu kompresovani, mislim da je to boljka svih telefona i da je to sitnicarenje proizvodjaca mobilnih jer je memorija jeftina i RAM isto tako, procesori su jeftini isto.

Da sumiram ono sto sam procitao po forumima, nije bas i nesto i spada u ono more telefona koje se danas izdaje i koji zapravo ne vrede ni blizu para za koliko ih prodaju, nista inovativno, nista novo i kao i skoro svaki drugi samsung.

Ali dve stvari prevazilaze ovo sto sam ja napisao: 1) poklonu se u zube ne gleda, 2) ako tebi lezi u ruci onda zanemari da sam ista napisao.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #1 poslato: Decembar 24, 2009, 05:42:52 posle podne »

Dobio sam ga pa pitam ako ga neko ima ili je imao da mi kaze utiske. 8)
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 17 upita.