TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:04:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Američki hip-hoper drugi put dolazi u Srbiju  (Pročitano 3184 puta)
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 26, 2009, 09:20:37 posle podne »

Crnac ko crnac...:)
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2009, 05:10:45 posle podne »

Ja sam prosli put propustio,ali ovaj put nemam nameru da ponovim
tu gresku.
Sačuvana
   
guga87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2009, 04:33:37 posle podne »

jaoj,ja jedva cekam njegov koncert.kada sam pre 2 dana procitao da ce doci,stvarno mi je dan bio ulepsan.njegov sam fan.a 6.novembra 2006 kada je nastupao kod nas,nisam mogao da idem,iako sam kupio karte cim su bile u prodaji i jedva cekao na koncert.naime,4. novembra mi je umro otac,a 6. je bila sahrana,eto bas taj dan.naravno da nisam ni pomisljao da idem,jer nisam bio pri sebi uopste,razumljivo je i zasto.posle toga sam rekao,da samo dodje nekako ponovo,platio bih kartu i 200e,uopste mi nije bitno i kao da me je cuo,dolazi 1. aprila,znaci JEDVA CEKAM. ;D ;D ;D
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #4 poslato: Decembar 25, 2009, 06:19:41 posle podne »

Hahahahha  :D
Sačuvana
I don't give a fuck
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #3 poslato: Decembar 25, 2009, 03:54:22 posle podne »

ovo se ne propusta

Propušta, propušta...
 :)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #2 poslato: Decembar 24, 2009, 11:45:20 posle podne »

ovo se ne propusta
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1 poslato: Decembar 24, 2009, 08:05:57 posle podne »



                                                                  Fifti Sent stiže u „Arenu“


   Popularni reper Fifti Sent nastupiće u „Beogradskoj areni” 1. aprila sledeće godine u sklopu turneje na kojoj promoviše upravo objavljeni album „Before I Self Destruct”. Koncert organizuju „Arena Beograd” i „Avalon produkcija”, a ovo će biti drugo gostovanje ovog repera u Beogradu.

Fifti Sent je prvi put nastupio u „Beogradskoj areni” krajem 2006. godine kada je arena zvanično počela sa svojim aktivnim radom. Karte su rasprodate u rekordnom roku, a tada je Fifti održao atraktivan ali kratak nastup koji je trajao samo sat vremena, pa će ovo biti prilika da se oduži publici u Srbiji.
- Sada sam zvezda i svi prepoznaju moj talenat. Napraviću najveći hip-hop šou u Srbiji i nadam se da će neko iz publike, inspirisan mojim nastupom, možda jednog dana postati umetnik ili reper - rekao je Fifti Sent za „Blic”, prilikom svog prvog boravka u Beogradu.

On je odrastao je u Kvinsu, gde je bio upleten u kriminal, devet puta ranjavan (jednom teško u vrat, pa sada stalno nosi pancir) ali ga je 2002. otkrio reper Eminem zahvaljujući kome je potpisao ugovor za izdavačku kuću „Interscope Records”. Kada su Eminem i Dr Dre producirali njegov prvi komercijalni album, i Fifti je tada postao jedan od najpopularnijih repera na svetu. Osnovao je sopstvenu izdavačku kuću 2003. pod imenom „G-Unit Records”. Proslavio se albumom iz 2003. godine „Get Rich or Die Tryin”, a status hip-hop zvezde potvrdio je albumom „The Massacre” iz 2005. godine.
- Za mene je muzika bila izlaz... Da nisam postao poznat, sigurno bih bio u zatvoru. Za mene je neodgovorno da neko govori o takvom stilu života, a da ne pomene šta sve ide u tom paketu. Da, prodavao sam drogu jer to je bio jedini način da preživim u takvom okruženju. Da sam ostao u Kvinsu, zatvor ili smrt bi definitivno bili logičan ishod. Zbog takvog načina života moja majka je poginula - ispričao nam je tada poznati reper čije je pravo ime Kertis Džejms Džekson III.
Kao glumac debitovao je u filmu „Get Rich or Die Tryin”, zatim nastavio u ostvarenjima „Dom hrabrih” i „Opravdano ubistvo” iz 2008. godine. Sve to dovelo je da postane jedan od najbogatijih hip-hop izvoĂ°ača, njegova imovina procenjuje se na 440 miliona dolara pa se pre dve godine našao se na „Forbsovoj” listi najbogatijih ljudi u hip-hop industriji, kada je zauzeo drugo mesto, iza Džej Zija.
Prilikom poslednjeg boravka u Beogradu u njegovoj rajder listi nalazili su se zahtevi kao što su losos sa kukuruzom, škampi, piletina iz Bostona, konjak, skupoceni šampanjac, pivo, mentol bombone, mini-teretana, veliki televizor i dve kutije kondoma. Ipak u „Interkontinentalu gde su bili smešteni on i njegova ekipa nisu probali nikakve specijalitete već su uživali u čizburgerima, testenini i pomfritu. Inače Fifti je godinu dana posle Beograda nastupao u Zagrebu, Prištini…

Karte 2.250 dinara
Ulaznice za ovaj koncert u „Beogradskoj areni” prodaju su od petka 25. decembra, po cenama od 2.250, 2.500, 2.750 i 2.950 dinara, a mogu da se kupe na biletarnici „Beogradske arene”, u knjižaru „Delfi”, Domu omladine, „Eventimu”, kao i putem sajtova www.arenabeograd.com i www.tickets.rs. PredviĂ°eno je stajanje u parteru i fan pit prostor ispred bine.

Autor: Neven Džodan | Foto:G.Srdanov  |
Sačuvana
   
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.