TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 11:45:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ketotifen  (Pročitano 13045 puta)
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 07, 2007, 01:50:20 posle podne »

Clen jos moze da se koristi 4 dana pa 2 dana off
prva nedelja 4 dana po 2 tablete na svaki sat kada se ustane,pa 2 dana off pa onda do kraja kure 4 dana po 4 tablete nas svaki sat kada se ustane pa 2-3 dana off zavisi....

Jesi ti probao da bije kada ovako clen, ili neko od tebi bliskih ljudi... ? Jeste da mnogo zavisi od osobe do osobe i receptora, ali 4 dana za redom piti, to je vec kao da se lecis od astme.  ;D
Sačuvana
100% NATURAL.
spinoza
Gost
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 05, 2007, 05:05:28 posle podne »

Hvala na odgovorima,

Koliko sam citao u "Lekovi u prometu" ista supstanca (ketotifen-nesto) je i u tabletama i u sirupu, tako da je prakticno isto (cak se mozda iz sirupa brze i resorbuje nego iz tablete)...
E sad, uzimam 10ml pred spavanje i definitivno je dejstvo na "odblokiranje" receptora (uzimam efedrin, tj. e+k, nevezano sa odmascivanje, jednom dnevno, odnosno samo danima kad idem na trening pola sata pre istog), znaci pre sam primecivao da (posto uzimam 5 dana, pa dva pauza kad ne treniram) ponedeljak mi treba izvesna doza (25mge+240mg k), utorak ista ta, dalje sve vise, da bih u petak sa duplom dozom (od one u ponedeljak) imao slican "rezultat" (mislim osecaj povecane izdrzljivosti, energije i snage). Tako uzimam oko 4 nedelje, pa onda 4 nedelje pauza. Otkad uzimam ketotifen, dovoljna mi je ujednacena doza tokom nedelje...
E sad, mozda nisam naglasio, ali meni je zanimljiviji podatak o snizavanju TNF-alfa i podatak o imunitetu...
Znaci ako je to stvarno tacno (cak i maloj meri, ne bas preterano maloj doduse) ketotifen je veoma "zanimljiv" preparat, sa obzirom da se ne metabolise preko jetre (negde sam citao da mali deo zavrsi u jetri, a skoro svuda kazu nikakav), nema neke upecatljivije "zle" strane, a ima zanimljive efekte...
Ja sam odnedavno poceo da ga koristim, javicu da li sam primetio nesto (mozda neki dobitak na misicima ili snazi)- zasad samo ovo vec poznato, a potvrdjujem i ono vezano za sediranje...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 05, 2007, 01:31:15 posle podne »

nije,veliko opterecenje za organizam uzima se po jedna mozes i u toku dana onako bzvz,ali ovaj nacin je proveren.Znaci ustanes jedes i na svaki sat po jedna....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
mr.perfect.86
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


No Pain No Gain

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 05, 2007, 01:29:08 posle podne »

Clen jos moze da se koristi 4 dana pa 2 dana off
prva nedelja 4 dana po 2 tablete na svaki sat kada se ustane,pa 2 dana off pa onda do kraja kure 4 dana po 4 tablete nas svaki sat kada se ustane pa 2-3 dana off zavisi....

Kazes na svaki sat kad ustanes.Zar nije bolje npr. ako pijes 4 tabl. raspodelis pre podne 2 a posle podne jos 2.Kad jedes jel pijes pre ili posle jela??
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 05, 2007, 01:16:25 posle podne »

Clen jos moze da se koristi 4 dana pa 2 dana off
prva nedelja 4 dana po 2 tablete na svaki sat kada se ustane,pa 2 dana off pa onda do kraja kure 4 dana po 4 tablete nas svaki sat kada se ustane pa 2-3 dana off zavisi....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 04, 2007, 07:07:55 posle podne »

Da, tesko je naci orginal ali ima zamena. Ko hoce sa clenom/spiropentom da izbegne uzimanje 2 on 2 off, ketotifen je odlicno resenje.
Sačuvana
100% NATURAL.
mr.perfect.86
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


No Pain No Gain

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 04, 2007, 11:50:36 pre podne »

Da li je neko imao iskustva za pomenutim preparaom, posto sam citao da ima dva zanimljiva dejstva.
Prvo je to da "odblokira" adrenergicke receptore posle kontinuirane upotrebe stimulatora istih...
Drugo- veoma zanimljivo, obara nivo TNF-alfa (koji je "suprotan" hormon testosteronu), sto znaci da sprecava razgradnju misica (grubo).
Moze se dodati da je dobar i za san, posto blago sedira, a govori se o mogucem (pozitivnom) dejstvu na imuni sistem...
Znaci eka ili klen moze da se uzima sa njim na duze staze, a isto vreme sprecava razgradnju misica...
Meni zvuci suvise "savrseno", ali citao sam na vise mesta o tome, pa me interesuju iskustva ili bar obrazlozena misljenja...


Ja sam ga koristio sa clenbuterolom posto clen blokira receptore jako brzo on se pije nekih 5ml svako vece da bi ih malo brze obnovio i to je to nista specijalno.Ketotifen u tabletama se tesko nalazi,ali zato imas zamenu zove se Galitifen koji sadrzi isto ketotifen i u obliku sirupa  kosta 100 din. u apoteci.Nema potrebe da ga koristis ako neuzimas clen.Inace Ketotifen se koristi i kod alergija.Poz
Sačuvana
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 04, 2007, 12:15:07 pre podne »

Sto se tice odblokiravanja beta receptora to je sigurno.
Pitanje sediranosti se smatra sporednim efektom ketotifena kao i susenje usta, grla...
Sačuvana
100% NATURAL.
spinoza
Gost
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 03, 2007, 08:02:56 posle podne »

Da li je neko imao iskustva za pomenutim preparaom, posto sam citao da ima dva zanimljiva dejstva.
Prvo je to da "odblokira" adrenergicke receptore posle kontinuirane upotrebe stimulatora istih...
Drugo- veoma zanimljivo, obara nivo TNF-alfa (koji je "suprotan" hormon testosteronu), sto znaci da sprecava razgradnju misica (grubo).
Moze se dodati da je dobar i za san, posto blago sedira, a govori se o mogucem (pozitivnom) dejstvu na imuni sistem...
Znaci eka ili klen moze da se uzima sa njim na duze staze, a isto vreme sprecava razgradnju misica...
Meni zvuci suvise "savrseno", ali citao sam na vise mesta o tome, pa me interesuju iskustva ili bar obrazlozena misljenja...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.162 sekundi sa 18 upita.