TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 08:28:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: savet  (Pročitano 1194 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Jul 09, 2013, 09:31:13 posle podne »

Ukoliko si uzeo whey ,onda ti gainer ne treba ,unosi UH u toku dana kao sto si vec dobio preporuku.
Sačuvana
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #6 poslato: Jul 09, 2013, 09:00:40 posle podne »

Hvala vam puno :)
nzm da li da uzmem ovaj mass gejner i koliko bih sa njim mogao da se ugojim?takodje sam uzeo i proteine.
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN060-Mass.html
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Jul 09, 2013, 08:46:51 posle podne »

Moras biti u kalorijskom suficitu ali izbor namirnica da bude kvalitetan,minimum 4 treninga nedeljno za misicnu hipertrofiju .
Sačuvana
AleksandarSpasic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #4 poslato: Jul 09, 2013, 08:34:05 posle podne »

znaci moram da se gojim postepeno..razmisljao sam da uzmem mass gejner ali kad sam malo razmislio zakljucio sam da je bolje da nabijem misicnu masu nego salo mada ce mi za to trebati dosta vremena...voleo bih bar jos 4-5 kg da se ugojim za nekih mesec i po ali bih verovatno posle to uzasno izgledalo

Ma ne bih uzasno izgledao brate veruj mi, ja sam isto tvoja visina pa imam 85 kg (sto je 10kg iznad normalne tezine) ali biti mrsav je podjednako isto kao i biti debeo, cak i 80 kg je sasvim normalno za nasu tezinu, Nisi ni debeo, nisi ni mrsav :)
Tezina tela takodje ne zavisi od one cifre koju vidimo na vagi :) Imas 3 mase tela, misicno tkivo , masno tkivo i voda u organizmu, a oko 60-70 % ukupne mase ti je voda sve :) . Tako da tvoj plan da se ugojis jos jedno 4-5 kila je sasvim normalan. Cak i kad bih se ugojio u salu ne bih ti nista smetalo jer ionako imas manjak 10 kg no sto treba :)

Sačuvana
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #3 poslato: Jul 09, 2013, 12:43:49 posle podne »

znaci moram da se gojim postepeno..razmisljao sam da uzmem mass gejner ali kad sam malo razmislio zakljucio sam da je bolje da nabijem misicnu masu nego salo mada ce mi za to trebati dosta vremena...voleo bih bar jos 4-5 kg da se ugojim za nekih mesec i po ali bih verovatno posle to uzasno izgledalo
Sačuvana
AleksandarSpasic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2013, 12:16:19 posle podne »

Zdravo svima :)
ovako imam 65 kg a visok sam 174 cm, idem u teretanu imalo sam mrsav i mislim da bih trebao bar jos 5 kg da se ugojim..e sad se bojim da mi to salo ne ode sve u stomak i da posle ne izgledam kao  seik

Ako radis sa tegovima to salo ti nece otici u stomak :) Stomak jeste prvo mesto kod muskaraca gde se goje ali jedino ako se pretera sa suficitom unosenih kalorija :) Samo vezbaj i nece biti problema :) Ali i ne preteruj jer ako potrosis recimo u teretani 600-1000 kalorija za sat i po a uneo si 2000, onda nisi dobio nista time no odrzavanje tezine :)
Sačuvana
shock
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203

« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2013, 10:25:49 pre podne »

Zdravo svima :)
ovako imam 65 kg a visok sam 174 cm, idem u teretanu imalo sam mrsav i mislim da bih trebao bar jos 5 kg da se ugojim..e sad se bojim da mi to salo ne ode sve u stomak i da posle ne izgledam kao  seik
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.038 sekundi sa 13 upita.