TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 03:53:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Najzad i meni pomoc oko dijete :)  (Pročitano 19335 puta)
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #90 poslato: April 28, 2011, 08:49:10 posle podne »

E ljudi postavio sam slike u rubrici postavite slike pa vidite zove se pre i posle dijete :)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #89 poslato: April 01, 2011, 07:24:52 pre podne »

E hvala Marko ok hocu,poceli su da mi se vide oni misici na stomaku zvani "Pistolji" :),ali noge jako slabo,probacu narednih mesec dana takav program pa cu da vidim kako ide,hvala jos jednom...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #88 poslato: Mart 31, 2011, 08:59:36 pre podne »

Nastavi kao i do sada i pokusaj sa kruznim treninzima za noge i kardoi trening,steper sa kontrolom pokreta.
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #87 poslato: Mart 30, 2011, 06:55:44 posle podne »

Pozdrv svima,evo m opet,i dalje sam na dijeti,treniram 4-5 puta nedeljno,sve je ok,ali nekako skinuo sam skoro sve sa stomaka,ali nikako noge da mi se smanje,malo sala imam i po njima, a ispod misic pa me to malo nervira...
E sad jer to znaci da jos moram na dijetu ili nesto drugo ??? malo sam zbunjen
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #86 poslato: Mart 02, 2011, 10:08:28 pre podne »

Pa pokusacu i to da odvojim,samo sam sa vremenom jako tanak,obicno ucim u jedno doba dana...tako da videcemo nesto,najbitnije mi je da sam se najzad ratosiljao prostih secera i bele testenine a ostalo cu da nalazim nezdrave namirnice pa cu i njih ako ih ima uopste :) mislim ne znam da li od 100 grama hleba koji je pritom heljdino brasno i pum zrnevlja lan,mekinje,jecam,golice,suncokret...nemoze da goji toliko...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #85 poslato: Mart 02, 2011, 09:03:43 pre podne »

Aha ok ali iskreno do 22 i 30 sam u krevetu nekad i u 22 h ali ok mogao bi znaci za 19 h  da pomerim zadnji obrok,e zanima me jos kardio radim mozda jednom nedeljno i 4 dana tegovi e sad me zanima da li je bolje kardio ujutru ili uvece ?

možeš posle teretane da odradiš kardio 30ak minuta, ako ti je tako jednostavnije...  ako možeš da odvojiš. jedno ujutru drugo uveče tim bolje!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #84 poslato: Mart 01, 2011, 06:42:02 posle podne »

Samo napred i strpljivo. :)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #83 poslato: Mart 01, 2011, 06:25:49 posle podne »

Pa ok nego ja tacno gledam da mi obroci budu tacno toliki da bukvalno se ne najedem nego da mi bude manje od taman i onda mi je super...whey cu od sutra toliko sam skinuo da moram sada malo misica na stomak da nabacim ostala koza da mi malo visi :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #82 poslato: Mart 01, 2011, 05:51:00 posle podne »

Ja nisam za opciju Kardia na prazan stomak,jer meni nije dala neke rezultate,sto znaci da ne mora rano ujutru,to radi kad ti odgovara ,bitno je da si sredio ishranu i da budes zadovoljan treningom koji odradis.Slobodno veceraj i u 20 h,a mozes pre spavanja mericu Whey-a a uz to koji orah,lesnik...ne treba da trpis gladan.
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #81 poslato: Mart 01, 2011, 05:36:24 posle podne »

Aha ok ali iskreno do 22 i 30 sam u krevetu nekad i u 22 h ali ok mogao bi znaci za 19 h  da pomerim zadnji obrok,e zanima me jos kardio radim mozda jednom nedeljno i 4 dana tegovi e sad me zanima da li je bolje kardio ujutru ili uvece ?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #80 poslato: Mart 01, 2011, 05:31:37 posle podne »

Ako ne lezes da spavas pre 9,onda nije dobro da jedes u 6 i posle ne jedes,a ta merica proteina moze uvece,ali uzmi jos nesto,bar Ela sir. ;)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #79 poslato: Mart 01, 2011, 05:01:35 posle podne »

A pa probacu pastrmku ali krompir i pirinac po jednom nedeljno ubaci,gledam da mi sada bude sve od heljde kad jedem nekim danima testenine,i da zadnji obrok tj. 5 obrok mi je u 18:00 ali posto cu uzeti mozda neli protein mozda ubacim i taj obrok kao 6 oko 20:00 sa vodom jednu mericu...to je idealno ja mislim...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #78 poslato: Mart 01, 2011, 04:21:13 posle podne »

Pastrmka plus krompir i milina,taman koliko treba za lagan obrok. ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #77 poslato: Mart 01, 2011, 11:42:01 pre podne »

O boze gde to nalazis...boze ja jedva ove nasao,a od sipe gde to ima uopste?
I sta mislis o hlebu Tonus,googluj,jedem ga svaki dan po 100 gr 50 dorucak i 50 g rucak
A evo i kako se hranim svaki dan...
8:00-8-30 musli clasic 50 gr sa vodom
10:30-11:00 tonus hleb 50g sa jednim celim jajetom i dva belanca i pola paradajza
13:30 piletina i sveza cvekla i kriska nemasnog sira
16:00 salata 4-5 vrsta povrca mesanog sezonskog i malo mesa
18:00 kriska nemasnog sira i jedan karfiol iz tursije
4-5 litara vode uz sve ovo i trening 4-5 puta nedeljno
Moze li se ovako gubiti salo:-)
Naravno nisu isti obroci svaki dan
Mesto dorucka ide tu i riba tuna mesto tonusa i jaja,mesto rucka drugo meso ili pecurke
...i tako...???

Testeninu od sipe nisam klopala u Srbiji :)  jako je dobra... ima doduše malo morski šmek :D

sve je ok što si naveo, pročitaj Markove postove o rotacijama ugljenih hidrata... da se ne bi vrlo brzo adaptirao na jednaku količinu UH.

A poslednji obrok ti je u 18 h ili mi se čini ???

Ako volis ribu,a vidim da jedes tunjevinu(sto bi trebalo da bude potvrdno),onda ubaci Oslic,Pastrmku...Kod mene u komsiliku ima mesara-ribarnica koja prodaje pastrmku na komad,mislim da to sad ima svuda,to ti je odlican obrok sa nekom salatom,a nije skupo,cini mi se da je jedna Pastrmka 120-130 din. ;)

moja omiljena hrana je pastrmka... mada ni meni nije dosta 1  kao normalan obrok (bez priloga tipa krompir i sl...)    a tek njemu :)
« Poslednja izmena: Mart 01, 2011, 11:43:35 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #76 poslato: Februar 28, 2011, 02:36:52 posle podne »

Ako volis ribu,a vidim da jedes tunjevinu(sto bi trebalo da bude potvrdno),onda ubaci Oslic,Pastrmku...Kod mene u komsiliku ima mesara-ribarnica koja prodaje pastrmku na komad,mislim da to sad ima svuda,to ti je odlican obrok sa nekom salatom,a nije skupo,cini mi se da je jedna Pastrmka 120-130 din. ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.311 sekundi sa 18 upita.