TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395710 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 23, 2024, 02:04:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 2764 puta)
Machine
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


Certified Fitness Trainer - more to come...

« Odgovor #14 poslato: Februar 18, 2011, 03:10:04 posle podne »

Ipak je trošak prevelik u odnosu na ono što se dobija. Za stimulaciju pre treninga sasvim su dovoljni kofein, taurin ili L-tirozin, za ubrzanje metabolizma pravilno odabran, koncipiran i tempiran kardio kao i raspored i koncepcija obroka, a za sagorevanje masnoće bezuslovno je potreban "metabolic shift", odnosno postizanje nivoa šećera u krvi ispod odreĂ°ene granice, kako bi organizam prešao na trošenje (isključivo) masnoće kao energije. Tek pod tim uslovima neki sagorevač može da pomogne sa svojih nekoliko procenata, ali hormonske promene koje se odigravaju prelaskom na masnoću kao osnovno gorivo (povećana produkcija hormona rasta i testosterona) su sasvim dovoljne za "machine-like" metabolizam.
Sačuvana
"Pain is only a weakness leaving the body."
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Februar 17, 2011, 09:24:16 pre podne »

Kada ga potrošiš, više ga nemoj ni kupovati - uloži te pare na kvalitetnu hranu, i biće ti mnogo bolje. Nikakvi sagorevači ti NIKADA nisu potrebni, sve je stvar ishrane i inteligentnog treninga.

80% je tako , slazem se...  ali ipak ima dobrih sagorevaca koji mogu da pripomognu da se ubrza metabolizam, izbaci visak potkozne vode, da se efikasnije trose masti kao izvor energije... sve u svemu mogu da pomognu... onome ko zna da ih koristi kako treba
i naravno dobri su kao "pokretaci" pred trening, pogotovo nekome ko je nisko na uh... a po tvojoj slici je evidentno da znas o cemu pricam
Sačuvana
Machine
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


Certified Fitness Trainer - more to come...

« Odgovor #12 poslato: Januar 16, 2011, 12:32:45 pre podne »

Kada ga potrošiš, više ga nemoj ni kupovati - uloži te pare na kvalitetnu hranu, i biće ti mnogo bolje. Nikakvi sagorevači ti NIKADA nisu potrebni, sve je stvar ishrane i inteligentnog treninga.
Sačuvana
"Pain is only a weakness leaving the body."
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #11 poslato: Decembar 28, 2010, 05:05:04 posle podne »

U principu L karnitin se može kombinovati sa bilo čim pa i sa AC.. ali kao što reče Marko nije u tome fazon - ishrana će odrediti kako ćeš izgledati
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Decembar 26, 2010, 09:41:11 posle podne »

AC je jedan od jacih sagorevaca i nema potrebe uzimati nesto dodatno,vec obrati paznju na ishranu i jak trening.
Sačuvana
oja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #9 poslato: Decembar 26, 2010, 09:39:37 posle podne »

jel zato sto je AC jak sam po sebi ili da ne steti jos vise jer je animal dovolljan
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Decembar 26, 2010, 09:34:45 posle podne »

Pola sata pre treninga i ne treba ti l carnitin.
Sačuvana
oja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #7 poslato: Decembar 26, 2010, 09:21:49 posle podne »

onda mi otpada trening popodne jer imam dorucak i rucak,jedino da posle rucka bude prostora od nekih sat vremena,pa da ga popijem i posle 30-45 min treniram
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2010, 09:01:28 posle podne »

fazon je da ga uzmes na pazan stomak pre aktivnosti ...
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2010, 09:03:31 posle podne od strane deskecar » Sačuvana
oja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2010, 08:40:57 posle podne »

E fino,to mi je trebalo,ako ce bolje delovati kad ga uzmem prola sata pre treninga a ne ujutru,mada sam mislio da ga kombinujem sa carnitinom jer mi je metabolizam ocajan,treba mi i pored dijete i aktivnosti puno vremena da malo smrsam
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #4 poslato: Decembar 26, 2010, 08:32:37 posle podne »

ja sam ga licno uzimao posle jedniog obroka,znaci ustanemm u 8 i doruckujem u 10 uzmem i na trening...
Sačuvana
oja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #3 poslato: Decembar 26, 2010, 08:14:43 posle podne »

a jel da ga pijem pre treninga ili ujutru pre dorucka
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #2 poslato: Decembar 26, 2010, 07:36:53 posle podne »

nema potrebe da ga mixujes na l karnitinom...
Sačuvana
oja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #1 poslato: Decembar 26, 2010, 07:07:42 posle podne »

Pozdrav drugari,ja sam novi clan i imam pitanje u vezi animal cuts-a.Znam da je ova tema vec ispisana hiljadu puta ali vidim da medju vama ima ljudi koji se veoma dobro razumeju u ove stvari pa bolje da pitam nego da napravim neku glupost.Napokon sam uzeo AC i zanima me kako se koristi.Video sam po forumu da je dovoljna jedna kesica pa me zanima kada se pije posto ne trcim trenutno ali radim cardio treninge popodne i setam u toku dana,pa da li da ga pijem ujutru pra dorucka ili pre tog treninge(u pitanju je tae bo,fitness) i da li mogu da ga kombinujem sa L carnitinom.Hvala unapred i izvinjavam se na opsirnosti
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 15 upita.