TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 10:39:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: WPC evropsko, Prag, 25 jun - 2 jul 2011  (Pročitano 2062 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #12 poslato: Jul 05, 2011, 07:49:21 posle podne »

Nema na cemu i drugi put!
Da,njegov potisak je i mene najvise impresioniralo,imao je 96kg na takmicenju!!!A u absolutnom je zauzeo drugo mesto,prvi je bio Laslo "benc press" Mesaros,sa 290kg!!!
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #11 poslato: Jul 05, 2011, 07:00:48 posle podne »

Miki,hvala na rezultatima.Onaj Ukrajinac do 100 kg razvaljuje.253 RAW.Strasno.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #10 poslato: Jul 05, 2011, 04:38:31 posle podne »

Evo rezultata(benc press raw):
http://www.euro2011.ironpower.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=66:5&catid=9:results&Itemid=9
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #9 poslato: Jul 05, 2011, 04:10:50 posle podne »

Milane-Hvala ti puno!!!
Nije problem bio Dan Dvorzak(on je covek stvarno radio puno i njemu svaka cast!!!Mozda je i to bio problem sto je Dan sve radio sam,da mu njegovi asistenti nisu pomagali koliko je trebalo!)nego pojedine sudije i pojedini ljudi u organizaciji!
Za hotel imas pravo Milane!

Siki-Hvala ti puno druze!!!Da,imao sam dosta srece!
Sačuvana
siki j
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #8 poslato: Jul 05, 2011, 01:15:46 pre podne »

Miki sve cestitke na uspehu koji si postigao uprkos svim poteskocama koje su te snasle!

To sa prijavljivanjem tezina je zaista problem kada si sam na takmicenju i kada moras sam o svemu da vodis racuna.

Sve u svemu, jedno novo iskustvo i ipak prica sa srecnim zavrsetkom.

Jos jednom sve cestitke i puno uspeha na narednim takmicenjima!
Sačuvana
milan j
Gost
« Odgovor #7 poslato: Jul 05, 2011, 12:40:00 pre podne »

Brate bravo. mada uvek ima nešto što te zajebava kad ideš na takmičenje.

nego mi baš čudno za tvoj utisak o takmičenju. WPC a pogotovo Dan Dvoržak organizator su mnogo priijateljski nastrojeni prema takmičarima.


Drugo ako ti se nije dopao hotel mogao si d apotražiš drugi, ja to radim.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #6 poslato: Jul 04, 2011, 06:56:07 posle podne »

Hvala ti puno!!!
Cim nadem rezultate kacim ih!
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #5 poslato: Jul 04, 2011, 05:58:15 posle podne »

Ipak se dobro zavsilo i pored svih sranja koje si doziveo,pocevsi od  dela Grcke u kojem nema nijedne teretane,loseg zavrsetka priprema,lose organizacije itd..Tesko je biti sam na takvim takmicenja gde moras sam da pratis situaciju.U svakom slucaju jos jedan veliki uspeh.Najvaznije da si opet uzeo medalju i skupio jos iskustva koje ce ti dobro doci na sledecim takmicenjima.Cestitam na bronzi.Okaci rezultate ako ih imas.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #4 poslato: Jul 04, 2011, 04:55:48 posle podne »



Ovo tamičenje je već od početka bilo interesantno,pošto od EP u Egeru otišao sam na more u Grčku(Nea Vrasna) gde sam sa porodicom proveo 12 lepih dana!Planirao sam da ću se dosta odmarati,plivati i trenirati!Dosad gde god sam otišao na more uvek sam našao teretanu gde sam mogao trenirati.MeĂ°utim ovog puta nije bilo tako.U celom gradu gde smo bili ,ali i u okolnim gradovima nije bilo nijedne teretane!Kad sam ovo saznao malo sam se razočarao,ali nije dugo trajalo,smislio sam način za vežbanje.Na dečijem igralištu je bilo raznih mesta gde su postavljene ljuljaške i razne igračke pa sam tamo mogao da radim zgibove,propadanje,veslanje ramenima ( sa balonima od 5l vode) i sklekove svih vrsta.Iako nije bilo isto kao da sam vežbao u teretani ipak sam mogao koliko-toliko da održim snagu.
28.-og juna stigao sam kući i odmah 29.-og sam krenuo u MaĂ°arsku,gde su me čekali takmičari iz MaĂ°arske sa kojima sam putovao dalje za Prag.30-og popodne u 14 časova je bilo merenje.Opet sam upao u kategoriju do 125 kg koje je bilo jedno od najjačih kategorija.Najjača je bila kategorija do 100 kg.Posle merenja smestili smo se u hotel,što je bila jedna velika farsa,pošto smo smeštaj dobili na 7.-om spratu,trebali smo platiti unapred,a pored toga parking hotela je bio prepun pa smo morali naći parking negde na ulici gde se plaćao parking od 60 čeških kuna na svaka sat vremena do uveče do 8,i sutradan ceo dan.To nas je jako skupo koštalo.Uveče smo izašli u grad,da ga obiĂ°emo i večeramo.Oko  10 smo se vratili i videli da još nije istaknut raspored za petak 1. jul ko i kad će se tamičiti.Organizatori su rekli da će biti istaknuto za pola sata.To nam je rečeno oko 10 a u 1 posle ponoći konačno je bilo istaknuto!Moja kategorija je bila na rasporedu od 12 časova.Doručak je bio od 7-10 prepodne,ja pošto sam rano ustao otišao sam da jedem oko 8.Dobro sam se najeo i popio espresso.Planirao sam da pogledam malo takmičenje pa da odem u sobu da se malo ispružim i psihički pripremim.Oko 11 sam se vratio na takmičenje,koje se održavalo u sklopu hotela,malo popričao sa takmičarima i počeo lagano da se zagrevam sa ostalima.Posle 5 minuta zagrevanja prišao je jedan od organizatora i rekao da su našu grupu razdvojili i da ćemo biti na redu u pola 2.A ja sam se već namazao nikoflexom (to je krema koja dobro zagreje mišiće i drži ih toplim).Oko 1 smo otišli opet na zagrevanje gde nam je rečeno da ćemo početi u pola 4,zbog toga što su sudije umorne pa će morati na pauzu da se odmore,u tom trenutku sam počeo da besnim zbog organizacije a i zbog toga što sam već bio jako gladan –jeo sam u 8 ujutru,neću imati snage da se takmičim.Pošto je pola 4 dosta blizu odlučio sam da pojedem nekoliko banana,a i zbog toga što ništa konkretnije nisam smeo da jedem a ipak da pojedem nešto od čega ću imati energije.Najzad smo počeli u 16 sati takmičenje a zagrevanje smo već počeli u 15 časova!Pošto nisam vežbao od Egera u teretani počeo sam sa 205 kg što je bilo lagano,ali ipak da se upišem,drugi pokušaj 215 kg i tu sam čekao rusa sa kojim sam se takmičio i švajcarca da vidim šta će oni uraditi pa posle da najavim svoj treći pokušaj što sam planirao da bude oko 225-230 kg mi je bilo dovoljno za drugo mesto,pošto sam bio lakši od švajcarca koji je najavio 230 kg. Kad sam otišao do zapisničkog stola i hteo da prijavim težinu  rečeno mi je da sam zakasnio i da se obratim glavnom sudiji.Otišao sam do njega i pitao ga a on mi je mahajući sa pravilnikom u ruci rekao da su pravila pravila i da mora da se poštuje i da mu je žao!Nakon kraće prepirke shvatio sam da neću ništa postići svaĂ°om osim da zaradim diskvalifikaciju,što ni u kom slučaju nisam hteo.Ostalo mi je da čekam.Rus nije postigao ni u trećem pokušaju ono što mu je trebalo da me prestigne pa sam ipak JA osvojio 3.mesto!Ima Boga!
Na kraju sam se radovao osvojenoj bronzanoj medalji,ali ovo takmičenje i sudije u ovom savezu(čast izuzetcima) su ostavili u meni gorak ukus i veoma loše iskustvo,jer sam mislio da nije važno ko si i odakle dolaziš(ne samo u sportu nego uopšte) nego je važan rezultat koji postigneš i fair play.Izgleda da sam naivan i da puno očekujem od ljudi.
Nadam se da na jesen,kad su na rasporedu Svetska Prvenstva da ću moći da odem(zbog finansija) i učestvujem i ostvarim lepe rezultate i doživeti neke lepše uspomene!

P:S. Pogledao sam pravilnik WPC federacije i nisam naišao na pravilo da tamičar po završetku nastupa u prvom ili drugom pokušaju ima 1MINUT da prijavi svoj sledeći pokušaj!!!
Sačuvana
milan j
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jun 02, 2011, 12:37:26 posle podne »

Hvala druže. U kontaktu smo :-)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #2 poslato: Jun 02, 2011, 12:18:47 posle podne »

Drago mi je da je tako i zelim ti sve najbolje i da ostvaris svoje ciljeve!!!
Mozda se i vidimo tamo!
Sačuvana
milan j
Gost
« Odgovor #1 poslato: Jun 01, 2011, 11:20:48 pre podne »

Dragi prijatelji mislim da su mi se malo složile kockice sa treningom i da ću ipak da izaĂ°em na WPC Evropsko u pragu. Imao sam problema i sa pektoralisom, i sa ramenom a boga mi i sa leĂ°ima... Kako sada stoje stvari imam samo redovnu bol u leĂ°ima, ali s tim mogu da živim. Rame me boli kad spavam i kada radim raw benč a to je kao da me ne boli jer radim u opremi. Mislim da sam definisao odličnu kombinaciju jak trening i odmor koja odgovsara mom starosnom dobu i potrošenosti organizma.

Juče sam gurnuo čisto, brzo i lako 270 kg a nakon toga sa jednom daskom (one board) 230 x 7.

Prekjuče sam išao čučanj 360 x 1 u odelu sa bandažama ali bez briefs. Išao sam plitko ali dovoljno bluzu paralele da sa onim cimom uĂ°em za trenutak ispod paralele. Jako mi je nezgodno da radim taj cim u teretani gde treniram bez adekvatnih spotera. Na svetskim i evropskim je druga pesma jer imam oko sebe petoricu iskusnih spotera.

Mrtvo sam odradio samo jedan trening 250 x 2 i bilo je lagano.


ovo je plan za prag

Squat 360-380-410
bench press 260-280-300
Deadlift 280-300-330

Počinjem čučanj sa 360 i očekujem da neću imati dubinu. U drugom pokušaju idem 380 i hvatam taman koliko treba, razbijam tremu i ulazim u 410 rasterećen.

Benč otvaram sa 260, da osiguram nastavak takmičenja. 280 je realno moje a 300 sam gurao već na nekim treninzima pa zašto da ne probam, mada je odmerenije 290, ali to već nisam ja.

Mrtvo dizanje nisam nikako trenirao jer imam neki problem sa donjim leĂ°ima. Zato sam i prestao da ga treniram bez opreme. Otvorim lagano sa 280, dug je dan, pa klizim na 300 i lomim se da li da idem na 330 ili 335 jer je, čini mi se to rekord kod nas.

Moj najbolji total do sada je 970. Ako preĂ°em sa terećim pokušajem u čučnju ili mrtvom dolazim na tu težinu. Ako mi proĂ°u sva tri prelazim 100o što mi je davašnji cilj.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.047 sekundi sa 16 upita.