TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:34:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pa, dokle više?! "Psu mešancu odsečena glava"  (Pročitano 16557 puta)
googleMdwe
Gost
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 16, 2011, 09:32:42 pre podne »

Thanks on the side of the over-nice note, legitimately it was faultlessly what I was searching allowing for regarding!I suffer with originate your notify to be rather useful. Pagoda updating your remit with valuable information... Regards                     
                     
get youtube views  via buy youtube views , Steve Chen, and Jawed Karim, who were all pioneer employees of PayPal.[6] Hurley had forced devise at Indiana University of Pennsylvania, while Chen and Karim conscious computer study together at the University of Illinois at Urbana-Champaign.[7]                   
        buy twitter followers           
According to a story that has often been repeated in the media, Hurley and Chen developed the raison d'etre in return YouTube during the beginning months of 2005, after they had experienced obstacle sharing videos that had been shot at a dinner party at Chen's apartment in San Francisco. Karim did not attend the promoter and denied that it had occurred, while Hurley commented that the estimate that YouTube was founded after a dinner carouse "was all things considered completely strengthened through marketing ideas around creating a story that was very digestible".[8]                   
                   
YouTube began as a venture-funded technology startup, particularly from a $11.5 million investment dedicated VPN Sequoia Prime between November 2005 and April 2006.[9] YouTube's primeval headquarters were situated greater than a pizzeria and Japanese restaurant in San Mateo, California.[10] The area prominence www.youtube.com was activated on February 14, 2005, and the website was developed over the consequent after months.[11]                   
                   
The sooner online auto auction was entitled get views youtube chinese fire-drill, and shows father Karim at the San Diego Zoo.[12] The video was uploaded on April 23, 2005, and can still be viewed on the site.[13]                   
                   
YouTube offered the worldwide a beta test of the purlieus in May 2005, six months formerly the verified shoot in November 2005. The neighbourhood grew expeditiously, and in July 2006 the coterie announced that more than 65,000 new videos were being uploaded every daytime, and that the situation was receiving 100 million video views per day.[14] According to figures published by superstore scrutiny companions comScore, YouTube is the influential provider of online video in the Collective States, with a sell interest of all 43 percent and more than 14 billion videos viewed in May 2010.[15] YouTube says that over 48 hours of new videos are uploaded to the placement every minute, and that there three quarters of the substantial comes from separate the US.[16][17] It is estimated that in 2007 YouTube consumed as much bandwidth as the express Internet in 2000.[18] Alexa ranks YouTube as the third most visited website on the Internet, behind Google and Facebook.[19]                   
                   
The choice how to views youtube buy twitter followers www.youtube.com led to problems proper for a similarly named website, www.utube.com. The holder of the site, Measureless Tube & Rollform Outfit, filed a lawsuit against YouTube in November 2006 after being overloaded on a steady foundation by people looking for YouTube. Omnipresent Tube has since changed the baptize of its website to www.utubeonline.com.[20][21] In October 2006, Google Inc. announced that it had acquired YouTube in behalf of $1.65 billion in Google property, and the conduct oneself treat was finalized on November 13, 2006.[22] Google does not equip detailed figures on YouTube's running costs, and YouTube's revenues in 2007 were noted as "not substance" in a regulatory filing.[23] In June 2008, a Forbes ammunition article projected the 2008 returns at $200 million, noting progress in advertising sales.[24]                   
                   
In November 2008, YouTube reached an ahead with MGM, Lions Gateway Extravaganza, and CBS, allowing the companies to post full-length films and idiot box episodes on the situation, accompanied by advertisements in a stage recompense US viewers called "Shows". The touch was intended to devise contention with websites such as Hulu, which features palpable from NBC, Fox, and Disney.[25][26] In November 2009, YouTube launched a variety of "Shows" on tap to UK viewers, gift around 4,000 full-length shows from more than 60 partners.[27] In January 2010, YouTube introduced best penny auction sites fog rentals help,[28] which is currently at one's disposal only to users in the US.[29][30] The checking offers upward of 6,000 films.[31]
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #60 poslato: Avgust 25, 2011, 10:58:06 posle podne »

Zaista, dokle više????  ??? ???

Psu odsečene noge

Nepoznati počinilac u Smederevu odsekao psu dve noge. Posle oporavka, pas će teško moći da se kreće bez proteza, kaže veterinar Saša Stokić.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/57/Srbija+danas/945544/Psu+odse%C4%8Dene+noge+.html
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #59 poslato: Jul 17, 2011, 01:10:33 pre podne »

Molili ga da prestane? Pa ja bih polomila psihopatu !!!!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #58 poslato: April 12, 2011, 01:34:39 posle podne »

Nazalost,sto kaze moja baka:"Bog ne oskudjeva sa ludacima". :) Ali ono sto mene nervira je sto neko bude mentol ne zato sto je glup,nego jednostavno je tako lakse,i malo po malo odu u tri lepe s mozgom... :( Isto kao sto svako moze biti mrsav,tako svako moze biti normalan,na svoj nacin naravno,samo ako to dovoljno zeli. ;)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #57 poslato: April 12, 2011, 12:20:37 posle podne »

To ne mozes ocistiti. . .uvek dodju neki novi klinci. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #56 poslato: April 12, 2011, 09:42:18 pre podne »

Da nisam procitao post do kraja verovatno bi napisao:"Posto sam iz Valjeva voleo bi da ga sretnem negde pa da mu odjasnim par stvari" ali kad sam procitao sve razmisljam:"Kako covek da odreaguje u ovakvoj situaciji,jer je on jadan bolestan,nije neki prikriveni manijak,ili skriveni pedofil koji se krije u uniformi normalnog".Eeee,Valjevo bilo miran grad,do pre par godina najgore sto je moglo da se desi je da se pobiju klinci ili stariji u gradu,a poslednjih 10 godina,ubijeno jedno 15 ljudi,narkomana nikad vise nije bilo... :(
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #55 poslato: April 12, 2011, 12:53:17 pre podne »

Zadnji pasus ubija. . . Bolest, pitam se sta bi reko sad Markiz de Sad, nesto u stilu:,, Vis majku mu kako se ja toga nisam setio?'' Lolcina ili jos gore:,, Pas je covekov najbolji drug, ali ne toliko najbolji''. 

Da me ne shvatite pogresno, ja bi ga ubio, iseko na komade i njime nahranio komsijinog pita.
« Poslednja izmena: April 12, 2011, 12:58:05 pre podne od strane ФИКИ » Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #54 poslato: April 11, 2011, 11:33:42 posle podne »

Bar stvarno voli životinje...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #53 poslato: April 11, 2011, 11:15:17 posle podne »

 ??? ???

Silovao psa pred unukom

Manijak Dragiša R. (62) iz valjevskog naselja BrĂ°ani seksualno zlostavljao psa lutalicu u garaži svoje kuće naočigled unuke, njene drugarice i komšije! Dragiša pola sata silovao kuče u garaži, a potom ga odveo u svoju sobu i nastavio celu noć da se iživljava nad njim


Žrtva ... Ženka mešanca koju je silovao Dragiša R

Dragiša R. (62) iz valjevskog naselja BrĂ°ani silovao je psa lutalicu! Dragišu su policiji prijavili njegova unuka, njena drugarica i komšija, koji su videli kako zlostavlja ženku mešanca u garaži svoje kuće! I pored njihovih molbi da prestane Dragiša je otišao u sobu sa kučetom i nastavio celu noć da se iživljava nad njim!

Kako saznaje Press, Dragiša R. je psa lutalicu, koji je poslednjih nekoliko dana boravio u njegovom dvorištu, silovao u subotu uveče u svojoj garaži! Cvilenje ženke mešanca čula je njegova unuka, koja sa roditeljima živi u prizemnom delu iste kuće. Devojčica je i prva u subotu uveče otkrila ovaj bizaran slučaj, a onda je u pomoć pozvala prvog komšiju.

- Unuka ga je zajedno sa jednom drugaricom videla kako siluje psa! Pozvala me je, ali ja nisam mogao da poverujem u to što mi je rekla. Kad sam ušao u garažu, imao sam i šta da vidim. To je nešto nezamislivo! Dragiši su bile svučene pantalone, silovao je kuče koje je sve vreme cvililo! Molio sam ga da prestane, ako ništa drugo, zbog unuke koje ga gleda. MeĂ°utim, on se nije obazirao na nas! To je bila neopisiva scena, a sve to je trajalo najmanje pola sata. To štene je inače doveo pre nekoliko dana - priča za Press očevidac ovog bizarnog dogaĂ°aja Branko Obradović, koji je odmah obavestio valjevsku policiju.

Komšinica Dragiše R. kaže da je on potom kuče odneo na sprat kuće i zaključao se, a cvilenje se i dalje čulo!

- Pokušala sam da ga sprečim, lupala sam na vrata njegove kuće, jer su se i dalje čuli krici životinje, ali Dragiša nije odgovarao i nije hteo da otključa vrata. Posle toga smo pozvali policiju koja nije uspela da uĂ°e u kuću, jer nije hteo da otvori vrata. Dragiša je tek sutradan pustio kuče na ulicu i posle toga je otišao u policiju da da izjavu - priča jedna od Dragišinih komšinica.

Komšije kažu da se Dragiša R. još od 2003. ponaša veoma čudno. Pričaju da je bio jedan od najboljih električara, radio je u nekoliko valjevskih preduzeća, ali je nakon udaje ćerke počeo da živi kao osobenjak i da u dvorište dovlači smeće i karton. Prizemlje njegove kuće skoro i da ne može da se vidi od nabacanog smeća.

- Njegovo dvorište i kuća puni su Ă°ubreta. Non-stop dovlači neki otpad, a niko od nadležnih ne reaguje. U poslednje vreme iz grada je uvek dovodio po jedno kuče, isključivo ženke, koje su neko vreme boravile u njegovom dvorištu. Komšinica je našla dva mrtva kučeta u njegovom dvorištu, a jedno štene je zatvorio bubnjem od veš-mašine, da ne bi moglo da pobegne - kaže Branko Obradović.

Predsednica valjevskog Društva za zaštitu životinja Ružica Brajković sumnja da Dragiša R. još od prošle godine zlostavlja pse lutalice koje odvodi svojoj kući.

- Ti psi koji su ga pratili po gradu su se vrlo čudno ponašali, a imali smo prijave graĂ°ana koji su uočili povrede pojedinih pasa u predelu genitalija, ali nismo uspeli da prikupimo dovoljno dokaza da bismo podneli krivičnu prijavu protiv njega. Ovaj poslednji slučaj, u kojem postoje očevici dogaĂ°aja, samo potvrĂ°uje naše ranije sumnje - kaže Ružica Brajković i dodaje da u valjevskom kraju nikada do sada nije zabeležen tako bizaran slučaj. U policiji su su najavili krivičnu prijavu protiv Dragiše R. zbog zlostavljanja životinja.


www.pressonline.rs

------------------------------------------------------------------

Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #52 poslato: Januar 16, 2011, 02:57:01 pre podne »

Ako su omega 3 ima da sacuvam za leto ova 4 velika pa da ih pojedem na dijeti. :D :D

Ali bre ljudi gladuju po celom svetu, a ovi pojeli pola psa a pola bacili...
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #51 poslato: Januar 15, 2011, 11:36:15 posle podne »

Au bre dosta masno
Carbohydrates    0.1 g
Dietary fiber    0 g
Fat    20.2 g
Protein    19 g

U Kini jedu pse, zar ne? Sta sad trebada ih mrzimo zbog toga.
Ja ne planiram da jedem pse, ali stvarno cela ova prica ode malo predaleko, ne mislim iskljucivo ovde, nego i u javnosti.
Sad bilo sta se dogodi nekom keru to odmah naslovnica u novinama. Bilo je i meni krivo za Milu u pocetku, ali kad ljudi pocese da pozivaju na ubistvo krivca proradio mi revolt. Ljudi dobiju par god tvorze za silovanje, a do 20god. max za ubistvo, a ovoga bi da ubiju.

Inace ovaj zadnji slucaj nije bilo bezciljno mucenje psa, pojeli ga ljudi.
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #50 poslato: Januar 15, 2011, 11:14:09 posle podne »

Bas sam i ja to hteo da kazem  mozda je stvarno neko bio gladan msm koliko ljudi samo gladuje u srbiji  i pritom koja je razlika   svinja - pas?   zivotinja   ne pise na svinji na celu da je za jelo :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #49 poslato: Januar 15, 2011, 10:33:42 posle podne »

E tih priča "pre bih udario čoveka, nego životinu" se manite. Setite se toga kada sledeći put imate meso na stolu ili pogledajte onu EP South Parka kada prozivaju whale wars. Ko je rekao da su pilići, svinje i ovce predodreĂ°eni za klanje i uzgajanje, a psi i mačke da se vole i paze? Ne tumačite me pogrešno, niti sam neki vegan-psiho-aktivista, niti sam neki pso/mačko mrzac (čak obožavam mačke), ali dajte bre ljudi! Kao što Zoltan reče - šta ljudima rade svaki dan. A ja dodajem šta tek svinjama i kokoškama rade svakog dana. Pa bre mi na ovom forumu smo odgovorni za jedan genocid nad pilićima!
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #48 poslato: Januar 15, 2011, 09:02:55 posle podne »

hmmm, zna li neko kakav je sastav pasijeg mesa. Pritom mislim na ove ulicare, oni su mi nekako najpristupacniji :D
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #47 poslato: Januar 15, 2011, 07:22:25 posle podne »

Ovo je pogreno protumaceno .... Jedno je kada neko nesto namerno uradi,ali iskreno zasto bi neko ovako nesto uradio,a da pritom ima kod kuce trpezu da jede ?

Sto kaze jedan komentar tamo "kad nema praseta,dobra je i kera",a jedna devojka je napisala "Mozda da su imali pare za mleko ne bi morali da urade ovako nesto" ili ti naravoucenije ljudi jednostavno nemaju sta jesti...

Jos je veca tuga sto se spekulise na osobe od 15/16 godina... A dacu vam jednu statistiku 50% vise siromastva je od prosle godine do sad znaci ako je prosle godine bilo 25% ljudi koji jedva imaju da jedu i 25% ljudi koji spajaju nekako kraj sa krajem,onda ove godine imate otprilike preko 50% ljudi koji imaju sta da jedu,a ostatak jedva spaja kraj sa krajem,a srecni su oni koji imaju trpezu za stolom. Tako da je u ovome ne vidim nista lose jer je izgleda u pitanju bila samoexzistencija.

Cinjenica je da je ova drzava sistematski unistavana poslednjih 10 godina,a ne bih da navodim cinioce da ne bi zalazio u sam problem danasnje politike,jer mi studije to nazalost omogucavaju,ali cu samo reci da lazi koje pricaju na televiziji da je prosecna plata 300e je vise nego laz ! A ironija je sto ljudi jos i veruju u to ;). Jedna statistika je jako porazavajuca kada bi se od te plate oduzela procentualno plata svih admnistrativnih poslova tipa u skupstini,poslanika,ministara,direktora u Bg/u NS/u i ostalim vecim preduzecima u drugim gradovima i racunala se prosecna plata bez Beograda i recimo NS/a cak NS ima manje plate nego Bg,ali ajde on je drugi po velicini dobio bi se presek na platama od 150/180 e tako da dragi moji sagledajte sa druge strane ovu pricu ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.142 sekundi sa 18 upita.