TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396551 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 29, 2024, 01:53:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko mrsavljenja :D  (Pročitano 6285 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Maj 16, 2012, 09:07:03 pre podne »

Hvala na odgovorima,napisacu ishranu,ujutru kad sam u skoli pileci file ili pekara,ali to jedem tek 3-4 sata posle budjenja,ne mogu da jedem cim ustanem imam osecaj ko da imam cigle u stomaku ,onda oko 14.00 pojedem neki sendvic ili tunjevinu,onda pojedem nesto malo slatko i popijem koji sok,onda oko 19.00 pojedem jaja i ela sir sa hlebom od zitarica i onda oko 11 pojedem jos nesto cega se grabim.Ne mogu precizno da napisem sta jedem svaki dan ali mislim da nije u opste dobra ishrana sa obzirom sta sam sad gledo na forumu :S.Moracu da izbacim pekaru i da smanjim slatkise .To mi je neka ishrana :)Evo krecem u teretanu za 2 sata ,ima drugar moj super program rekao mi je.Nadam se da cu napredovati i naravno ako neko moze jos malo da me posavetuje,Hvala:)

grešaka u ishrani koliko hoćeš ;)

prvo, obrok nakon buĂ°enja...  pokušaj da smanjiš količinu hrane pred spavanje, i ujutru da pojedeš bar nešto malo, to je najbitniji obrok u toku dana, ubrzavaš metabolizam...

slatkiši i pekara ti neće dati ništa osim malo salca možda...

moraš da jedeš više povrća, voća, mesa tipa riba piletina, žitarice, koštunjavo voće, pirinač, krompir, testenine kvalitetne...

svaka 2-3 sata da pojedeš nešto malo
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #28 poslato: Maj 15, 2012, 03:02:17 posle podne »

Prvo vidi sam sa sobom sta hoces, da li to stvarno hoces i onda kreni. Nikada neces postici cilj sa takvom ishranom. Nemoj misliti da je sagorevac magicna pilula koja te topi dok ti jedes burek.

Jbga bro, tako stoje stvari. Prelistaj malo tekstoteku, odeljak "Ishrana". Ukoliko si spreman, kreni, u suprotnom bacas pare i sebi trosis vreme.

Poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #27 poslato: Maj 15, 2012, 02:45:32 posle podne »

Sam si dao odgovor,ishrana ti je losa. ;) Sredi nju tako sto ces videti na forumu sta i kako treba,a onda vidi sta je taj drug naumio pa okaci da ti kazu ljudi koliko je to dobro za tebe i sta treba da radis. :)
Sačuvana
Caxxie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #26 poslato: Maj 15, 2012, 01:51:46 posle podne »

Hvala na odgovorima,napisacu ishranu,ujutru kad sam u skoli pileci file ili pekara,ali to jedem tek 3-4 sata posle budjenja,ne mogu da jedem cim ustanem imam osecaj ko da imam cigle u stomaku ,onda oko 14.00 pojedem neki sendvic ili tunjevinu,onda pojedem nesto malo slatko i popijem koji sok,onda oko 19.00 pojedem jaja i ela sir sa hlebom od zitarica i onda oko 11 pojedem jos nesto cega se grabim.Ne mogu precizno da napisem sta jedem svaki dan ali mislim da nije u opste dobra ishrana sa obzirom sta sam sad gledo na forumu :S.Moracu da izbacim pekaru i da smanjim slatkise .To mi je neka ishrana :)Evo krecem u teretanu za 2 sata ,ima drugar moj super program rekao mi je.Nadam se da cu napredovati i naravno ako neko moze jos malo da me posavetuje,Hvala:)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #25 poslato: Maj 15, 2012, 12:45:25 posle podne »

Procitao sam sve tvoje postove i vidi se da imas pogresan stav prema suplementaciji, sve neki sagorevaci l karnitini vamo tamo a sam si rekao da ti je ishrana losha + ne ides u teretanu.
Znaci ti treba brdo stvari da uradis pre nego sto bi uopste i krenuo da koristis suplementaciju.

Za pocetak bi mogao da napises kako se trenutno hranis (svaki obrok ponaosob) i da ti to neko strucan koriguje. Potom ubacis teretanu.

To su ti osnovne stvari koje sada treba da uradish.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Maj 15, 2012, 08:42:24 pre podne »

Evo trcim vec nekih mesec - mesec i po i nisam smrsao ni kg.Ishranu sam koliko toliko korigovao ali nista se ne poboljsava :S.Krecem sutra u teretanu ,ubacicu kardio jednom nedeljno,zanima me sta da uzmem od suplemenata da ubrzam skidanje viska kg a isto tako neki suplement da dobijem i misicnu masu ako je to moguce :p,ako moze neki savet oko suplementa posto nemam zivaca vise ovako :D trcanje mi nije pomoglo :)

Što se tiče osnovne suplementacije:
- Protein (čist, surutka)  npr  Dymatize Elite whey, Scitec 100% whey ili 100% whey professional
- Ako želiš sagorevač za početak je ok L carnitin, npr biotech l carnitine chrome ili Scitec Carni Fx
- vitaminsko mineralni kompleks npr Universal daily formula

ako ti ostane novca, ubacićemo još nešto, ali ti samo gledaj da se hraniš i treniraš kako treba ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #23 poslato: Maj 15, 2012, 12:43:29 pre podne »

Ne znam sta da radim sad , zbunjen sam :P

Poenta je da negde gresis. Ukoliko vec trcis, znaci da gresis u ishrani, tj. evo sada videh da ne ides u teretanu.

Nista ti nece istopiti mast kao trening sa opterecenjem, nauci kako se trenira, nabaci puno chelika, lepo se hrani i uzivaj.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #22 poslato: Maj 14, 2012, 11:40:44 posle podne »

Bolje da si u startu krenuo u teretanu a kardio usputno...Treninzima sa opterecenjem i ishranom ces i ubrzati skidanje viska i dobiti na misicima..sto se suplemenata tice za pocetak ubaci whey...
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #21 poslato: Maj 14, 2012, 09:52:38 posle podne »

uplati teretanu...opali ozbiljno po tegovima...nemoj da zabusavas nego rokaj tezine...15 dana batali junk hranu gleb slatikse grickalice ...posjacaj meso ribu jaja sir....onda nadji ovde link za rotaciju uh i pridrzavaj se toga jedno dva meseca i odose tvojih 5-6 kila
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Caxxie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #20 poslato: Maj 14, 2012, 09:32:38 posle podne »

Ne znam sta da radim sad , zbunjen sam :P
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #19 poslato: Maj 14, 2012, 08:51:08 posle podne »

Igram fudbal od 7 godine,trcanje mi nista dobro nije donelo kad je fizicki izgled u pitanju.Kamoli lepe srece da sam sa 14 il i15 krenuo u teretanu.Eee
Sačuvana
Caxxie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #18 poslato: Maj 14, 2012, 08:21:53 posle podne »

Evo trcim vec nekih mesec - mesec i po i nisam smrsao ni kg.Ishranu sam koliko toliko korigovao ali nista se ne poboljsava :S.Krecem sutra u teretanu ,ubacicu kardio jednom nedeljno,zanima me sta da uzmem od suplemenata da ubrzam skidanje viska kg a isto tako neki suplement da dobijem i misicnu masu ako je to moguce :p,ako moze neki savet oko suplementa posto nemam zivaca vise ovako :D trcanje mi nije pomoglo :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #17 poslato: Maj 04, 2012, 12:58:45 pre podne »

Sumeci Kreatin je skroz ok,pio sam ga i daje ono sto treba,a to je izdrzljivost...Bar je meni dao taman onoliko koliko je trebalo,plus ukus je super tako da dodje ko sokic,a cena je i vise nego pristojna. ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #16 poslato: Maj 03, 2012, 10:57:29 posle podne »

Pa pazi mozes uzeti l karnitin ali prvo se potrudi da ti ishrana bude maksimalno sredjena..sto se tog kreatina tice nisam sigurna kakav je ali ako ti osecas da ti daje snage ti koristi..
Sačuvana
Caxxie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #15 poslato: Maj 03, 2012, 08:52:43 posle podne »

Jel bi mogo jos da ubacim medju to l-karnitin? :D(teretana+trcanje).I jel ima neke vajde sto pijem sumece tablete kreatin pre treninga? ^^
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 14 upita.