TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396551 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 29, 2024, 02:43:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik, neka kombinacija!  (Pročitano 2366 puta)
Bogisa
Gost
« Odgovor #5 poslato: April 20, 2012, 03:07:02 posle podne »

Ok, hvala. :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: April 20, 2012, 12:28:08 posle podne »

 Te cokoladice bonzite i to ne spadaju bas u uzinu..bolja bi ti opcija bila neko kostunjavo voce....ne treba ti med pre treninga ali je za posle ok..
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #3 poslato: April 20, 2012, 11:21:59 pre podne »

Za dorucak popijem neki sejk, 5dl mleka, 3 belanca i 2 banane. Pojedem malo meda i popijem vode. Rucak, inace neko meso, belo pilece i 1-2 paradajiza, grilovano povrce, dzigericu... Ribu jedem za rucak sredom i petkom. Vecera, neku salatu pojedem. Pored svega ovoga imam i uzine naravno, to su inace ''cokoladice'' od zitarica, bonzita, vitanova, wellness... Pijem dosta vode preko dana, cedim sok od: cvekle, sargarepe, 2 jabuke, 2 kruske, kivi, pomorandza. Popijem ponekad neku casu NesTea od limuna, koka-kolu sam skroz izbacio nepijem je vec nekih 5-6 meseci i izbacio sam pljeskavice, hamburgere. Od rostilja jedino sto pojedem ponekad je dimljena vesalica ili bela vesalica. Jedno pitanje, da li je dobro da uzimam za trening bonzitu i vodu? Mislim vodu pijem tokom treninga i posle treninga, a bonzitu posle treninga samo, a pre med. :)

Edit: Ako nije problem, preporucite mi vi neki nacin ishrane, nesto sto treba da izmenim, ubacim...:)
« Poslednja izmena: April 20, 2012, 11:32:10 pre podne od strane Bogisa » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: April 20, 2012, 11:08:26 pre podne »

Za sad samo popravi ishranu.. napiši šta jedeš pa ćemo te savetovati kako da se maksimalno dobro hraniš.. za suplemente ima vremena i sad ti nisu potrebni
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #1 poslato: April 20, 2012, 10:48:42 pre podne »

Evo ovako, imam 14 godina, visok sam 182cm i imam 84kg, treniram veslanje. E sad zanima me da li je jos rano za mene da uzimam neke sagorevace masti? Voleo bih kad bi ste mi preporucili neku kombinaciju, jer planiram da za nesto manje od 2god krenem u teretanu, mislim na tegove, itd.  :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 18 upita.