TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 10:51:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cigarete  (Pročitano 3784 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #11 poslato: April 22, 2012, 10:41:20 posle podne »

Ok ljudi ,bez opterecenja. Sigurno je da cu probati da ih ostavim jer mi vec smetaju kad vezbam. Samo sam hteo pitati kakav uticaj imaju na povecanje misicne i telesne mase. sutra je ponedeljak pa cu probati i verujte da mi je potreban samo jedan ceo dan i da ta go.na vise nikad ne stavim u usta. Ja i moja supruga potrosimo godisnje na cigarete 1200e. Javljam se u utorak da kazem jesam li uspeo. Hvala svima. Pozz

Navijamo za tebe! I ja i Arlovski ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #10 poslato: April 22, 2012, 05:42:52 posle podne »

@Opsenarka

Zato sam i rekao posto je pocetnik da mu treba stimulisati pod broj 1 ideju da ostavi cigarete pa da onda krene da vezba, a koliko vidim i sam je odlucan u zelji da to i uradi.

Prema tome burazeru, batali se tog djubreta od kog ti pluca lice na krosnju jesenjeg drveta i oporavi ih koliko mozes cistim vazduhom, jakim treningom a onda i dobrom ishranom. Pa javi kako ide.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
BojanKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #9 poslato: April 22, 2012, 05:28:31 posle podne »

Ok ljudi ,bez opterecenja. Sigurno je da cu probati da ih ostavim jer mi vec smetaju kad vezbam. Samo sam hteo pitati kakav uticaj imaju na povecanje misicne i telesne mase. sutra je ponedeljak pa cu probati i verujte da mi je potreban samo jedan ceo dan i da ta go.na vise nikad ne stavim u usta. Ja i moja supruga potrosimo godisnje na cigarete 1200e. Javljam se u utorak da kazem jesam li uspeo. Hvala svima. Pozz
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #8 poslato: April 22, 2012, 05:07:09 posle podne »

Ne ubijam mu volju nego stimulisem da prekine sa odvratnom navikom koja se granici sa zavisnoscu narkomana - bez uvrede. To sto radis nocne smene ne moze da utice toliko ako skupis tih 8,9 sati, ja spavam svega 3,4 sata dnevno i napredujem, ali to stvarno ne moze da se poredi sa cigaretama.

Glupo je i iluzorno da na sportskom forumu uopste i ulazimo u raspravu oko ovakvih stvari kao sto je pusenje, bas nebuloza...A tek je cudno da ne upotrebim neki tezi izraz novopridoslim clanovima davati savete koje idu u pravcu toga da su cigarete u redu. Nisu u redu, jezivo je, a to sto ti imas genetiku takvu da izgledas tako dobro kako izgledas a pusac si, mozes da zahvalis ovom gore, veruj mi da je to jako retko i da su napori koje ulazes u svoju takmicarsku formu neuporedivi sa onim koji ce uloziti amater a koji pritom popusi paklu dnevno. Stvarno je neozbiljno da polemisemo na ovu temu, slozices se.

Pa ja sam mu u startu rekla da je bolje da ostavi cigarete, osetila sam na svojoj kozi koliko je bolje. Ali svako ima izbor Arlovski, ne mozesh mu reci da nece napredovati sa cigaretama a tek je pocheo i ne zna puno o ovom sportu ali ima zelju da proba- i ja ga u tome podrzavam, bez obzira na sve. Sumanuto bi bilo da hvalim cigarete ali da se moze napredovati uprkos cigaretama- moze! I nadam se da cu ih i ja jednog dana ostaviti, to mi je najveca zelja- kapacitet pluca, fizichki izgled, koza, lepota- neuporedivo sa i bez cigareta! No, shta je tu je, za sad.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #7 poslato: April 22, 2012, 04:38:02 posle podne »

Ne ubijam mu volju nego stimulisem da prekine sa odvratnom navikom koja se granici sa zavisnoscu narkomana - bez uvrede. To sto radis nocne smene ne moze da utice toliko ako skupis tih 8,9 sati, ja spavam svega 3,4 sata dnevno i napredujem, ali to stvarno ne moze da se poredi sa cigaretama.

Glupo je i iluzorno da na sportskom forumu uopste i ulazimo u raspravu oko ovakvih stvari kao sto je pusenje, bas nebuloza...A tek je cudno da ne upotrebim neki tezi izraz novopridoslim clanovima davati savete koje idu u pravcu toga da su cigarete u redu. Nisu u redu, jezivo je, a to sto ti imas genetiku takvu da izgledas tako dobro kako izgledas a pusac si, mozes da zahvalis ovom gore, veruj mi da je to jako retko i da su napori koje ulazes u svoju takmicarsku formu neuporedivi sa onim koji ce uloziti amater a koji pritom popusi paklu dnevno. Stvarno je neozbiljno da polemisemo na ovu temu, slozices se.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #6 poslato: April 22, 2012, 03:27:38 posle podne »

Broj 1 - batali cigarete.

Dobices na masi sigurno, ali za to ti ne treba trening, nego da se "prezderavas", a to nije poenta, treba da dobijes misicnu masu, a ne salo, tako da sto se tice ishrane, ako mozes sve ono da pojedes sto si naveo, to je super za trening, ali cigarete...usporice ti napredak jako, misic ne moze da se razvija kako treba, potpuno je suludo da ulazimo uopste u diskusiju o bilo cemu i ozbiljnijem "sredjivanju" zivota i treninga a da je prisutan faktor poput cigareta...

Ne preteruj i ne ubijaj mu volju, pogledaj mene kako izgledam, naturalac sam i pushach, radim nocne smene i spavam danju! Kad sam ostavila cigarete sve je bilo josh bolje ali sam im se vratila kad sam se vratila na dijetu, drastichnu, takmicharsku. Ako TRENIRASH, hranish se kako treba i odspavash 8 sati dnevno, i pri tom imash VOLJU i motivaciju i zelju da uspesh- uspeh je ZAGARANTOVAN!
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #5 poslato: April 22, 2012, 08:36:16 pre podne »

Broj 1 - batali cigarete.

Dobices na masi sigurno, ali za to ti ne treba trening, nego da se "prezderavas", a to nije poenta, treba da dobijes misicnu masu, a ne salo, tako da sto se tice ishrane, ako mozes sve ono da pojedes sto si naveo, to je super za trening, ali cigarete...usporice ti napredak jako, misic ne moze da se razvija kako treba, potpuno je suludo da ulazimo uopste u diskusiju o bilo cemu i ozbiljnijem "sredjivanju" zivota i treninga a da je prisutan faktor poput cigareta...
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #4 poslato: April 21, 2012, 12:37:51 pre podne »


2 velika jajeta pomešana sa 5 žumanaca:0-2 grama ugljenih hidrata,30 g proteina
1 1/2 kiflica,przena:45g ugljenih hidrata,0-2 g proteina


Zasto ubacujes dodatna zumanca? Bolje stavi 2 cela jajeta i 5 belanaca... Osim ako ovo nije lapsus calami :)
I sta je ovo przena kiflica?

Inace, samo napred, i batali to djubre od cigara ;)
Sačuvana
BojanKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: April 20, 2012, 09:06:43 posle podne »

Zahvaljujem.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #2 poslato: April 18, 2012, 09:55:40 posle podne »

Ako budesh jako vezbao i dobro se hranio, nabacicesh mishicnu masu nezavisno od toga da li si pushach ili ne. Ako te brine interakcija otrova cigarete sa suplementima, suplementi su samo koncentrati onog shto noramalno unosish kroz ishranu, dakle vrsta hrane, tako da nema interakcija. Naravno, tvoja odluka je da li cesh se, bez obzira na trening, odreci tog poroka zbog sopstvenog zdravlja, a ostavljanjem cigareta bi povecao apetit i samim tim verovatno ubrzao proces dobijanja na masi.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
BojanKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: April 18, 2012, 07:55:28 posle podne »

Pozz. Ja sam Bojan iz KG-a i imam 30 god. U ovome sam apsolutni pocetnik ali sam resio da saberem svoj nacin zivota i posvetim se zdravoj ishrani i prvobitno povecanju telesne i misicne mase. Pre 13 dana sam poceo sa programom ishrane koji izgleda otprilike ovako :

Prvi obrok
2 velika jajeta pomešana sa 5 žumanaca:0-2 grama ugljenih hidrata,30 g proteina
1 1/2 kiflica,przena:45g ugljenih hidrata,0-2 g proteina

Drugi obrok
110g curecih grudi: 0-2g uglj. hidrata,30g proteina
190g krompira:45 g uglj. hidrata,0-2g proteina
1/2 šolje prokelja:uglj. hidrati i proteini po želji

Treci obrok (pred trening)
120g šnicli bez masti
1 1/2 šolje paste:60g ugljenih hidrata,0-2g proteina
1 1/2 tanjira testa 60g ugljenih hidrata,0-2g proteina
280 g soka od narandže:30g uglj. hidrata,0-2g proteina

Cetvrti obrok (posle treninga)
4 supene kašike proteinskog praha
1 šolja ovasa:60g uglj. hidrata,0-2g proteina
1 banana:30g uglj.hidrata,0-2g proteina
4kolaca od pirinca:30g uglj.hidrata,0-2g proteina

Peti obrok
170g ribe: 0-2g uglj.hidrata,30g proteina
3/4 šolje pirinca:30g uglj.hidrata,0-2g proteina
1 integralni hleb:15 g uglj.hidrata,0-2g proteina

Ukupna dnevna kolicina:345g ugljenih hidrata,150g proteina
Proteini i ugljeni hidrati prema ovakvoj ishrani nose oko 2000 kalorija.

Poceo sam da vezbam u kucnoj varijanti teretane pa to uskladjujem sa klopom. planiram uzeti whey i neki Gainer. Zanima me jel ovo ok i kakav uticaj na sve ovo imaju cigarete posto sam dugogodisnji pusac. Molim za jos neki savet ako bi mi pruzili posto se zelim uvecati a stvarno sam neznalica i oko vezbi koje bih trebao da radim.
 Imam 185cm i 74 kg.
Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 18 upita.