TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 07:14:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin  (Pročitano 2702 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12919


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Avgust 24, 2012, 06:21:47 posle podne »

Uglavnom problem nastaje ako se pretera sa dozama inace je ok za svakog ko zna da se kontrolise i zna kada treba da se pauzira.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Avgust 22, 2012, 02:54:22 posle podne »

Znam koliko su NO reaktori primamljivi , ali za jednog početnika ja ipak mislim da je najbolja standardna kombinacija - kreatin monohidrat (ili kre alkalyn ako se plašiš da se "naduješ) , protein....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12919


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Avgust 22, 2012, 12:19:51 posle podne »

No ce ti dati veci kick samo pazi na doze jer obicno se ljudi tu vremenom zaborave i ne prave pauze pa dodje do zasicenosti receptora.Kada se receptori zasite doze se mahinalno povecavaju a tu moze doci do prblema.Kada osetis da jedna merica ne radi kako treba napravi pauzu jednu do dve nedelje i bice opet super kada krenes sa jednom mericom.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #11 poslato: Avgust 22, 2012, 09:43:17 pre podne »

znaci sa krealkalyn-om necu se napumpati od vode vec ce mi samo dati snage za jaci trening i rast misica ?...a sta tacno rade Noreaktori ako neko moze malo bolje da mi pojasni..i koji je bolji od ova dva preparata ? :) da li li je to isto ili ne sto se tice definicije i rast misica :D hvala

ne možeš se tako napumpati od vode kako misliš, nisu stvari tako jednostavne i ne mogu se dogoditi preko noći niti za mesec dana, pogotovo ne uz pomoć ''preparata''. Napumpaćeš se vodom i bez kre alkalina ili monohidrata, ako budeš trpao u organizam sladolede, torte, kolače, pice i bureke. Te priče kako nešto navlači vodu i 'naduvani mišići' je iluzija koju su stvorili neuki likovi. Što se tiče snage, može biti minimalnog pomaka, ali u opravku od treninga će biti najviše dobitka.   
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Avgust 22, 2012, 09:30:04 pre podne »

Tema gde je objašnjenjo šta su NO reaktori i koja im je uloga. :)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=80855.0
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #9 poslato: Avgust 22, 2012, 12:47:03 pre podne »

znaci sa krealkalyn-om necu se napumpati od vode vec ce mi samo dati snage za jaci trening i rast misica ?...a sta tacno rade Noreaktori ako neko moze malo bolje da mi pojasni..i koji je bolji od ova dva preparata ? :) da li li je to isto ili ne sto se tice definicije i rast misica :D hvala
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Avgust 21, 2012, 08:24:41 posle podne »

U slucaju da ti je potreban taj veci kik za trening onda mozes i NO...
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #7 poslato: Avgust 21, 2012, 08:22:10 posle podne »

ok..hvala na savetima ali danas samo pricao sa nekim ljudima iz teretane pa su mi preporucili Noreaktor jer oni to misle da mi odgovara za ono sto zelim da postignem sta vi imate da kazete o tome ? :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Avgust 21, 2012, 08:16:02 posle podne »

Ali ako spadas u one kao ja koji ne mogu to toliko ispostovati ipak uzmi krealkalyn....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12919


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Avgust 21, 2012, 07:16:55 posle podne »

Ni jedan kreatin ti nece praviti problema sa navlacenjem vode ukoliko vodis racuna o unosu hidrata.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Avgust 21, 2012, 08:37:22 pre podne »

Pozz hteo bih da uzmem kreatin radi definicije i snage za trening ,,da li moze neko da mi kaze nesto vise o tome ..ima li neke posledice pr rastu misica mislim na strije...i da li postoji verovatnoca da se ugojim pri koriscenu kreatina jer zelim da postignem definciju i da oblikujem misice .hvala

Ćao,
za to što ti želiš nisam sigurna da li znaš šta je sve potrebno.... u smislu pravilne ishrane i odgovarajućeg treninga? jer od toag će zavisiti tvoj napredak najviše...

što se tiče kreatina ja bih ti preporučila Kre alkalyn, a može i monohidrat kao što Robert kaže...  ali ako se bojiš navlačenja vode i nemaš 100% sreĂ°enu ishranu možda bolje kre alkalyn.

TakoĂ°e, od suplementacije bih ti predložila whey protein, neke vitamine, minerale...

a o ishrani i treningu možeš dosta pročitati na forumu, ako imaš još neko pitanje obrati nam se slobodno
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Avgust 21, 2012, 01:06:51 pre podne »

Strije se mogu pojaviti ako prebrzo rasteš, što nije baš tako jednostavno. :) Pošto radiš definiciju, onda podrazumevam da ti je ishrana maksimalno sreĂ°ena, tako da i nema bojazni od navlačenja potkožne vode korišćenjem kreatina(što bi ti remetilo definiciju).
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2012, 12:23:08 pre podne »

Pozz naravno da nema posledice..moja ti je preporuka da uzmes Krealklyn jer ne navlaci vodu...
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #1 poslato: Avgust 21, 2012, 12:15:53 pre podne »

Pozz hteo bih da uzmem kreatin radi definicije i snage za trening ,,da li moze neko da mi kaze nesto vise o tome ..ima li neke posledice pr rastu misica mislim na strije...i da li postoji verovatnoca da se ugojim pri koriscenu kreatina jer zelim da postignem definciju i da oblikujem misice .hvala
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.