TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397148 Teme od strane 25044 Članovi Poslednji član: KiaraMcKil

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 24, 2024, 06:24:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci , ishrana , MOLIM ZA POMOC!  (Pročitano 1829 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Decembar 04, 2012, 09:58:53 pre podne »

Pozdrav,

odgovoriću ti konkretno na pitanje za sagorevače:

Fat burners Universal je dosta blag, to je kombinacija hroma i l karnitina. Po meni je to ok, jer l karnitin pomaže efikasnijem sagorevanju masti u toku aerobnog treninga, a hrom održava nivo šećera u krvi stabilnim u toku dana. 

Super Cuts Universal sam probala, on je više na biljnoj bazi, dobra strana mu je što nema kofein, a izbacuje dosta vode. Kao neki prirodni diuretik. Ja sam imala takav utisak kad sam ga pila.

Unidyne Universal je jedan od dobrih, i to jačih sagorevača.  Unidyne sadrži i stimulanse poput kofeina, što može dodatno da te pokrene pre treninga. Ali moraš obazrivo sa kofeinom jer kod nekih zna da izazove nesanicu, razdražljivost,itd... Dakle piješ da ujutru ili pre treninga, nikako kasno uveče i polako sa dozama.

Slobodno nam se javi ako imaš još nekih nedoumica, pitanja.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2012, 01:23:34 posle podne »

Bilo koji od ovih sagorevaca da uzmes imace nekog efekta ako budes imao adekvatnu ishranu i intezivan trening i kontinuitet u svemu tome.4 obroka i dve uzine u toku dana ,kvalitetnih proteina i slozenih hidrata..koliko zavisi od tvog metbolizma i inteziteta treninga.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12912


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2012, 11:19:10 pre podne »

Pozdrav i dobro nam došao,

Odmah na početku ću ti reći da sagorevači koje si naveo su ok,nisu jaki po sastavu i odlični su za početak.Ali ishrana mora biti sreĂ°ena što tebi zbog menze može biti problem.Jedno od rešenja je da hranu spremaš kući i nosiš sa sobom pa u pauzama
jedeš.Možeš kombinovati malo badema,kikirikija,oraha..oni će koristiti i utoliti glad.Sagorevač po meni neka bude fat burner.
Sačuvana
Petar Popara Crni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2012, 10:58:36 pre podne »

Pre svega pozdrav svima!

Jeste da nisam bas pocetnik na polju treniranja, koriscenja teretane i suplemenata, ali sam prvi put otvoreno resio da potrazim resenje za dugogodisnji problem fizickog izgleda. Naime , pre par godina sam zbog porodicnih problema prekinuo 5omesecni ciklus treniranja kada sam postizao odlicne rezultate i bio neizmerno zadovoljan svojim izgledom. Elem, sa prestankom treniranja apetit i ishranu nisam redukovao i od tada sam, sa upisom fakulteta i obaveza koje pritom on donosi /konstantno sedenje i strebanje, jako slabo vremena za aktivnosti/ redovno vukao i salo koje sam u par navrata redukovao dijetama, ali sve bez nekog stalnog efekta.

Konacno sam pak resio, da stanem i resim problem tog sala, jer generalno , meni moja tezina ne predstavlja problem, visok sam 1.9m , imam siroka ramena, veliku misicnu masu , ali ona nije izdefinisana, bolje receno, nalazi se "ispod"  :P

Moje konkretno pitanje odnosi se na to da sam zeleo da se informisem koji bi mi sagorevac najvise imponovao?

Nekako najvise poverenja imam u Universal pa se dvoumim izmedju

http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/UN291-Super-Cuts-3.html
i
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/UN156-Unidyne.html

mada nisam siguran koja je razlika izmedju njih? Sta dobijam kojim a sta gubim drugim?
Kao i ovaj Super Fat Burner mi deluje oke, najvise cenom
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/BI949-Super-Fat-Burner.html

al sto je jeftino, ne znaci i da je kvalitetno :/

Ujedno, procitao sam skoro pa sve delove foruma vezane za ovaj moj slucaj, i shvatam da je jedna od stvari o kojoj treba povesti racuna pre svega ishrana kako bi se izbegao katabolizam. S obzirom da sam i dalje student, i da su mi sredstva vise manje ogranicena, jer veliki deo odlazi na teretanu i plivanje,sada i suplemente, i da se , generalno , hranim u menzi, pitanje je>

Na sta da povedem racuna u ishrani konkretno? Da li postoji neka vrsta vitamina koje treba da pojacam mimo obicne ishrane kako bih izbegao katabolicke posledice?


Nadam se da ne pitam previse, ali, bolje se informisati na vreme nego kasnije ispastati. Ujedno se nadam da nisam napravio neku "gresku" i da ce iskusniji po pitanju vezbanja i ishrane imati razumevanja za moju needukaciju.

Zeljno ocekujuci odgovore,
Pozdravlja Vas,

Crni
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.