TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396559 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 29, 2024, 10:24:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i pomoc oko preparata!  (Pročitano 2678 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12822


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Februar 10, 2013, 11:39:55 posle podne »

Nema na čemu.
Sačuvana
Vlajcu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #11 poslato: Februar 10, 2013, 09:29:11 posle podne »

Whey uvek posle treninga jedna merica jer tada je najvažnije da se posle treninga unesu hranljive materije koje u veoma kratkom vremenskom periodu stižu do naših gladnih mišića.Whey će stići za nekih dvadeset minuta a na primer ako bi jeo hranu umesto toga to bi trajalo oko sat vremena i više što je već veoma kasno.Whey ti služi da ti nahrani mišić i spreči razgradnju tek toliko dok odmah posle ne pojedeš kvalitetan obrok.

Omega 3 je odlična stvar i jača srce što je jako važno i ima mnogo još stvari za koje je veoma važna.Uzimaš dve do tri tablete u toku dana mada znam ljude koji uzimaju i više.

Multivitaminski kompleksi su veoma bitni jer kod svakog aktivnog sportiste potreba za unosom vitamina i minerala se znatno povećava i nije dovoljno samo unos iz ishrane.Tu na scenu stupaju suplementi vitaminskomineralnih kompleksa koji su po meni veoma neophodni i na samome vrhu moje suplementacije.

Hvala puno
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12822


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Februar 10, 2013, 06:20:23 posle podne »

Whey uvek posle treninga jedna merica jer tada je najvažnije da se posle treninga unesu hranljive materije koje u veoma kratkom vremenskom periodu stižu do naših gladnih mišića.Whey će stići za nekih dvadeset minuta a na primer ako bi jeo hranu umesto toga to bi trajalo oko sat vremena i više što je već veoma kasno.Whey ti služi da ti nahrani mišić i spreči razgradnju tek toliko dok odmah posle ne pojedeš kvalitetan obrok.

Omega 3 je odlična stvar i jača srce što je jako važno i ima mnogo još stvari za koje je veoma važna.Uzimaš dve do tri tablete u toku dana mada znam ljude koji uzimaju i više.

Multivitaminski kompleksi su veoma bitni jer kod svakog aktivnog sportiste potreba za unosom vitamina i minerala se znatno povećava i nije dovoljno samo unos iz ishrane.Tu na scenu stupaju suplementi vitaminskomineralnih kompleksa koji su po meni veoma neophodni i na samome vrhu moje suplementacije.
Sačuvana
Vlajcu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #9 poslato: Februar 10, 2013, 04:21:25 posle podne »

Evo mog predloga:

Whey - http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY314-Elite-Whey-Pro.html
Omega 3 - http://www.pansport.rs/Esencijalne-masne-kiseline/NI107-Omega-3-Fish-Oil-1000-mg.html
Multivitamin - http://www.pansport.rs/Vitaminsko-mineralni-kompleksi/Za-rekreativce-i-aktivne-ljude/UN019-Daily-Formula.html

Svi proizvodi su odličnog kvaliteta, a uz to trenutno i na akcijskim cenama, tako da će ti ostati dosta novca od planiranog budžeta. :)

Hvala puno Roberte, uzecu ovako kako si rekao, mozes samo da mi kazes kako se ovo pije, kad, sa cim, koliko dugo bi trebalo da mi traje ovo i koliki ce biti vremenski period do vidljivih prvih rezultata treniranja? Hvala jos jednom :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Februar 09, 2013, 10:39:51 posle podne »

Evo mog predloga:

Whey - http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY314-Elite-Whey-Pro.html
Omega 3 - http://www.pansport.rs/Esencijalne-masne-kiseline/NI107-Omega-3-Fish-Oil-1000-mg.html
Multivitamin - http://www.pansport.rs/Vitaminsko-mineralni-kompleksi/Za-rekreativce-i-aktivne-ljude/UN019-Daily-Formula.html

Svi proizvodi su odličnog kvaliteta, a uz to trenutno i na akcijskim cenama, tako da će ti ostati dosta novca od planiranog budžeta. :)
Sačuvana
Vlajcu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #7 poslato: Februar 09, 2013, 05:25:14 posle podne »

Hvala svima koji su mi odgovorili i pomogli u odabiranju preparata za treniranje. Zoltan Kozma da li ti nije tesko da izdvojis malo vremena i lepo mi das u poruci ili ovde linkove konkretno sta treba da uzmem od toga, da mi posaljes linkove znaci konkretno sta, moj trenutni neki balans sa novcem je oko 7000-8000 hiljada dinara. Pozdrav svima!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12822


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Februar 09, 2013, 12:51:12 posle podne »

Moje je mišljenje da ti tribulus ne treba a razlog je što si mlad,tvoj nivo testosterona je visok a tribulus svakako dolazi na kraju kada se ishrana sredi kao i osnovni suplementi tipa proteina,omega,vitamina i minerala...
Za tribulus se priča svašta i početnici očekuju puno,ali realnost jesasvim drugačija.

Krealkalyn je opet priča za sebe,nije ni on čudotvoran i smatram da tebi još nije potreban.Tebi treba whey,omega i vitaminskomineralni kompleks od suplemenata i pravilno izbalansirana ishrana.Rezultati će doći samo budi uporan.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2013, 12:44:44 posle podne »

Pozdrav, Vladimire! Dobro došao na forum Pansporta. :)

Možeš da ukombinuješ ta dva proizvoda, nikakav problem, ali ti ipak fali nešto osnovno - whey protein. Moj neki predlog bio bi kombinacija whey + KreAlkalyn. Tribulus bih izbacio.

Pozdrav i hvala ti na odgovoru. Zeleo bih da te pitam, mesanjem whey + KreAlkalyn sta konkretno dobijam i posle koliko vremenskog perioda uzimanja toga bi trebalo da se vide promene? Pozdrav

dobijaš brži oporavak, veći unos proteina na dnevnoj bazi, koji pri tom ne opterećuje stomak i sadrži minimum hidrata i  loših masti, dobijaš više snage i izdržljivosti (naravno ako su svi uslovi ispunjeni)

promene... ne mogu da dam precizan odgovor, sve zavisi kako se hraniš i kako treniraš, to je sve uključeno u kompletnu sliku...  posle par nedelja uzimanja kreatina ljudi obično osete porast snage
Sačuvana
Vlajcu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2013, 12:41:11 posle podne »

Pozdrav, Vladimire! Dobro došao na forum Pansporta. :)

Možeš da ukombinuješ ta dva proizvoda, nikakav problem, ali ti ipak fali nešto osnovno - whey protein. Moj neki predlog bio bi kombinacija whey + KreAlkalyn. Tribulus bih izbacio.

Pozdrav i hvala ti na odgovoru. Zeleo bih da te pitam, mesanjem whey + KreAlkalyn sta konkretno dobijam i posle koliko vremenskog perioda uzimanja toga bi trebalo da se vide promene? Pozdrav
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #3 poslato: Februar 08, 2013, 10:16:35 posle podne »

2. Prve rezultate si vec trebao da vidis u ogledalu. Posle 3 meseca, svaki pocetnik bi morao videti rezultat. Ako je on izostao, najverovatnije je losa ishrana ili lose vezbanje (tu ima puno faktora).
Druge rezultate ces videti 6-9 meseci, ako ishrana i trening budu vrhunski!

Mozda znas, ali za svaki slucaj.. godine su potrebne da bi se izgradila solidna misicna masa sa vrhunskim ishranom i pametnim treningom. A ako pokusavas da se uradis za leto.. sigurno ces uspeti nesto da napravis, ali ako ne nastavis da treniras kad dodje leto to ce nestati jos brze nego sto je doslo!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Februar 08, 2013, 10:08:33 posle podne »

Pozdrav, Vladimire! Dobro došao na forum Pansporta. :)

Možeš da ukombinuješ ta dva proizvoda, nikakav problem, ali ti ipak fali nešto osnovno - whey protein. Moj neki predlog bio bi kombinacija whey + KreAlkalyn. Tribulus bih izbacio.
Sačuvana
Vlajcu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2013, 06:50:51 posle podne »

Pozdrav svima, moje ime je Vladimir i pisem Vam iz grada Kraljeva. E sad, imam par pitanja, s obzirom da imam 19 godina, visok 197, tezak 87kg, pocetnik sam u teretani i idem 3 meseca, nije da nemam motivacije ali cuo sam da pomazu Kre-Alkalyn i Tribulus da brze oblikujem svoje telo i dodjem to nekog solidnog izgleda. Moja pitanja su sledeca:
1. Da li valja da se mesa Kre-Alkalyn i Tribulus?
2. Koliko vremenski je potrebno da pijem to da bi mi se poznavali prvi rezultati?

Znaci ja odlicno jedem, imam 4 obroka na dan, u medjuvremenu izmedju obroka jedem dosta voca i unosim dosta proteina i vitamina, dosta tecnosti, nista gazirano, alkoholno.
Ako mozete da mi pojasnite sta Vi mislite, znaci Vase konkretno misljenje da li bi trebao da uzimam ili ne, i eventualno da mi napisete sta bi mi dobro doslo za mene ovako uz moju kilazu i visinu da pijem da bih dosao brze do nekih konkretnijih rezultat.
Molim da se ne spamuje previse cisto da mi se konkretno napise sta i kako. Hvala, pozdrav svim clanovima!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 18 upita.