TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:35:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MP Assault  (Pročitano 3937 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Decembar 12, 2013, 09:22:28 pre podne »

kao što već rekoh, mislim da je nedovoljna energija posledica smanjenog unosa hidrata, a ne slabog dejstva NO reaktora.

Assault nemamo u kesicama, najmanje pakovanje je od 184 g i to je 8 doza.

Ukoliko ti treba neki stimulans probaj sa kofeinom običnim ili npr sa Power Force-om proizvoĂ°ača Biotech, to je kofein i taurin u kombinaciji. 

Mislim da ćeš biti zadovoljan.
Sačuvana
theDon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #11 poslato: Decembar 11, 2013, 11:16:34 pre podne »

Pa imam tri obroka dnevno + ujutru i uvece uzimam MP Combat. Ne unosim mnogo ugljenih hidrata. Jel postoji Assault u kesicama, da probam pa da vidim da li radi?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Decembar 11, 2013, 11:14:44 pre podne »

Probao sam Hot blood... uzeo sam 3-4 kesice da probam. Pio sam 30 min pre treninga i nista nisam osetio... :(

moze biti da ishrana nije dovoljno dobra, ako nemas dovoljno ugljenih hidrata nece pomoci ni jaci NO reaktor...

koliko vodis racuna o ishrani?

takodje, uzimas li jos nesto od suplemenata?
Sačuvana
theDon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #9 poslato: Decembar 11, 2013, 10:56:40 pre podne »

Probao sam Hot blood... uzeo sam 3-4 kesice da probam. Pio sam 30 min pre treninga i nista nisam osetio... :(
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Decembar 11, 2013, 10:54:27 pre podne »

Cao,

Da li je preporucljivo da ga uzimaju oni koji treniraju crossfit? Nikad ranije nisam uzimao NO...

Možeš probati, ali najbolje da prvo probaš neki slabiji NO reaktor, i da probaš jednu dozu -kesicu. Npr imamo Hot blood u kesicama, biće ti odličan za prvi put :)

Sačuvana
theDon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #7 poslato: Decembar 11, 2013, 09:05:01 pre podne »

Cao,

Da li je preporucljivo da ga uzimaju oni koji treniraju crossfit? Nikad ranije nisam uzimao NO...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Novembar 02, 2013, 10:53:14 posle podne »

Ok, razumem te. :)

Iako si već koristio NO, sa Assaultom kreni tako što ćeš prvi put uzeti pola dozera 20-30 min pre treninga. Tako ćeš ispitati nivo tolerancije na ovaj proizvod. Ukoliko budeš zadovoljan efektom, drži se te doze. U suprotnom, prebaci se na standardno serviranje od jednog punog dozera, i tu bi već trebalo da osetiš efekat.

Naravno, sve ovo ukoliko iza sebe imaš barem par nedelja pauze od Hot Blooda. Ako ne, stvarno bih ti savetovao tu pauzu, pa onda kreni sa Assaultom ovako kako sam ti napisao. :)
Sačuvana
isak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Novembar 02, 2013, 10:45:47 posle podne »

Naravno, uzimam whey posle treninga.. Nikad nisam prelazio doze NO, pravio sam pauze, ali me privlaci da predjem na assault.

Svaki dan slusam kako ga ljudi hvale da je mnogo dobar.. Pa bih probao, a cena je prihvatljiva ako stvarno tako deluje..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Novembar 02, 2013, 10:39:12 posle podne »

A, da razmisliš možda o maloj pauzi od NO reaktora? Telo se posle nekog vremena prezasiti silnim stimulansima, pa prestane da reaguje na uobičajene doze. Onda se ili podižu doze (što i nije baš pametno) ili se pravi pauza.

Naravno, za sve to vreme mogu se koristiti uobičajeni suplementi koji nemaju stimulativni efekat - whey, amino, bcaa i sl.
Da li imaš nešto od toga?
Sačuvana
isak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Novembar 02, 2013, 10:28:39 posle podne »

O Hot Bloodu samo najbolje imam da kazem, dobar je za pocetak. A i odlicna stvar je sto moze u kesicama da se kupi.

Koristio sam ga neko duze vreme, i ne osecam ga dovoljno, zelim vise..

Koliko pre treninga pijem Assault? (Vremenski i kolicinski) :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Novembar 02, 2013, 10:21:09 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao. :)

Ako je reč o zdravoj osobi, i korišćenju preparata po uputstvu, potpuno je bezbedan preparat. Koliko dugo si koristio Hot Blood i kakvi su tvoji utisci o njemu? Da li si prestao da reaguješ na njega?

Što se tiče sastava, proizvoĂ°ači pod okriljem "zaštićene mešavine" stavljaju i ne otkrivaju tačnu količinu mnogih ključnih sastojaka. Na taj način čuvaju formulu.
Sačuvana
isak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Novembar 02, 2013, 10:13:17 posle podne »

Da li mi Assault steti na bilo koji nacin? I da li se zna koliko tacno taurina ima u sebi? Potreban mi je NO reaktor koji ce mi pomoci u treningu, vec sam uzimao Scitetic Hot Blood, ali sad bih da uzmem nesto jace, pa me zanima za Assault. :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 18 upita.