TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:30:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nema pomaka :(  (Pročitano 2017 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Januar 06, 2014, 02:13:45 posle podne »

Ja sam opet uveren da jednostavno preslabo treniraš. Ovo što si napisao je trening za nekog starijeg graĂ°ana i to sa povreĂ°enim kukom ili nekom sličnom bolesti :D naravno to je mala šala, ali trening je glavna stvar.

Znam da će ovde većina da ti priča priče kako je ishrana najbitnija, ali to je laž. Kod nabacivanja mišićne mase i snage najbitniji je trening. Isharana postaje bitna samo kada se želi skinuti što više sala za što kraće vreme.

Koliko serija/ponavljanja/kila radiš na sledećim vežbama:

Čučanj, mrtvo dizanje, bench press. military press, zgibovi i propadanja?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Januar 06, 2014, 01:50:04 posle podne »

Dobrodošao na forum :)

Najpre, pomaka biti mora :)  ali to zahteva još dodatne korekcije...

Najpre što se tiče treninga, moj ti je savet da kardio trening odvojiš od treninga sa tegovima, dakle samo se zagreješ 5-10 minuta i odmah preĂ°eš na tegove, a kardio ostavi za posle tegova ili radi odvojeno. 
TakoĂ°e intenzitet ne treba da bude visok - ne smeš da ostaješ bez daha. Bolje je da u početku radiš nižim intenzitetom,ali da je trajanje duže.

I sada glavno pitanje, možeš li detaljnije da opišeš tvoju ishranu?  Npr po obrocima...

Tu će biti glavni problem ali i to se da regulisati.   Npr jedan tvoj tipičan dan, ili evo npr- jučerašnji dan?  tako će se lako videti da li i gde grešiš...

koliko si visok i težak, inače?
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #4 poslato: Januar 04, 2014, 11:04:03 posle podne »

Slazem se da je moguci problem u ishrani. Ali uzmimo mene za primer gde ishrana nije sredjena. Tj, jedem po propisima nedelju-2, pa nedelju dana jedem sve sto mi padne pod ruku... I za isto toliko vremena imam jako dobar napredak.. Ali zato treniram kako treba, tj kako ja mislim da treba. Napisi sta jedes do detalja i kako tacno treniras svaki trening, pa ces dobiti preciznije odgovore. I da li uzimas nesto od suplementacije?
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #3 poslato: Januar 04, 2014, 09:53:13 posle podne »

Korg je u pravu... Ovo ti definitivno nema veze sa teretanom, ni sa kardiom, nego sa kuhinjom... Procackaj malo forum na temu ishrane ili procackaj bodybuilding.com
Imas gomile clanaka o tome kako regulisati ishranu da bi postigao odredjeni cilj.
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #2 poslato: Januar 04, 2014, 04:44:39 posle podne »

Брате, до исхране је 100%, ја тако нисам имао помака годину дана, и тек од пре пар месеци је кренуло побољшање. Такође ти је моја препорука да што више форсираш згибове, пропадања, мртво дизање и чучањ.
Sačuvana
Roman Emperor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Januar 04, 2014, 04:28:35 posle podne »

Treniram već godinu i po dana - redovno 3-4 puta nedeljno. Zamišljao sam da ću tim ritmom od sebe napraviti Konana Varvarina, ali pomaka praktično nema. Ista težina, isti dežmekast izgled. Moj trening izgleda ovako:

istezanje
35min cardio (ugl. traka)
Vežbe na dve grupe mišića (npr. donja ledja i biceps) 3 serije po 10 sve to puta tri (uz promenu vrste vežbe posle 3 serije)
5 minuta traka

posle svega toga popijem whey protein (mada sam ga uveo tek pre mesec dana, dotad sam trenirao na suvo)

Što se ishrane tiče klasična domaća, od mesa pojedem po pljeskavicu dnevno, pekare, slatkiše i sokove izbegavam. Da napomenem, cilj mi nije da se nagruvam i narastem, želim normalan atletski izgled.

Hvala unapred, svaki savet dobro došao :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.