TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 12:22:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Upala tetive ili snapping triceps syndrom?  (Pročitano 1255 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #5 poslato: Mart 18, 2014, 10:29:03 pre podne »

Radim posle treninga za triceps, mada drzim u stanju istezanja 10-20 sekundi i to je to.
miloše, radi istezanja 3x45sec obe ruke... dodjes u položaj gde osećaš zatezanje,  ostaneš 45 sec tako, pa pojacaš za 2-3cm zatezanje. ...
javi kako ide
pozdrav
Sačuvana
miloss96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Mart 13, 2014, 12:23:23 posle podne »

Radim posle treninga za triceps, mada drzim u stanju istezanja 10-20 sekundi i to je to.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #3 poslato: Mart 13, 2014, 12:01:22 posle podne »

da li radiš istezanja za triceps iznad glave?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #2 poslato: Mart 13, 2014, 11:50:42 pre podne »

i istezanja za podlaktice
Sačuvana
miloss96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Mart 13, 2014, 09:52:22 pre podne »

Imam 18 godina i nedavno sam poceo da idem u teretanu. Trenirao sam kosarku pa mi povreda nije toliko smetala ,ali sada kada se bavim tezim fizickim aktivnostima pocelo je jako da mi smeta. Mislim da se radi o sindromu skljocanja lakta. Vi ste napisali clanak o tome http://www.pansport.rs/tekstoteka/zdravlje/sindrom-kljocanja-lakta-snapping-triceps-syndrome.html . Tu pojavu imam vec vise godina. Pre nekoliko dana krenuo sam na terapije galvanskom strujom, ali mi se cini da to nece pomoci. Mozda gresim, ali doktorka uopste nije spomenula da se radi o sindromu skljocajuceg lakta vec o upali tetive ( koju ocigledno onda imam nekih 4,5,6 godina). Osecaj preskakanja nerva ili misica preko koske se znatno intenzivira pri pritisku na triceps bilo sopstvene tezine bilo tegova. Ruka mi ne trne, ali imam jako iritantan osecaj koji me sprecava normalno da treniram. Ponekad ako je trening bio intenzivniji javlja se bol. Ova pojava se najvise izrazava prilikom izvodjenja sklekova ili propadanja. Hteo bih da pitam za vase misljenje, dijagnozu i predloge za lecenje.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 18 upita.