TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397145 Teme od strane 25044 Članovi Poslednji član: KiaraMcKil

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 24, 2024, 09:38:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: slabost  (Pročitano 1685 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Mart 18, 2014, 10:16:18 posle podne »

Mišić ne može da bude mekan. Ti možda imaš veće obime od prijatelja, ali to ne znači da imaš veće mišiće... To se upravo i vidi na treningu gde ti sa većim obimima radiš daleko manje kilaže od njega.

Ukoliko nemaš mnogo potkožnog sala verovatno jako puno vode vučeš u mišić i ako ti je ishrana bogata mastima onda si sigurno navuko i dosta masti u mišiće, što bi dodatno objasnilo to što si "mekan". Neki ljudi su prirodno čvršći, pogotovo oni sa više testosterona.

Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
omeee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2014, 07:44:26 posle podne »

Pozdrav, ne znam da li sam postavio u odgovarajucem delu foruma, unapred izvinjavam se ako sam promasio.

Pre dve godine sam poceo da se bavim sklekovima, propadanjima, zgibovima sa opterecenjem i nabacio sam nekoliko kilograma mase, i najvise od svega razvio sam ledja i triceps, nije ni bitno. Tada sam imao oko 82kg i 183cm, i tada sam krenuo u teretanu sa drugarima. E sad, meni je triceps potpuno nesrazmeran bio i stvarno veliki za moju gradju. I bilo mi je jako cudno sto moj drugar koji je tek mesec dana u teretani i koji primetno ima manji obim ruke od mene, i triceps naravno, moze da podigne 20kg vise na vezbi sa konopcem, i generalno na svim vezbama, posebno na bencu mogao je mnogo vise podici. Ja nisam mogao podici vise od 50kg na bencu, iako su mi se misici odlicno videli i imao sam svaki deo tela razvijen, posto sam prethodnih 6 meseci radio vezbe sa bucicama. Ako neko zna o cemu se radi, neka odgovori, mene cisto zanima iz radoznalosti. Takodje me zanima zasto su mi misici premekani. Od suplementacije nisam koristio nista. Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 18 upita.