TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396191 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 16, 2024, 04:01:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povreda palca  (Pročitano 2038 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #7 poslato: Mart 29, 2014, 09:26:17 pre podne »

Ok, javite ako bude neki problem. Treba vreme da to prodje.....
Sačuvana
mama
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #6 poslato: Mart 26, 2014, 01:53:52 posle podne »

nisu mu male
ima uvek na raspolaganju dva-tri para koje menja po potrebi,sto se tice obuce tj kopacki  gledamo da budu najkvalitetnije i da mu bas odgovaraju.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #5 poslato: Mart 26, 2014, 01:39:49 posle podne »

Nabijo je nokat, postoji podliv ispod nokta na njegovom lezištu, to je to, tu ne treba nesto veliko raditi. Ako mu ne smeta puno, proći će sa vremenom. Vazno je da mu ne smeta i da nema upale...
Nisu mu male kopačke?
Sačuvana
mama
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2014, 02:33:10 posle podne »

to samo on moze da nadje makazice na terenu  :)
nema oscaj kao da ga kljuca,normalno hoda ,evo sada ga ni ne boli,ali ide sad na trening pa cemo da vidimo da li ga boli prilikom sutiranja lopte
on se ne seca da je udario,mozda jeste,ali nije obratio paznju.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2014, 11:00:12 pre podne »

Postovanje, pre dve, tri nedelje moj sin je dosao sa treninga i boleo ga je palac na levoj nozi. Posle dva , tri dana boja nokta se promenila. Neki kazu da je to zbog fudbala ali ja ne znam. Posle par dana nekim slucajem na terenu su bile makazice za nokte koje su mu se zabile u kopacku i malo mu palac ogrebale, doktorka je rekla da nema potrebe da primi tetanus jel je primio 2006-te. Pre dva dana na utakmici je sutnuo loptu i posle utakmice ga je boleo prst ali ne nokat vec sa strane, ja sam vam obelezila gde. Posle dva , tri sata prestalo, cak ga ni ne boli dok hoda, ali eto iz kog razloga  je ljubicast nemamo pojma.
nije bilo udarca u prst?
kako je uspeo da nadje makazice za nokte na terenu. ... :D tetanus mu nije potreban, pokriven je redovnom vakcinacijom....
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Mart 25, 2014, 10:57:53 pre podne »

koliko vidim nema crvenila, nema mesta koje se beli (kao gnoj)?
nema osećaj da ga kljuca?
Sačuvana
mama
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68

« Odgovor #1 poslato: Mart 24, 2014, 09:01:41 posle podne »

Postovanje, pre dve, tri nedelje moj sin je dosao sa treninga i boleo ga je palac na levoj nozi. Posle dva , tri dana boja nokta se promenila. Neki kazu da je to zbog fudbala ali ja ne znam. Posle par dana nekim slucajem na terenu su bile makazice za nokte koje su mu se zabile u kopacku i malo mu palac ogrebale, doktorka je rekla da nema potrebe da primi tetanus jel je primio 2006-te. Pre dva dana na utakmici je sutnuo loptu i posle utakmice ga je boleo prst ali ne nokat vec sa strane, ja sam vam obelezila gde. Posle dva , tri sata prestalo, cak ga ni ne boli dok hoda, ali eto iz kog razloga  je ljubicast nemamo pojma.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.