TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397130 Teme od strane 25040 Članovi Poslednji član: CelinaRive

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 23, 2024, 11:19:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Home workout!  (Pročitano 2817 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: April 07, 2014, 10:09:05 pre podne »

apsolutno nema potrebe,  gejner je ok, ako ostane para uzmi kompleks vitamina i minerala poput Natrol Energizer, uz to npr omega 3 riblje ulje koje je jako zdravo.

znam da je u tim godinama jako primamljiv NO reaktor, ali mislim da ti jednostavno još nije potreban ;)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #8 poslato: April 05, 2014, 07:38:04 posle podne »

Za treniranje u kuci, ne.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #7 poslato: April 05, 2014, 02:28:38 posle podne »

Pa kuci sam mislio najosnovnije vjezbe,plus tegovi, i benč....isao sam vec u teretanu par mjeseci..tako da znam i veoma dosta vjezbi vezanih za sprave tamo.

Za ishranu cu se sam pobrinuti :)

Znaci da ne uzimam Horse Power ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: April 05, 2014, 10:51:44 pre podne »

do odreĂ°ene granice ćeš moći da napreduješ i u kućnim uslovima, za ozbiljnijii napredak nećeš moći bez teretane i nečije pomoći.  Mlad si i mislim da bi ti bilo najbolje da imaš pored sebe nekog iskusnog vežbača ili trenera ko bi mogao da ti pomogne.  Iz iskustva ti kažem, to je najbitnije.  Spustiti ego i učiti sa strpljenjem :)

oko ishrane ti ne mogu puno pomoći jer nisi dao više informacija.

U svakom slučaju javi kako ide i ako imaš još pitanja o suplementaciji slobodno pitaj.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #5 poslato: April 04, 2014, 05:32:50 posle podne »

Imam ja pare za ishranu..a i da sam uzeo ovih pedesetak evra za teretanu i hranu..opet bi mi mozda mjesec dana trajalo. Ovako imam za gejner,ishranu,i kontao sam kuci da radim. Zato i pitam. Sta mislite?

A sto se tice ishrane,ishrana se sastoji iz 3 redovna obroka,i poneka uzina izmedju.Kad sam gladan-jedem.I ne biram hranu.To je ishrana trenutna,a sad kad krenem da vjezbam,krenucu sa "dijetom".
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #4 poslato: April 04, 2014, 06:38:43 pre podne »

bilo bi ti 100 puta bolje da si uplatio teretanu i dao pare na ishranu...
Kratko objasnjeno.
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #3 poslato: April 03, 2014, 06:50:20 posle podne »

bilo bi ti 100 puta bolje da si uplatio teretanu i dao pare na ishranu...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: April 03, 2014, 06:13:58 posle podne »

Ćao!
Ako se trening dobro osmisli možeš i kod kuće da imaš dobar trening, ali vremenom će ti trebati ozbiljnija oprema, asistencija, širi spektar vežbi...  tako da teretana, iz mog ugla, nema zamenu.

Što se tiče suplementacije gejner možeš uzeti kao dodatak ishrani. Ako budeš želeo možemo se detaljnije pozabaviti glavnom temom - ishranom, što bi značilo da budeš malo detaljniji u opisu svog načina ishrane :)

horse power je NO reaktor, ja ti ne bih savetovala NO reaktore, možda neki klasičan kreatin monohidrat, ali to je u ovom momentu sve manje važno. Bitno je za početak da obezbediš dovoljan unos kalorija, a to ćeš postići na prvom mestu kroz hranu a tek onda i kroz suplemente.
Eventualno neki multivitaminsko-mineralni kompleks da ubaciš.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #1 poslato: April 03, 2014, 04:38:48 posle podne »

Pozdrav!

Vec jedan kraci period sam na sajtu,vec sam otvarao neke teme sto se tice ishrane,mada me sad zanima jedna druga stvar.
Prije svega,preporucili ste mi ovaj gejner:
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html
Sada konacno imam para za njega..medjutim neko mi je rekao za neki "Horse power"? Moze li neko da mi objasni,sta je to? Je li bolji od gore navedenog? Koji da uzmem?

Sto se tice teretane,ovaj period od 3 mjeseca nisam uopste isao,iz privatnih razloga..a i skupljao sam pare za ovaj gejner.Sad ne bih da izdvajam jos nekih 15eura za teretanu,pa me zanima,da li bih mogao da pijem ovaj gejner(ili horse power),i da radim kuci? Nabavio sam sipku za zgibove,imam i bucice(pa mogu vecinu misica da obuhvatim i sa njima),sklekovi,cucnjevi i trbusnjaci.Za najdalje mjesec dana,dobijam i "home made" benč,ali to je tek za 30-tak dana. Da li bi ove vjezbe bile dovoljne,posto mi svi kazu da one obuhvataju svaki misic?

Ishranu cu da korigujem maksimalno,imam 77kg,199cm visok,ciljam na nekih 90kg za sada. Imam 17 godina. Molio bih za neki savjet,hvala unapred :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 18 upita.