TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 11:23:49 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: savet oko kombinacije  (Pročitano 1909 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #3 poslato: Jul 09, 2014, 09:37:40 pre podne »

Ćao :)

Raci mi prvo koliko si visok i težak? Koji je cilj koji želiš da postigneš?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2014, 07:16:26 pre podne »

Whey+monohidrat ti je standardna kombinacija koja uz ishranu dovodi do povecanja snage i misicne mase, ali kako sam napisao, uz kvalitetnu ishranu. Whey+No je malo skuplja kombinacija, jer u Xpandu x2 konkretno, pored kreatina imas i kofeina, i jos nekih sastojaka koji povecavaju performanse na treningu, mentalni fokus, misicnu pumpu i vaskularnost.
Sačuvana
mrstefan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #1 poslato: Jul 08, 2014, 06:58:09 posle podne »

Pozdrav svima
Zeleo bih savet oko kombinacije suplemenata.Nedoumica je vezana za to da li da uzmem protein whey i no rekator xpand ili kombinaciju whey i neki kreatin.Napominjem da sagorevace imam carni fx i da cu i to piti uz neku od kombinacija.Ishrana i sve sto ide uz to je sredjena za ovih par meseci u teretani sam smrsao oko 15kg.Sto ste tice wheya koristio sam ovaj http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN086-100-Whey-protein.html i jako sam zadovoljan sad cu najverovatnije uzeti professional ili ako vi imate neku preopruku rado cu poslsuati savet...Sto se tice novca neki limit bi bio 5000 do 6000 najvise...Ako imate mozda neku preporuku za drugu kombinaciju napisite :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.