TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397038 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 18, 2024, 02:26:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Суплементи - земља порекла ?  (Pročitano 238 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28813


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #7 poslato: Avgust 21, 2024, 10:00:37 pre podne »

Ja uvek kažem da se kreće od manjih doza čak i od propisane da se vidi reakcija.
Ovo pogotovu važi za NO bustere i sve na bazi kofeina.
I ne samo to Zoli,ja uzmem buster ili kofein kada vec stvarno moram,to je maximum jednom nedeljno i to uglavnom kada vezbam noge.Em zato sto mi je to zadnji tening u nedelji pa me vec sustigne umor em sto su noge najzahtevniji trening,to je ipak pola ljudskog tela.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28813


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #6 poslato: Avgust 21, 2024, 09:58:56 pre podne »

Аха сад ми је јасније. Питам јер бих рецимо узимао БЦАА или Л-Леуцин мало више од препоручених доза па ме занимало да ли су дозе препоручене из разлога што би рецимо дупла доза наштетила или из неког другог.
Na duge staze sigurno bi nastetilo,pogotovo duple doze.A i druga stvar opet sve zavisi i od kilaze,jer nije isto imati 70kg misica ili 120kg misica.Ne mozes preporuciti istu dozu za oba coveka.Oni su isto kao i lek,uglavnom predvideni za coveka od 80kg.
Ne kazem ti da slobodno prekoracis ili dupliras dozu,nikako,samo ti kazem kako je.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Avgust 21, 2024, 09:33:32 pre podne »

Ja uvek kažem da se kreće od manjih doza čak i od propisane da se vidi reakcija.
Ovo pogotovu važi za NO bustere i sve na bazi kofeina.
Sačuvana
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 145

« Odgovor #4 poslato: Avgust 20, 2024, 10:46:20 pre podne »

Аха сад ми је јасније. Питам јер бих рецимо узимао БЦАА или Л-Леуцин мало више од препоручених доза па ме занимало да ли су дозе препоручене из разлога што би рецимо дупла доза наштетила или из неког другог.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28813


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #3 poslato: Avgust 19, 2024, 07:50:35 posle podne »

Имам једну дилему. Шта значи земља порекла суплемената ? Пошто многи произвођачи суплемента су америчке фирме, а земље порекла су Мађарска или Бугарска па ме занима која је разлика тачно и да ли у панспорт понуди постоје суплементи чија земља порекла су западне земље ЕУ или САД пошто видим да су земље порекла само Мађарска и Бугарска, негде и Пољска ?

И из ког разлога пише да се дневне дозе не смеју прекорачити ? Конкретно за БЦАА мислим
Na svakom preparatu pise kolika je dnevna doza i to ne sme da se prekoraci i to mora proizvodac navesti jer ako ne pise a potrosac pojede celiu kutiju BCAA i desi mu se nesto onda moze tuziti proizvodaca ili distributera.Zato se na svaki proizvod napise da nije pozeljno da se prekoraci dnevna doza.
A dnevnu dozu odreduje nasa zemlja,ma gde se on prozivela.
Mi sve sto uvezemo ide na kontrolu i tek posle ide u prodaju.
Pogledaj samo kod kofeina u americi ga koriste i do 1000 mg,dok kod nas je to 200mg po dnevnoj dozi,jer su kod nas takva pravila.I ako prekoracis to radis na svoju odgovornost je smo mi naveli koliko je preporuceno.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Avgust 19, 2024, 09:43:54 pre podne »

Znači gde je proizveden.Konkretno Pansport Power linija se pravi u Mađarskoj.
Zavisi od brenda,neki su u zemljama EU tu su proizvedeni.
Sačuvana
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 145

« Odgovor #1 poslato: Avgust 19, 2024, 08:30:08 pre podne »

Имам једну дилему. Шта значи земља порекла суплемената ? Пошто многи произвођачи суплемента су америчке фирме, а земље порекла су Мађарска или Бугарска па ме занима која је разлика тачно и да ли у панспорт понуди постоје суплементи чија земља порекла су западне земље ЕУ или САД пошто видим да су земље порекла само Мађарска и Бугарска, негде и Пољска ?

И из ког разлога пише да се дневне дозе не смеју прекорачити ? Конкретно за БЦАА мислим
« Poslednja izmena: Avgust 19, 2024, 08:33:46 pre podne od strane lonewolf » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 18 upita.