TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396191 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 16, 2024, 08:48:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Use and abuse of AAS...  (Pročitano 4068 puta)
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #27 poslato: Septembar 01, 2008, 08:51:22 posle podne »

Ma video sam, nije normalno... ali extra izgleda.
Ja sam pre obozavao Marcus Ruhla ali covek me je razocarao, jos malo pa ce da bude kao kuca.
To vise nije BODY BUILDIG, prelazi u BUILDING a new BODY

Uprawo tako...kao sto je wec neko napisao...
Anrold i BB u njegowo wreme su pokaziwali kako cowek moze da ima lepo telo...a danasnj BB pokazuju kako cowek moze imati extremno telo...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #26 poslato: Septembar 01, 2008, 04:34:53 posle podne »

Ma video sam, nije normalno... ali extra izgleda.
Ja sam pre obozavao Marcus Ruhla ali covek me je razocarao, jos malo pa ce da bude kao kuca.
To vise nije BODY BUILDIG, prelazi u BUILDING a new BODY
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #25 poslato: Septembar 01, 2008, 04:26:10 posle podne »

Ma dobro bika,jesi vido Phil heath-a :D sumljiv mi je :D

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #24 poslato: Septembar 01, 2008, 04:18:49 posle podne »

e jbg....a ajd ovako...samo nemoj da kazes da tebe to ne znaima..ja tebi kupim sta god ti kazes..ZNACI..TI BIRAS..I DAM TI PERIOD KOJI TI KAZES..ZNACI I TO BIRAS...I NABACIMO NEKU DOBRU OKLADU..A JA TVRDIM DA NECES DOCI NI DO DRZAVNOG PRAVAKA..A NE DALJE ...jel moze tako??

TOOO BRATE, ionako vec duze vreme trazim sponzora (jbg sad ispade sponzorusa)... znaci hrana, suplementi i dop, drzavni prvak sigurno a za dalje je potrebno vreme.

Sala... naravno :) :) :)

Samo sam hteo da ukazem na to da je u danasnje vreme mnogo lakse biti muscle boy nego pre 15 ili 20 godina... bez ljutnje, nisam mislio nista lose u vezi sa AAS, a sta buducnost nosi... to cemo tek da vidimo.
Genetski inzinjering nenormalno napreduje, jel ste videli onog bika u B.S.F.






Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #23 poslato: Septembar 01, 2008, 03:40:43 posle podne »

Citat
ma pedja ja i pricam da nema bezbednih stvari,poenta je bila da je rekao da ti bas nista nece biti od aas nikada kolko god koristio...ja lepo kazem kao i svaki drugi LEK ima posledica i beneficija...nemos reci da dugotrajna aas nema ama bas nikakve posledice(ne govorim o ozbiljnim valjda se tu razmumemo) kao sto ni od svakodnevnog pijenja aspirina ili bilo cega drugog nemos ocekivati da budes 100% ok...

ma ja sam tebe poptuno razumeo..ali bojijm se da drugi nisu i nece.

i poptuno si u pravu sto se tice lekova..nema tu drga opcija ili treca///dugotrajna upotreba je zlo za telo..to je tacno....

i naravno da ja ne branim ovde aas..ne apada mi na pamet..pogtovo u danasnje vreme kada je mnogo sranja na trzistu..svima su dopstupna....a dokazano je..avieo si i sam na sebi da mozes extra da napreudjes i bez toga.....

znaci..PAMETNA HRANA..SUPLEMETACIJA..TRENING..zaista nije vise samo FRAZA...to moze da donese i te kako dobre rezulatate...

aas jesu precica..ali kao sto rekoh,..neznam do cega s ozbirom kakvo je stanje kod nas..a bogami i napolju.....

e pa tacno...ali opet nekom ce aas doci kao nadrgardnja a nekom kao precica...onaj ko zna da moze nesto uraditi natural al eto oce duplo brze to je precica.ali ako neko zna da je blizu maksimuma stigao to je vec da ne kazem logicna nadgradnja...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #22 poslato: Septembar 01, 2008, 12:17:09 posle podne »

Slazem se i ja sa gore navedenim.Samo nazalost ipak je vise onih koji su za precice, a cenu neznanja koje ce kasnije platiti ne razmisljaju. Nema sada veze jer su mladi i u tom stadijumu kada misle da su boga za onu stvar uhvatili.A kad djavo dodje po svoje bice kasno! Aas treba da koristi onaj ko za to ima razloga a bogami i znjanje kako i sta a ne da se upropasti.
Svedok sam sve vece navale klinaca na tu precicu.Neko ce reci,ma bilo je toga i ranije.
Jeste bilo je, ali sada je to kao sto Pedja rece dostupno ipak svima.A sto ima svakakvih sra.. i falsifikata  e to je posebna prica!
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #21 poslato: Septembar 01, 2008, 10:49:09 pre podne »

Citat
ma pedja ja i pricam da nema bezbednih stvari,poenta je bila da je rekao da ti bas nista nece biti od aas nikada kolko god koristio...ja lepo kazem kao i svaki drugi LEK ima posledica i beneficija...nemos reci da dugotrajna aas nema ama bas nikakve posledice(ne govorim o ozbiljnim valjda se tu razmumemo) kao sto ni od svakodnevnog pijenja aspirina ili bilo cega drugog nemos ocekivati da budes 100% ok...

ma ja sam tebe poptuno razumeo..ali bojijm se da drugi nisu i nece.

i poptuno si u pravu sto se tice lekova..nema tu drga opcija ili treca///dugotrajna upotreba je zlo za telo..to je tacno....

i naravno da ja ne branim ovde aas..ne apada mi na pamet..pogtovo u danasnje vreme kada je mnogo sranja na trzistu..svima su dopstupna....a dokazano je..avieo si i sam na sebi da mozes extra da napreudjes i bez toga.....

znaci..PAMETNA HRANA..SUPLEMETACIJA..TRENING..zaista nije vise samo FRAZA...to moze da donese i te kako dobre rezulatate...

aas jesu precica..ali kao sto rekoh,..neznam do cega s ozbirom kakvo je stanje kod nas..a bogami i napolju.....

pametno receno,dobar trening ,hrana  i supsi dace odlicne rezultate

Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #20 poslato: Septembar 01, 2008, 05:10:39 pre podne »

Citat
ma pedja ja i pricam da nema bezbednih stvari,poenta je bila da je rekao da ti bas nista nece biti od aas nikada kolko god koristio...ja lepo kazem kao i svaki drugi LEK ima posledica i beneficija...nemos reci da dugotrajna aas nema ama bas nikakve posledice(ne govorim o ozbiljnim valjda se tu razmumemo) kao sto ni od svakodnevnog pijenja aspirina ili bilo cega drugog nemos ocekivati da budes 100% ok...

ma ja sam tebe poptuno razumeo..ali bojijm se da drugi nisu i nece.

i poptuno si u pravu sto se tice lekova..nema tu drga opcija ili treca///dugotrajna upotreba je zlo za telo..to je tacno....

i naravno da ja ne branim ovde aas..ne apada mi na pamet..pogtovo u danasnje vreme kada je mnogo sranja na trzistu..svima su dopstupna....a dokazano je..avieo si i sam na sebi da mozes extra da napreudjes i bez toga.....

znaci..PAMETNA HRANA..SUPLEMETACIJA..TRENING..zaista nije vise samo FRAZA...to moze da donese i te kako dobre rezulatate...

aas jesu precica..ali kao sto rekoh,..neznam do cega s ozbirom kakvo je stanje kod nas..a bogami i napolju.....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Avgust 31, 2008, 10:11:53 posle podne »

Citat
nazalost Loki,dugo uzimanje bilo kog leka( godinama i godinama) uvek povlachi lose posledice,UVEk sad bile blage ili teze druga je stvar...

hans..a zasto mislis da uzimanje bilo cega duze vremena nema spoledice??.
jer ti mislis da ti ama bas ni m,alo neces imati posledica kada se skines..a hoces jednog dana sa tih i tolikih bcaa i ostalih cuda da piojes?

naravno da ne milism sada da ces da se razbolis..glupisti..naravno da ne..ali da ce telo da ima bitku na drvaru..ooooooo..sonak...i te kako..samo ckeaj da dozivis...

Citat
ali govorimo o upotrbi leka koji ti realno ne treba,tokom 20 i vise godina

pa ja i neznam da neko pije lekove 20 godina...da jedes iste bobmbone svaki dan 20 godina ostisao bi u kurac..a ne lekove da pijes bilo koje...

Citat
flex je kao i vecina bildera stradao zbog diuretika.

niti je vecina niti je flex..bas obratno..manjina je imala fatalne psoledice od diruteika..benazniza...i njih jos nekoliko...dugotrajna upotreba lekova..a ne diruteika je dovlea do ostecnja a ne diuretici..ali ajd.

Citat
Kad smo vec kod "zdrave" hemije, sta je sa Flexom??? Nemozete da uporedjujete Arnolda u cije je vreme najjaci aas bio metan i ove BIKOVE danasnjice koji vise i neznaju sta koriste... sa hemijom koju oni uzimaju i sklekovi bi bili dovoljni (uz malo genetike), ako ne da se bude mr. olimpije onda bar Evrope.
A sto se tice Dextera on je najbolji, steta sto se vise ne ceni skladnost, po "sudbini" malo podseca na Lee Labradu.

e jbg....a ajd ovako...samo nemoj da kazes da tebe to ne znaima..ja tebi kupim sta god ti kazes..ZNACI..TI BIRAS..I DAM TI PERIOD KOJI TI KAZES..ZNACI I TO BIRAS...I NABACIMO NEKU DOBRU OKLADU..A JA TVRDIM DA NECES DOCI NI DO DRZAVNOG PRAVAKA..A NE DALJE ...jel moze tako??






ma pedja ja i pricam da nema bezbednih stvari,poenta je bila da je rekao da ti bas nista nece biti od aas nikada kolko god koristio...ja lepo kazem kao i svaki drugi LEK ima posledica i beneficija...nemos reci da dugotrajna aas nema ama bas nikakve posledice(ne govorim o ozbiljnim valjda se tu razmumemo) kao sto ni od svakodnevnog pijenja aspirina ili bilo cega drugog nemos ocekivati da budes 100% ok...

Nije uopste bila tema napad na aas nego bas prica o tome da su sve to LEKOVI a svaki lek ima dobre i lose strane,to je to...


E za Flexa ja pricam kako on sam i jos neki prichase na MD-ju sto se tice diuretika,za lekove neznam,kakvi lekovi?Mislis na aas ili na jos drugih propratnih stvari?Pitam jel me zanima :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #18 poslato: Avgust 31, 2008, 09:24:42 posle podne »

e jbg....a ajd ovako...samo nemoj da kazes da tebe to ne znaima..ja tebi kupim sta god ti kazes..ZNACI..TI BIRAS..I DAM TI PERIOD KOJI TI KAZES..ZNACI I TO BIRAS...I NABACIMO NEKU DOBRU OKLADU..A JA TVRDIM DA NECES DOCI NI DO DRZAVNOG PRAVAKA..A NE DALJE ...jel moze tako??
dobrovoljci? ;D
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #17 poslato: Avgust 31, 2008, 08:02:41 posle podne »

Citat
nazalost Loki,dugo uzimanje bilo kog leka( godinama i godinama) uvek povlachi lose posledice,UVEk sad bile blage ili teze druga je stvar...

hans..a zasto mislis da uzimanje bilo cega duze vremena nema spoledice??.
jer ti mislis da ti ama bas ni m,alo neces imati posledica kada se skines..a hoces jednog dana sa tih i tolikih bcaa i ostalih cuda da piojes?

naravno da ne milism sada da ces da se razbolis..glupisti..naravno da ne..ali da ce telo da ima bitku na drvaru..ooooooo..sonak...i te kako..samo ckeaj da dozivis...

Citat
ali govorimo o upotrbi leka koji ti realno ne treba,tokom 20 i vise godina

pa ja i neznam da neko pije lekove 20 godina...da jedes iste bobmbone svaki dan 20 godina ostisao bi u kurac..a ne lekove da pijes bilo koje...

Citat
flex je kao i vecina bildera stradao zbog diuretika.

niti je vecina niti je flex..bas obratno..manjina je imala fatalne psoledice od diruteika..benazniza...i njih jos nekoliko...dugotrajna upotreba lekova..a ne diruteika je dovlea do ostecnja a ne diuretici..ali ajd.

Citat
Kad smo vec kod "zdrave" hemije, sta je sa Flexom??? Nemozete da uporedjujete Arnolda u cije je vreme najjaci aas bio metan i ove BIKOVE danasnjice koji vise i neznaju sta koriste... sa hemijom koju oni uzimaju i sklekovi bi bili dovoljni (uz malo genetike), ako ne da se bude mr. olimpije onda bar Evrope.
A sto se tice Dextera on je najbolji, steta sto se vise ne ceni skladnost, po "sudbini" malo podseca na Lee Labradu.

e jbg....a ajd ovako...samo nemoj da kazes da tebe to ne znaima..ja tebi kupim sta god ti kazes..ZNACI..TI BIRAS..I DAM TI PERIOD KOJI TI KAZES..ZNACI I TO BIRAS...I NABACIMO NEKU DOBRU OKLADU..A JA TVRDIM DA NECES DOCI NI DO DRZAVNOG PRAVAKA..A NE DALJE ...jel moze tako??



Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #16 poslato: Avgust 31, 2008, 07:39:03 posle podne »

A sta se desilo sa Steve Michalik-om Hans posto rece da mozes da nabrojis :D bas me zanima ?

Stiv Mihaliku se to ne bi desilo da je pazio malo,ali tada se gutalo koliko su stizali....nije bilo zastite znanja itd itd...a ko zna od cega jos pored aas...sve u svemu pola tela mu je pootkazivalo od jetre bubrega,srca...ali on je bas ekstreman primer

pusti ti ovo , nego citaj knjigu   :)


alo naturalac,mrs u svoj deo ;D

evo citkam :)
« Poslednja izmena: Avgust 31, 2008, 07:44:45 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #15 poslato: Avgust 31, 2008, 07:27:17 posle podne »

A sta se desilo sa Steve Michalik-om Hans posto rece da mozes da nabrojis :D bas me zanima ?

Stiv Mihaliku se to ne bi desilo da je pazio malo,ali tada se gutalo koliko su stizali....nije bilo zastite znanja itd itd...a ko zna od cega jos pored aas...sve u svemu pola tela mu je pootkazivalo od jetre bubrega,srca...ali on je bas ekstreman primer

pusti ti ovo , nego citaj knjigu   :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #14 poslato: Avgust 31, 2008, 07:16:53 posle podne »

A sta se desilo sa Steve Michalik-om Hans posto rece da mozes da nabrojis :D bas me zanima ?

Stiv Mihaliku se to ne bi desilo da je pazio malo,ali tada se gutalo koliko su stizali....nije bilo zastite znanja itd itd...a ko zna od cega jos pored aas...sve u svemu pola tela mu je pootkazivalo od jetre bubrega,srca...ali on je bas ekstreman primer
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Sharky90
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 327


!!! The blood is rushing in to your muscles !!!

« Odgovor #13 poslato: Avgust 31, 2008, 06:30:04 posle podne »

A sta se desilo sa Steve Michalik-om Hans posto rece da mozes da nabrojis :D bas me zanima ?
Sačuvana
Iznajmljivanje automobila u Beogradu. Najbolji uslovi City rent a car Beograd.
Smestaj u Beogradu po najboljim cenama - BGD apartmani Beograd,
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.