TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397394 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: Normanwax

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 08, 2024, 11:27:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening-Biceps  (Pročitano 4950 puta)
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #12 poslato: Avgust 06, 2008, 06:21:54 posle podne »

ima 3 al 3-a radi kad i druge dve(medial head ide ispod duge glave delom)  tu ti imaju vise veze hvatovi,nathvat vise radi celokupan tric,pothvat(obrnut hvat) vise radi dugu(zadnju) glavu i neutralan hvat(hvat kojim radis propadanja,vucenje konopca) radi najvice lateralnu glavu....sve vezbe prakticno mozes sa tim hvatnim varijacijama,mozes lupam potisak sa cela,pa propadanja pa triceps extenzija iza glave buckom(obrnut hvat) al je dosta zajebano pa probaj :)
OK,thanks!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Avgust 06, 2008, 03:45:21 posle podne »

ima 3 al 3-a radi kad i druge dve(medial head ide ispod duge glave delom)  tu ti imaju vise veze hvatovi,nathvat vise radi celokupan tric,pothvat(obrnut hvat) vise radi dugu(zadnju) glavu i neutralan hvat(hvat kojim radis propadanja,vucenje konopca) radi najvice lateralnu glavu....sve vezbe prakticno mozes sa tim hvatnim varijacijama,mozes lupam potisak sa cela,pa propadanja pa triceps extenzija iza glave buckom(obrnut hvat) al je dosta zajebano pa probaj :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #10 poslato: Avgust 06, 2008, 03:37:52 posle podne »

Da ne otvaram novu temu,hans,posto i triceps ima 3 dela,da li mozes da mi kratko pojasnis,koje vezbe zajedno ne treba raditi jer pogadjaju istu glavu tricepsa,da ne pravim gresku koju sam na bicepsu pravio?
Sačuvana
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #9 poslato: Avgust 03, 2008, 07:59:50 posle podne »

ne ne valja nego je glupo,kao d aradis benc potisak ravni sipkom i buckama u istom treningu....prakticno isti deo misica radis,a poenta je pogoditi sto vecu povrsinu...

imas tri dela koja treba da pogodis na treningu bicepsa( kratka i duga glava bicepsa i brachialis,misic koji umnogome daje ruci onaj "debeo" thick izgled) znaci recimo pregib dvorucnim stojeci,pregib buckama u kosoj i hamer pregib...ili hamer pregib u kosoj + koncentracioni pregib na skotu+stojeci pregib ez sipkom nathvat(obrnuti hvat)...

mislim opet jedna stvar...nemojte gledati koncentracioni pregib ili pregib na skotu kao potpuno razlicite vezbe od stojeceg pregiba ....sve zavisi od hvata i ugla,nagiba itd. to vazi za sve vezbe i sve misice,postoji sto nacina izvodjenja jedne vezbe....
Hvala na objasnjenju!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #8 poslato: Avgust 03, 2008, 05:24:57 posle podne »

ne ne valja nego je glupo,kao d aradis benc potisak ravni sipkom i buckama u istom treningu....prakticno isti deo misica radis,a poenta je pogoditi sto vecu povrsinu...

imas tri dela koja treba da pogodis na treningu bicepsa( kratka i duga glava bicepsa i brachialis,misic koji umnogome daje ruci onaj "debeo" thick izgled) znaci recimo pregib dvorucnim stojeci,pregib buckama u kosoj i hamer pregib...ili hamer pregib u kosoj + koncentracioni pregib na skotu+stojeci pregib ez sipkom nathvat(obrnuti hvat)...

mislim opet jedna stvar...nemojte gledati koncentracioni pregib ili pregib na skotu kao potpuno razlicite vezbe od stojeceg pregiba ....sve zavisi od hvata i ugla,nagiba itd. to vazi za sve vezbe i sve misice,postoji sto nacina izvodjenja jedne vezbe....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #7 poslato: Avgust 03, 2008, 04:47:22 posle podne »

mislim da su dve vezbe za biceps sasvim dovoljne kao sto je rekao Urkee, a slazem se i sa Hansom za pregib sipkom i naizmenicni pregib (nema potrebe obe), kao trecu vezbu mozes ubaciti koncentracioni pregib (odlican je za vrh bicepsa) ne vise od dve serije.
I ne zaboravi da moras da ides preko granice bola kad su bicepsi u pitanju
aha znaci pregib sipkom,pregib bucicama na kosoj istovremeno podizanje bucica,i koncentracioni pregib max 2 serije?Samo ne kontam,kako to nevalja pregib sipkom i bucicama stojeci raditi u istom treningu,moze li to neki da mi objasni cisto da znam?Hans i miletich,sta mislite o skot klupi,da li nju mogu da ubacujem u ovu kombinaciju,a neku vezbu da izbacim?
Sačuvana
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #6 poslato: Avgust 03, 2008, 10:37:37 pre podne »

mislim da su dve vezbe za biceps sasvim dovoljne kao sto je rekao Urkee, a slazem se i sa Hansom za pregib sipkom i naizmenicni pregib (nema potrebe obe), kao trecu vezbu mozes ubaciti koncentracioni pregib (odlican je za vrh bicepsa) ne vise od dve serije.
I ne zaboravi da moras da ides preko granice bola kad su bicepsi u pitanju
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #5 poslato: Avgust 03, 2008, 02:52:44 pre podne »

kako je dobar trening aj mi objasnite?

stojeci pregib sipkom i stojeci pregib buckama u istom treningu zasto?? ubaci pregib u ksooj klupi ili hamer u ksooj uimesto jedne od ovih vezbi...kad radis s buckama il radi jednu pa drugu ruku il dizi istovremeno,to naizmenicno nije bas nesto jer gubis tenziju na misicu
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
>>ICEMAN<<
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108

Shut The Fuck Up and Train

« Odgovor #4 poslato: Jul 31, 2008, 12:20:20 posle podne »

Ja bi tu jos dodao koncentracioni biceps pregib bucicom i to je to,ovako nije lose!
 
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #3 poslato: Jul 31, 2008, 11:26:58 pre podne »

Trening je dobar samo za biceps su ti dovoljne 2 vezbe... Mogao bi recimo da rasporedis : jedan dan radis stojeci pregib sipkom i stojeci pregib bucicama, a drugi skot klupu i stojeci pregib bucicama ali ne naizmenicno nego obe odjedanput!!!
Stojeci pregib sipkom je odlicna vezba ali ja mislim da je skot klupa jos bolja!!!
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #2 poslato: Jul 30, 2008, 11:24:38 posle podne »

Pa trening mi se ne cini los.

Pa mozes slobodno da wariras wezbe, da ih stalno menjas.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
BB Man
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #1 poslato: Jul 30, 2008, 06:35:22 posle podne »

Sta mislite o ovom treningu za biceps:1)Stojeci pregib sipkom 3 serije 8-12 2)skot klupa ez 4 serije 8-12 3)Stojeci pregib bucicama naizmenicno 2 serije 
8-10.
Posle ovog nemogu ruku da ispravim kako treba!

Zanima me da li stojeci pregib sipkom mogu da zamenim sa nekom drugom vezbom ili da je uvek zadrzavam kao 1 vezbu?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.136 sekundi sa 19 upita.