TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 07:35:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: mp3,mp4 player  (Pročitano 4942 puta)
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #24 poslato: Jul 12, 2007, 02:30:54 posle podne »

jos nisam uzela mp3  :(
ali imam jednu informaciju za one koji planiraju slicne kupovine.nezvanicno,treba da smanje porez sa 18 na nekih 6-8 % za neke proizvode (meni su konkretno rekli za mp3) tako da se ocekuje i pad cena pa ko eto planira da kupuje nesto neka saceka jos koji dan...  ;)
inace onom blueberry-ju sto sam mislila da kupim cena pala sa 4700 na 3990 za dve nedelje...da,da   

Juce je smanjen porez za 8.5% ali mislim da to ne vazi za playere
Sačuvana
Josephine
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #23 poslato: Jul 11, 2007, 04:14:08 posle podne »

Apple
Creative
I-river
Sony

Ta 4 proizvodjaca bih svakom preporucila, bez ikakvih bojazni od kvarova, loseg zvuka u slusalicama ili broken lcd ekrana
Sačuvana
Zeka Peka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #22 poslato: Jun 19, 2007, 10:18:11 pre podne »

Meni su najvecii problem kod mp3 plejera slusalice. Pre 6 godina sam uzeo MSI megastick i izmenjao sam bar 20 pari. Pretrcao sam ni sam ne znam koliko sa njim. One prve sto se kace oko vrata su izdrzale 4 meseca. Svake sledece krace. Probao sam i one od 2000 dinara i one od 200. Razlika je minimalna. Problem je i u dzeku. Posto ne volim da mi gajtan od slusalica mlatara dok trcim, ja ga okomotam oko plejera i pricvrstim gumicom. Tu dolazi do problema sa dzekom koji se vremenom rasklima. Lemio sam 10 puta i jedino resenje koje se pokazalo valjanim jeste da sluske direktno zalemim na plocu a kad se s*ebu onda uzmem nove pa i njih zalemim. Ne mogu da skontam kako neko moze trcati dok mu mp3 visi oko vrata i mlatara dok trci. Imam prsluk bez rukava sa dzepom na levoj strani grudi u koji stavim plejer i onda nema problema...
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #21 poslato: Jun 19, 2007, 09:18:51 pre podne »

jeee  :D  :D  :D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
kum
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jun 19, 2007, 07:53:16 pre podne »

Pa ovako : kamera je zlo losa, ali mislim da to tebe ne interesuje...znaci ima radio, mp3...njegov kapacitet je 27mb + kartica, podrzani format je Memory Stick Micro...povezivanje sa racunarom je preko usb-a ili infrareda, ali za prebacivanje muzike savetujem usb posto je infrared spor...ono ima osnovne stvari, calendar, stopericu, snimanje glasa...aj dosta ti je...po meni kupi memorije za njega i bice zadovoljavajuce  ;)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #19 poslato: Jun 19, 2007, 07:37:49 pre podne »

najnovije...
kakav je w200i sony e.sto dele u onoj koka-kolia nagradnoj igri?  ::)
sinoc sam dobila pa ne znam hoce li mi trebati jos nekupljeni mp3 ?
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #18 poslato: Jun 10, 2007, 01:46:20 posle podne »

jos nisam uzela mp3  :(
ali imam jednu informaciju za one koji planiraju slicne kupovine.nezvanicno,treba da smanje porez sa 18 na nekih 6-8 % za neke proizvode (meni su konkretno rekli za mp3) tako da se ocekuje i pad cena pa ko eto planira da kupuje nesto neka saceka jos koji dan...  ;)
inace onom blueberry-ju sto sam mislila da kupim cena pala sa 4700 na 3990 za dve nedelje...da,da   
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #17 poslato: Maj 23, 2007, 02:49:22 posle podne »

samo opusteno  :D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
kum
Gost
« Odgovor #16 poslato: Maj 22, 2007, 07:13:56 pre podne »

ovaj covek me iz dana u dan sve vise odusevljava
Sačuvana
legija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #15 poslato: Maj 21, 2007, 09:36:59 posle podne »

Winamp je zakon za muziku. ;D
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #14 poslato: Maj 20, 2007, 01:38:00 posle podne »

Ma gledas da bude sto manji i sto laksi da ne smeta... khm mislim mp3.  ::) Sto se tice Mp4 mislim da je to obicna glupost i da nece dugo zaziveti dok mp3 se koristi ko zna koliko godina i ne zastareva nikada.
Sačuvana
Don't settle for average!
kum
Gost
« Odgovor #13 poslato: Maj 14, 2007, 07:43:13 pre podne »

kul  ;)  :D
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #12 poslato: Maj 14, 2007, 07:36:22 pre podne »

 :D
lepo...ali ne trcim tri dana vec sat vremena tako da mi ne treba puno pesama da mi pokriju to vreme...
nasla sam creative 1gb,ne znam koji, za 4200 u novelu...kazu da je dobar,samo sto ne mogu da nadjem sa manje memorije ali ajde...
i vratili mi novac za stari mp3.odmah,bez cimalica...divno  :D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
eskimo
Mr.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2433


Black Sheep

Mihajlo
« Odgovor #11 poslato: Maj 11, 2007, 10:29:09 posle podne »

ne treba ti mp4,nece tako brzo taj format uci u siru upotrebu.

1gb mp3.. sasvim,sasvim dovoljno.

s obzirom da je otprilike jedan minut na 192kbps oko 1MB,znachi prosek pesme od 4 min ti je recimo 5mb..
na 1 GB staje 200-220 takvih pesama.

problem je u pesmama,meni nema kratja od 7 min. :D
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #10 poslato: Maj 09, 2007, 10:33:51 pre podne »

Ja imam Sony-ev od 1gb , nije losh !
Sačuvana
I don't give a fuck
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.133 sekundi sa 18 upita.