TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 01:17:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šarčev se sprema za "comeback" - najnovija slika!!!!  (Pročitano 4760 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #28 poslato: Februar 12, 2009, 12:54:44 posle podne »

Cak i da se ne preteruje sa unosom hidrata,svaki visak insulina bilo prirodno bilo vestacki u datom trenutku moze prekinuti peptidni lanac.Zato i vazi pravilo NE KO VISE,NEGO KO PAMETNIJE!
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #27 poslato: Februar 12, 2009, 12:41:06 posle podne »

ili ako imate para da izdovojite za hGH insulin itd, zderite hidrate koliko hocete  ::)
Dosta njih isto misli i kada to urade ugoje se ili kazu da nesto nije original.Treba znati kada i kako nesto kombinovati.Ako GH peptidni lanac od 191 ak unistite sa UH,tj insulinom on vise nije GH vec postaje NISTA

naravno,to je vec druga stvar,kada se neko opusti i osloni na te supstance,pa preteruje
iako su to mocni hormoni,narocito ins koji bukvalno srche i trpa sve u celije ,cim se pretera sa UH normalno da se forma sjebe
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #26 poslato: Februar 12, 2009, 11:30:33 pre podne »

ili ako imate para da izdovojite za hGH insulin itd, zderite hidrate koliko hocete  ::)
Dosta njih isto misli i kada to urade ugoje se ili kazu da nesto nije original.Treba znati kada i kako nesto kombinovati.Ako GH peptidni lanac od 191 ak unistite sa UH,tj insulinom on vise nije GH vec postaje NISTA
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Februar 12, 2009, 09:21:31 pre podne »

npr ja sam na dijeti i prija mi jaaako jednom nedeljno jako velika kolicina ugljenih hidrata, testenina integralna, krompir, crni hleb, a pored toga i recimo malo zacinjene i prelivene salate, riba spremljena na neki fin nacin... osecam se odlicno...
dok palacinke i ostalo - ne usudjujem se zaista...
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #24 poslato: Februar 11, 2009, 09:55:21 posle podne »

ma na hejtuj :D evo ja vec nedelju dana skenjam 2-3 hiljade kalorija pred spavanje iz keksa i marmelade,rezultat je samo bolja vaskularnost :D al dobro,ja pijem lekove :)

pa dobro ti si na nivou  :D   :D   :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #23 poslato: Februar 11, 2009, 09:51:22 posle podne »

ma na hejtuj :D evo ja vec nedelju dana skenjam 2-3 hiljade kalorija pred spavanje iz keksa i marmelade,rezultat je samo bolja vaskularnost :D al dobro,ja pijem lekove :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #22 poslato: Februar 11, 2009, 09:41:05 posle podne »

ili ako imate para da izdovojite za hGH insulin itd, zderite hidrate koliko hocete  ::)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #21 poslato: Februar 11, 2009, 09:31:20 posle podne »

Ako 5 dana u nedelji vodite racuna o unosu hidrata,2 dana nedeljno moze biti samo od koristi ako sebe pocastite necim sto ne bi smeli.Cak i posle treninga,ukoliko je jak tezinski trening,moze se ici sa prostim hidratima
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #20 poslato: Februar 11, 2009, 07:39:59 posle podne »

igzekli
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #19 poslato: Februar 11, 2009, 07:36:34 posle podne »

ne zanosite se ljudi bezvz,postoje tu neke druge stvari koje njima dozvoljavaju oduska u ishrani

dada ;D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
jojevta
Gost
« Odgovor #18 poslato: Februar 11, 2009, 07:35:40 posle podne »

ne zanosite se ljudi bezvz,postoje tu neke druge stvari koje njima dozvoljavaju oduska u ishrani
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #17 poslato: Februar 11, 2009, 06:55:59 posle podne »

Pa covek konacno sebi dao malo oduska...mada svi oni to rade samo sto po casopisima koji im daju pare za to pisu kako su strict ovo ono...gde bre tolika snaga i da nervni sistem ostane normalan posle tolikih tezina ako se ne pocaste svremena na vreme...ja kad sam na masi rokam vikendom tj nedeljom palacinke i kornflex ,kajmak naravno u zamenu za standard obrok koji bih imao..fenomelano se osecam,osvezim..i u ponedeljak pucam od energije.a nista se skoro ne zalepi gde netreba,sve ode u misic...e sad i tu treba imati samo kontrole i zaustaviti se na odredjenoj kolicini....
Sačuvana
paja_hacker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

moj myspace profil
« Odgovor #16 poslato: Februar 11, 2009, 06:54:05 posle podne »

jednom sam tako radio masu i jeo sve i dodao sam za celu zimu 10 kila, treninzi su bili teski, ali nisam vodio racuna o ishrani sem sto sma unosio proteine dosta.. i posle na prolece kad sam poceo da se definisem do leta je otislo 8 kg :P.. doduse meni je genetika losa, svi u porodici su mi gojazni a ja uz veliki trud il izgledam suvo, il sam ok al misici nisu definisani :(.. a mozda sam i malo preterivao te zime, treba ipak da se vodi racuna o unosu kalorija, sta god da jedes :D..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Februar 11, 2009, 01:50:42 posle podne »

ja nikad ne jedem ovsene ujutru, jedem cornfleks ili musli. Ovesene jednostavno ne mogu da jedem.

koliko milos ima godina? Bas nesto izgleda lose na ovim slikama, podocnjaci i siv je nesto

Miloš ima 45 god.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Februar 11, 2009, 11:44:43 pre podne »

razumela sam sta je hteo da kaze...  poenta je u kolcini proteina koju on konstanto drzi na ekstra visokom nivou...

dok je masa u pitanju, ok sto da ne...  ali ne moze meni na dijeti biti isto krofna ili ovsene ;)  ali skontala sam sta je hteo da kaze...  ugljeni hidrati = energija
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 14 upita.