TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 05:10:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kane Sumabat  (Pročitano 4654 puta)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #19 poslato: Septembar 07, 2009, 03:49:19 posle podne »

Bas sam hteo i ja da prokomentarisem da bi samo ledja trebalo da budu punija, malo i ramena, ali Nitro me je preduhitrio  :) Ma ja sam svestan da je ovo nemoguce bez hemije, sto se posebno vidi na par slika gde izgleda kao kozu da nema koliko je isecen a ipak ima solidnu masu...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #18 poslato: Septembar 07, 2009, 12:47:56 posle podne »

Lik je geneticar ,tu ima rupa naravno ,dobro isecen izgled i ocigledno neke male doze hemije...pritom gledao sam neke videos njegove i poprilicno je nizak tako da i tu ima prednosti.A to sto je pisao sta jede ili nejede koliko toga je istina necu da ulazim jer oni za te sajtove pricaju sve i svasta ,a sto je najgore (bas po onome u Maxxu sto je pisano) pola toga ni oni sami ne napisu nego se samo uslikaju i daju editoru da to uradi mesto njih....u svakom slucaju po meni je lik odlican i da ima malo punija ledja i ramena bio bi fantastican
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #17 poslato: Septembar 07, 2009, 10:04:42 pre podne »

Pa nisam ja ni rekao to,  eto zaboravio sam  ::)
Sačuvana
I don't give a fuck
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #16 poslato: Septembar 07, 2009, 02:42:21 pre podne »

Ne koristi PWM, natural...
Dobar je ovo izgled, ali meni licno se ne svidja, vise volim krupnije, masivnije(dosta masivnije  ;D)

aman ljudi,ne mozete imati i formu i masu a da ste natural,mogo bi natural ovako al bez jedno desetak KG misica manje

u svakom slucaju lik je napravio dobar posao reklamama raznim
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #15 poslato: Septembar 06, 2009, 10:50:50 posle podne »

Ma lik je fulcina... Nista masivnije ne bih trazio za svoj izgled hehe.. Auu brate ako taj nema PWM i ne koristi aas... Onda je kralj naturala :)  moj bb idol hehe
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #14 poslato: Septembar 06, 2009, 07:00:08 posle podne »

Meni je mnogo sitan ;D salim se, dobro izgleda ali ipak ja bi hteo nesto vece ;D
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #13 poslato: Septembar 06, 2009, 06:15:03 posle podne »

Ne koristi PWM, natural...
Dobar je ovo izgled, ali meni licno se ne svidja, vise volim krupnije, masivnije(dosta masivnije  ;D)
Sačuvana
I don't give a fuck
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #12 poslato: Septembar 06, 2009, 06:13:41 posle podne »

Jel ima neko ovu sliku samo malo vecu?  ;D

Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #11 poslato: Septembar 06, 2009, 06:07:48 posle podne »

HVALA puno Bebac, HVALA i Robertu, jer kada sam video reklamu u Nisu jos u prirodnoj velicini je slika, skenjao sam se samo tako jer je upravo to cemu ja tezim, znaci taj izgled je po meni vrh vrhova, niti previse, niti premalo... Samo mu na nekim slikama ruke izgledaju tanko, a na drugim zlo. Na nekim slikama je masniji i vise nekako natural looking, a na nekim odrezan do koske i na tim slikama mi se i ne svidja njegov look jer je previse odran a ja to ne volim...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #10 poslato: Septembar 06, 2009, 06:01:43 posle podne »

Sta se moze drugo reci posle ovoga sto si napisao o njemu sem fantasticno u svakom pogledu, naravno ukoliko je istina a ne neki marketing... U sustini takav odnos prema ovom sportu bi trebali svi rekreativci da imaju. Dobra hrana sa povremenim junk izletima, ne neko preveliko opterecivanje oko svega ali drzati stvar pod kontrolom i naci svoju "carobnu formulu" za uspeh. Meni se ovi njegovi kardio treninzi ne svidjaju jer jednostavno nisam rodjen za to i strasno mrzim bilo kakav vid kardia, a tegove obozavam... Strava izgled, jednostavno fenomenalno, samo nesto mu bas i ne verujem da je natural jer je odran do koske i samo mu pogledaj vene po celom telu i sve ce ti biti jasno...

Ma nikom živom ja više ne verujem pa ni njemu, text je prekopiran i naravno da nisam imao njegove slike (sad ih imam), nego znam gde ih ima pa sam ti učinio i okačio.
A to da lik izgleda VRH VRHOVA stoji, po meni savršeno.
Čovek je blago rečeno ZLO.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #9 poslato: Septembar 06, 2009, 05:53:38 posle podne »

Sta se moze drugo reci posle ovoga sto si napisao o njemu sem fantasticno u svakom pogledu, naravno ukoliko je istina a ne neki marketing... U sustini takav odnos prema ovom sportu bi trebali svi rekreativci da imaju. Dobra hrana sa povremenim junk izletima, ne neko preveliko opterecivanje oko svega ali drzati stvar pod kontrolom i naci svoju "carobnu formulu" za uspeh. Meni se ovi njegovi kardio treninzi ne svidjaju jer jednostavno nisam rodjen za to i strasno mrzim bilo kakav vid kardia, a tegove obozavam... Strava izgled, jednostavno fenomenalno, samo nesto mu bas i ne verujem da je natural jer je odran do koske i samo mu pogledaj vene po celom telu i sve ce ti biti jasno...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #8 poslato: Septembar 06, 2009, 05:33:34 posle podne »

:)

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #7 poslato: Septembar 06, 2009, 05:32:10 posle podne »

:)

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #6 poslato: Septembar 06, 2009, 05:24:14 posle podne »

-ima 41 godinu,poreklom je filipinac,zivi u Torontu,radi povremeno kao foto model i kao glumac (imao je neke sporedne uloge u nekim americkim filmovima i serijama)...
-trenira od svoje 14-15 godine ali sa pauzama...ranije je trenirao i neke borilacke sportove,a od pre 8 godina se ozbiljno posvetio iskljucivo bodibildingu...genetika mu je ocigledno i vise nego naklonjena...
-nema profesionalne ambicije i nikada ga nije zanimalo da se takmici...kaze da trenira pre svega "jer to moze i jer ga to cini srecnim"...
-visok je 177cm,a tezina mu se obicno krece oko 75-80kg...nikada nije radio klasicnu masu i ne veruje da ce je ikada raditi jer mu to nikada nije bio prioritet...tokom cele godine uspeva da odrzi svoj bf ispod 7%...
-kaze da je samo jednom koristio steroide (pominje 1-ad...ne znam sta mu to znaci) i da je bio veoma zadovoljan tim ciklusom...
-od suplemenata trenutno koristi muscle milk i njega mesa sa belancima i tako pravi neke svoje sejkove...takodje povremeno pre treninga uzima i kofein (200mg) a s vremena na vreme i efedrin (12.5mg)...
-PWM retko praktikuje...a kada koristi uzima obicno 15g proteina i 30g uh...
-uvek trenira ujutru na prazan zeludac,nekih sat vremena nakon budjenja odlazi u teretanu...prvo radi kardio (10-30min),zatim tegove (30-60min),pa ponovo kardio (20-45min)...nekad u toku nedelje odradjuje i sprinteve,a veliku paznju posvecuje istezanju...trenira 7 puta nedeljno...dan pauze napravi mozda svake trece nedelje...
-najzanimljivi mu je pristup ishrani...kaze da je uvek praktikovao dijete sa niskim unosom ugljenih hidrata...ranije dijete su mu obicno bile po principu 200g proteina,100g uh,100g masti...a sada su mu dijete dosta "slobodnije",znaci jede svakodnevno i neke namirnice koje nisu deo "bilderske ciste ishrane" ali i dalje drzi uh veoma nisko,nekih 150g na dan...
-kaze da pre svega vodi racuna o broju unetih kalorija (obicno oko 2400-2500 kalorija...ne ide ispod 2000 kalorija,ali ni iznad 2800 kalorija),zatim mu je prioritet da unese dovoljno proteina (obicno 2g po kg telesne tezine) i dovoljno zdravih masti (uzima 6-9 kapsula/kasicica lanenog ulja),a ostatak kalorija unosi po volji...veoma cesto jede whooper (hamburger iz burger kinga),cips,slane perece,pohovana i przena mesa...sve dok mu se odnos unetih i potrosenih kalorija poklapa ne brine da li je pojeo neki junk...
-jede 4-5 obroka na dan...voli da jednom nedeljno ima cheat day ali i tada se trudi da odrzi unos kalorija barem do 4000...takodje ima i carbs up day,ali i tada ne zeli da unese preko 300g uh...

eto toliko o njemu...po meni on je ubedljivo najbolje gradjeni rekreativac kojeg sam video (preko slika,a imam ih preko 70 od njega)...svidja mi se njegov pristup treningu i ishrani jer se ne uklapa u neke obicne bb kalupe...covek je pronasao sistem koji mu odgovara i ne mora da brine sto se njegov nacin razlikuje od vecine vezbaca...

takav izgled kakav on ima je nesto cemu tezim...takva odranost misica mi je prioritet...evo vam tek nekih njegovih slika...i da,voleo bih da cujem dosta komentara jer me interesuje sta mislite o njemu i njegovom nacinu treninga i ishrane...
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #5 poslato: Septembar 06, 2009, 05:22:53 posle podne »

Inače poznatiji kao TIMBERWOLF  ;)

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.157 sekundi sa 18 upita.