TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397190 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 05:21:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TREBA MI INFORMACIJA!  (Pročitano 1873 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Novembar 26, 2009, 12:21:17 posle podne »

DA LI NEKO ZNA KOLIKO JE GRAMA MERICA U SCITECOVOM ATTACKU?

Molim te da pitanje postaviš u odgovarajućem podforumu.

Drugo, isključi caps lock.

Treće, dobio si odgovor pa možemo da nastavimo dalje sa temom.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Novembar 25, 2009, 08:18:51 posle podne »

10 grama je serviranje, a čini mi se da merica nosi ukupno 20g.
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2009, 08:21:01 posle podne od strane Robert » Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1064


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #8 poslato: Novembar 25, 2009, 08:07:56 posle podne »

DA LI NEKO ZNA KOLIKO JE GRAMA MERICA U SCITECOVOM ATTACKU?
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Novembar 25, 2009, 07:07:09 posle podne »

Misici ruku su male misicne partije,samim tim se i pre zamaraju tako da ne ocekuj da guras neke velike tezine.
Sačuvana
wladinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #6 poslato: Novembar 25, 2009, 05:46:22 posle podne »

Pre svega hvala na svim ovim informacijama. E sad u sistini nije to mene mnogo do sada ni zanimalo, ali imam utisak da su mi biceps i triceps dosta slabiji od ostalih, pa rekoh da proverim. U svakom slucaju hvala, i ovo mi znaci da se ne opterecujem time mnogo.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Novembar 25, 2009, 04:34:13 posle podne »

Genetski, individualno, nema toliko matematike u celoj priči, ali zanimljivo pitanje :)

a kako da utvrdiš koja mišićna partija ti je slaba... hm, osetićeš sigurno u treningu, samo ti savetujem da se koncetrišeš na to koji mišić u kojoj vežbi radi i pokušaj to da promatraš... sa nekim partijama ćeš imati više teškoća

ja recimo sve "izvlačim" na ramena koja su primetno jača od ostalih partija... ali ne i vizuelno... sve vežbe za leĂ°a, grudi uvek "preuzmu" u nekom delu ramena - to primetim kad se ne koncetrišem dovoljno na mišić koji radi
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #4 poslato: Novembar 25, 2009, 08:52:29 pre podne »

Rekla bih  da je skroz individualna stvar.jednostavno ni kod koga taj odnos ne mora da bude isti.Uvek ce ti neke misicne partije biti jace i to bas naglaseno,a neke slabije.Eto npr meni su grudi,ledja,triceps i noge jace partije,ali mi se zato smuci zivot kad radim ramena,ili biceps.Cak mi i tu leva i desna strana nisu iste,jer mi levi biceps zaostaje za desnim...

Sve je individualno,propratimalo sebe i svoje telo,pa ces znati

A i sto kaze Robert,moze misic biti razvijeniji a da ga pogadjas bas sa malim tezinama,kao sto je slucaj sa mnom i mojim ramenima
Sačuvana
Be Happy!!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Novembar 25, 2009, 08:49:16 pre podne »

Dali neko zna da mi kaze koji je srazmeran odnos izmedju misicnih grupa. Tj. ako na bencu dizemo 50 kg 10 puta, koliko onda treba da radi triceps potisak sa cela ili ramena potisak iza glave da bio odnos bio idealan.
Mozda je glupo pitanje, ali neznam kako drugacije da utvrdim koja mi je misicna grupa slaba.

Čekaj, kada kažeš "slaba", misliš u smislu snage ili razvijenosti neke mišićne partije?

Ako je ovo prvo, ne trebaš se opterećivati time. Ako ti je cilj izgradnja skladnog tela, to i nije tako bitno.

A, ako misliš "slaba" u smislu razvijenosti neke mišićne partije, onda ni tu nije rešenje u dodavanju težina.

Objašnjeno na primeru, hteo sam reći sledeće: Imam druga sa kojim radim iste težine za ramena ali me na triceps vežbama razbija(jednostavno, ima mnogo jači triceps od mene, tj. meni su tricepsi fizički prilično slabi). No, i pored toga, moj triceps je mnogo bolji(jedna od mojih jačih partija).

Nadam se da si shvatio poentu. :) No, ipak mi odgovori na pitanje sa početka posta. :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: Novembar 25, 2009, 04:00:30 pre podne »

previse individualna stvar da bi se generalizovalo....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
wladinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #1 poslato: Novembar 25, 2009, 01:26:50 pre podne »

Dali neko zna da mi kaze koji je srazmeran odnos izmedju misicnih grupa. Tj. ako na bencu dizemo 50 kg 10 puta, koliko onda treba da radi triceps potisak sa cela ili ramena potisak iza glave da bio odnos bio idealan.
Mozda je glupo pitanje, ali neznam kako drugacije da utvrdim koja mi je misicna grupa slaba.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.568 sekundi sa 18 upita.