TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 01:56:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 17 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nike,Puma,Kappa...  (Pročitano 61214 puta)
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1064


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #255 poslato: Decembar 23, 2009, 04:04:50 posle podne »

Zato na strik nocu prikacis struju.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #254 poslato: Novembar 10, 2009, 11:50:11 posle podne »

А, па не може свако да носи максаре. ;D
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
Micifor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #253 poslato: Novembar 10, 2009, 11:03:38 posle podne »

 Jednom  sam se zezno0o i vise ne.Odem tako do pijaca kad ono air max 4 za 40 e.Meni s svidi i sta cu niska cena i ja uzmem.Made in Vietnam i ja poverujem da je org.Posle par nedelja one pocnu da pucaju sa strane....za par meseci one lepo ,,zinu,, i postanu neupotrebljive.Od tad kupujem samo u radnji>>>>
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1206


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #252 poslato: Oktobar 23, 2009, 07:10:46 posle podne »

Bebac, ne kenjaj ko grlica  ;)
A u ovoj nasoj zemlji ministri policije obijaju trafike, a ja sam pobegao sa casa i podelio par samara nekoj budali i lopovu  :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #251 poslato: Oktobar 23, 2009, 06:11:32 posle podne »

Posle nekoliko samara rasprave uzeo sam svoj dux nazad i to su bili najsladje podeljeni samari u mom zivotu ja mislim  :D ;D

Bože voliš da te šamaraju :) čekaj izlupao ti šamare pa ti vratio dux a tebi to bilo slatko? :) Pa ti si stvarno čudan, doduše i taj što ti je vratio :D
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #250 poslato: Oktobar 23, 2009, 05:11:31 posle podne »

Pobegao si sa časa?! Ccccc... :D :D

Tada verovatno nisi znao da ćeš biti profa i da ćeš savetovati decu da ne beže. :)

A, o šamarima tek da ne pričamo. :D :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1206


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #249 poslato: Oktobar 23, 2009, 04:57:28 posle podne »

Ja ne verujem kakva smo mi stoka od naroda... Ustajem jutros spremam se za shkolu i kao keva gde mi je crna trenerica.. ? slozhila zhena facu ko da je neko umro.. kazhe nisam smela da ti kazhem,ukrali su je sinotj sa shtrika... ja u shoku,gledam dal da razbijem neshto... sergio tacchini trendza btw.... ja cutim svo vreme... i da mi pare uzmem novu,uzeo lacostu ovaj put,okachicu slike kasnije... znam gde je trenerica pocepana i shta joj fali,ne daj bozhe da vidim nekog  da je nosi,golog cu ga skinuti...

Jeste da je post vec bajat, ali evo jedne slicne dogodovstine koja datira iz perioda srednje skole... Mom mladjem bratu su na bazenu bili ukrali kappa duxericu koju je uzeo od mene da nosi taj dan, ali je bila jedna jedina u gradu i lako prepoznatljiva jer je kupljena van zemlje. I nekih par meseci posle kradje zove mene brat iz skole, kaze video nekog tipa u skoli, kao nekog "skolskog mangupa" kako je nosi. Ja ne budem lenj, pobegnem sa casa i dodjem do burazerove skole i imam sta da vidim, stvarno moja duxerica... :D  Posle nekoliko samara rasprave uzeo sam svoj dux nazad i to su bili najsladje podeljeni samari u mom zivotu ja mislim  :D ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #248 poslato: Oktobar 23, 2009, 04:03:12 posle podne »

Kappa trenerke su zakon
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #247 poslato: Decembar 06, 2008, 07:47:55 posle podne »

To se kaze brate... da bog da ga sahranili u njoj :D
hahahaa.... good one ;D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #246 poslato: Decembar 06, 2008, 07:43:26 posle podne »

To se kaze brate... da bog da ga sahranili u njoj :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #245 poslato: Decembar 05, 2008, 10:48:18 posle podne »

Jeste brate,ta  :'( :'( :'(
Sačuvana

MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #244 poslato: Decembar 05, 2008, 09:34:47 posle podne »

Ako je to ona treša u kojoj si bio na Drzavnom onda stvarno ne znam sta da ti kazem sem Kill The Bastard.
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #243 poslato: Decembar 05, 2008, 03:41:45 posle podne »

Ja sam rekao,ako nije neki narkoman pa da je proda ko zna gde.. samo da ga vidim... znam gde je pocepana i to,skontacu... btw evo nova lakoja...

Sačuvana

Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #242 poslato: Decembar 05, 2008, 02:31:15 posle podne »

Ja ne verujem kakva smo mi stoka od naroda... Ustajem jutros spremam se za shkolu i kao keva gde mi je crna trenerica.. ? slozhila zhena facu ko da je neko umro.. kazhe nisam smela da ti kazhem,ukrali su je sinotj sa shtrika... ja u shoku,gledam dal da razbijem neshto... sergio tacchini trendza btw.... ja cutim svo vreme... i da mi pare uzmem novu,uzeo lacostu ovaj put,okachicu slike kasnije... znam gde je trenerica pocepana i shta joj fali,ne daj bozhe da vidim nekog  da je nosi,golog cu ga skinuti...

funste odradio, vidis da cuti...

Сад бих се похвалио са нечим, али нећу.  ;D
Е јесте стварно бедак, могу да замислим. Није толико ни до тренерке него што је некоме уопште и пало на памет да то уради. Стварно су неки људи стока, нису сви брате. ;) Тај што је узео, да бог да му пресела!
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #241 poslato: Decembar 05, 2008, 01:36:57 posle podne »

Ja ne verujem kakva smo mi stoka od naroda... Ustajem jutros spremam se za shkolu i kao keva gde mi je crna trenerica.. ? slozhila zhena facu ko da je neko umro.. kazhe nisam smela da ti kazhem,ukrali su je sinotj sa shtrika... ja u shoku,gledam dal da razbijem neshto... sergio tacchini trendza btw.... ja cutim svo vreme... i da mi pare uzmem novu,uzeo lacostu ovaj put,okachicu slike kasnije... znam gde je trenerica pocepana i shta joj fali,ne daj bozhe da vidim nekog  da je nosi,golog cu ga skinuti...

:P  strasno...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 17 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 18 upita.