TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396116 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 09:11:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Univerzal Fat Burner ?  (Pročitano 2740 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Avgust 21, 2010, 12:31:14 posle podne »

Pozdrav svima !!!
Trenirao sam u teretani sve ukupno oko 6-7 god.
Posto zadnje dve godine nisam bio toliko fizicki aktivan,  nabacio sam salo(6-7kg).
Od pre mesec dana ponovo treniram, i najveci znacaj dajem Kardio treninzima.
Zanima me da li je pametno ubaciti Univerzalov  Fat Burner, kako bi ubrzao razgradnju masnih naslaga.
Naravno, regulisao sam ishranu i zanimljiv mi je ovaj preparat, jer ne sadrzi Kofein, taurin i sl., vec se bazira na Gvozdju , hrom pikolinat, L carnitin itd..
Ne bi trebalo uzimati preko 4 tablete dnevno, pa me zanima da li ga treba uzimati svakodnevno ili samo danima kada treniramo?
Kako i kada  je najbolje uzimati ove tablete?
Da li je tacno da je bolje voziti biciku od trcanja na traci , kako ne bi gubili misicnu masu?
Hvala.





Sagorevač jeste blaži ali to ne znači da nije efikasan... slobodno ga pij svaki dan, ujutru i u poslepodnevnim časovima, pre obroka najbolje. Hrom pikolinat učestvuje u regulaciji nivoa šećera u krvi.
Uz ishranu dobru sigurno će biti rezultata!

Što se tiče kardia super, ali ako preteraš spržićeš mišićnu masu, tako da je moj savet kombinacija tegova i kardia, lagano trčanje tj. džoging ili brzi hod u zavisno od toga u kakvoj si kondiciji, vožnja bajsa...
trčanje je možda veliko opterećenje za zglobove ako nisi trenirao dugo i ako si nabacio koji kg... dakle samo postepeno!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12808


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Avgust 20, 2010, 09:37:37 posle podne »

Uvek je najvaznije srediti ishranu,ali posto kazes da vec jesi onda je to veci deo posla odradjen.Taj sagorevac je ok,slabijeg dejstva u odnosu na mocni cuts i njemu slicne ali dace rezultate na duze staze.Uzimaj ga pre treninga na prazan stomak a kreni sa manjim dozama pa lako ces vremenom povecati.Sto se tice uzimanja uzimj kada radis kardio trenige ili sa tegovima...a svaki vid kardija je dobar ako se radi onako kako treba.Ja licno praktikujem bicikli od 30-50min laganim tempom.A hoces li se razgraditi to jest izgubiti misice? e to zavisi od suplementacije koju koristis kao zastitu..znaci:bcaa,glutamin,whey itd...
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #3 poslato: Avgust 20, 2010, 09:02:30 posle podne »

Ja sam ranije koristio taj fat burner i odlicno mi je skidao masti ali mi se vracalo kada sam prestao da pijem  ;D sto ne znaci da ce tako da bude i kod tebe. Ne moras da uzimas 4 tablete dnevno, mozes da krenes i sa manjim dozama bar neko vreme i najbolje ti je da ga koristis jedno 20 min do pola sata pre treninga. Mozes recimo jednu tabletu pre nego sto pocnes da dizes tezi :) i 2 tablete kada pocnes da vezbas i taman ces imati dovoljno dok dodjes do kardio treninga. A sto se tice bajsa i trake, to vec mislim da zavisi od nacina na koji trcis i na koji vozis bajs. Generalno gledano, na bicikli trosis vise kalorija ali ti tu rade uglavnom samo noge, a na traci ipak moras ceo da se pokreces, pa ako uzmes neke lake tegove onda imas i jos veci puls itt. Mozes da kombinujes trcanje i brzo hodanje... Mozda je realnije da uporedis spining biciklu sa trakom, meni je spining varijanta odlicna... 
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #2 poslato: Avgust 20, 2010, 08:28:01 posle podne »

E cekaj nekog iskusnijeg po tom pitanju :D
Al glavno je da si sredio ishranu tako da sve pohvale za to
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
gliga79
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2010, 08:10:36 posle podne »

Pozdrav svima !!!
Trenirao sam u teretani sve ukupno oko 6-7 god.
Posto zadnje dve godine nisam bio toliko fizicki aktivan,  nabacio sam salo(6-7kg).
Od pre mesec dana ponovo treniram, i najveci znacaj dajem Kardio treninzima.
Zanima me da li je pametno ubaciti Univerzalov  Fat Burner, kako bi ubrzao razgradnju masnih naslaga.
Naravno, regulisao sam ishranu i zanimljiv mi je ovaj preparat, jer ne sadrzi Kofein, taurin i sl., vec se bazira na Gvozdju , hrom pikolinat, L carnitin itd..
Ne bi trebalo uzimati preko 4 tablete dnevno, pa me zanima da li ga treba uzimati svakodnevno ili samo danima kada treniramo?
Kako i kada  je najbolje uzimati ove tablete?
Da li je tacno da je bolje voziti biciku od trcanja na traci , kako ne bi gubili misicnu masu?
Hvala.


« Poslednja izmena: Avgust 20, 2010, 08:12:40 posle podne od strane gliga79 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.042 sekundi sa 14 upita.