TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 12:02:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cuts - Da/Ne  (Pročitano 43282 puta)
Dejan025
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #158 poslato: Februar 07, 2012, 10:49:42 posle podne »

Hvala puno na savetima, izvesti ću Vas o rezultatima.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #157 poslato: Februar 07, 2012, 10:44:24 posle podne »

Mislim da napravi pauzu sa animalom posle 3 nedelje, sa dijetom ne.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #156 poslato: Februar 07, 2012, 10:39:31 posle podne »

10kg nije ništa, veruj mi.. muškarci to mogu da skinu za 5-6 nedelja bez problema samo uz pravilnu ishranu...

A što se pravi pauza od dijete koja traje 21 dan, 10 dana?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #155 poslato: Februar 05, 2012, 07:10:42 posle podne »

Imaj bar 5 obroka, 3 proteinska i 2 uzhine od chega bi jako dobro bilo da ti jedna bude proteinski chejk a druga npr bademi.
Uzimaj dnevno jednu kesicu, ne dve, nema potrebe. Radi tako 21 dan, pa pauza bar 10 dana i nastavi opet.

Hidrate samo za doruchak i malo oko treninga, nema potrebe vishe. Uzimaj puno vode i jedi puno proteina, treniram jako i spavaj minimum 8 sati.

To ti je okvirno, za detalje chitaj tesktove. Pochni od zoltanovog, imash sve tu. poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #154 poslato: Februar 05, 2012, 07:04:57 posle podne »

Ukoliko si zaista sve procitao sto je tamo pisalo mislim da si shvatio sustinu sta je ono glavno da bi uspeo.Koje namirnice su primarne a o kojima se mora voditi racuna ili nece biti rezultata.
Sačuvana
Dejan025
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #153 poslato: Februar 05, 2012, 06:38:06 posle podne »

Zoltan Kozma - hvala na linku, pročitao sam ima dosta korisnih saveta.
Danijela Svarc - ne radi se kod mene o malo sala nego bih trebalo sigurno od 8-10 kg skinuti :-)

Molio bih Vas za konkretne predloge: šta konkretno da jedem i kada da pijem AC. Znači: za doručak.... za ručak... i za večeru... ili ja bih možda i izbacio večeru?

Inače ustajem svako juro u 7 a u teretanu idem oko 14h,pre toga ručam oko 12:30h, ok jedan paketić mogu da popijem kada ustanem na prazan stomak a kada da popijem drugi?

Trening počinjem sa vožnjom bicikla i to 40 min pa posle toga 1 sat sa tegovima i spravama, ponekad (1-2 puta nedeljno) posle toga ubacim i plivanje al moj stomak nikako da ode :-)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #152 poslato: Februar 05, 2012, 05:19:18 posle podne »

Dejane, tvoja priča je veoma česta...
Obzirom da si u kondiciji aili ćeš bar lako doći do kondicije AC ti može koristiti da spžiš salce..
Ali PRE SVEGA I NAJAVAŽNIJE sredi ishranu jer bez toga nema puno pomaka, a ovo se naročito odnosi na salce oko stomaka...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #151 poslato: Februar 04, 2012, 07:09:16 posle podne »

Pozdrav,  dok se drugi ne jave sa predlozima ja cu ti dati link moje teme gde sam pisao o ishrani kada sam na dijetama.procitaj veruj mi koristice ti.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=117971.0
Sačuvana
Dejan025
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #150 poslato: Februar 04, 2012, 06:39:23 posle podne »

Pozdrav,
Moje ime je Dejan, visok sam 180 cm a težak 97 kg. Već duži niz godina idem u teretanu al ne istrajno - vežbam nekih 5,6 meseci pa onda pauza od par meseci i tako u krug. Zadnje tri godine variram izmeĂ°u 86 i 91 kg - sve do sad. Poslednjih 9 meseci sam redovan u teretani (3-4 puta nedeljno) u nameri da skinem višak kilograma ali desilo se obrnuto, dobro dobio sam i mišićne mase ali stomak je veliki problem. O ishrani i nevodim puno računa, trudim se da ne večeram i nema rezultata. Sad nameravam da uzmem AC pa bih zamolio nekog da mi da konkretan savet vezan za ishranu uz upotrebu AC - molim Vas konkretno, šta da jedem te tri nedelje, doručak, ručak, večera ili da izbacim večeru? A ja ću vrlo rado izveštavati o rezultatima. Hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #149 poslato: Februar 01, 2012, 02:47:17 posle podne »

Generalno jeste meni cilj sagorevanje ali ja imam 5 do 6 kila viska i to pravilno rasporedjenih tako da nije strasno ali jeste mi primarno da smrsam, i iskreno mislim da mogu za mesec dana sa AC da izgubim tih pet kila, bar se nadam :-)  Maksimalno cu se pitruditi pa cemo da vidimo...

Hvala svima puno...

pošto si muško mislim da ćeš moći u tom periodu da ostvariš željeni cilj :)

izbacićeš i dosta vode uz Cuts, pošto ima i diuretički efekat...

samo se drži svih uputstava, saveta i biće super :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #148 poslato: Februar 01, 2012, 03:53:10 pre podne »

Naravno da mozesh uz pravilnu ishranu i jake treninge.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #147 poslato: Februar 01, 2012, 12:47:13 pre podne »

Generalno jeste meni cilj sagorevanje ali ja imam 5 do 6 kila viska i to pravilno rasporedjenih tako da nije strasno ali jeste mi primarno da smrsam, i iskreno mislim da mogu za mesec dana sa AC da izgubim tih pet kila, bar se nadam :-)  Maksimalno cu se pitruditi pa cemo da vidimo...

Hvala svima puno...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #146 poslato: Januar 31, 2012, 06:18:34 posle podne »

pazi, ako je tebi cilj primarni sagorevanje - onda mišićnu masu sada ostavi sa strane...  samo kvalitetna dijetalna ishrana i trening, trening... uključujući i kardio.

Cuts piješ po upustvu... 21 dan  pa pauza

whey i amino super, to uvek
Sačuvana
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #145 poslato: Januar 31, 2012, 10:36:04 pre podne »

Trebalo bi i u pauzama piti po jednu radi kontinuiteta jer on i tada malo deluje.Ali ono sto je bitno je da pauzu pravis posle tri nedelje oko dve najmanje pa nastavis.
Tako nesto sam i mislio da uradim. Odnosno 21 dan sa AC pa 21 bez ali i sa smanjenim kardiom kako bi malo Misicnu masu nabio pa onda opet AC 21 da, a u celom tom peruodu cu piti Whey i Super Amino 4800...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #144 poslato: Januar 31, 2012, 09:48:12 pre podne »

Trebalo bi i u pauzama piti po jednu radi kontinuiteta jer on i tada malo deluje.Ali ono sto je bitno je da pauzu pravis posle tri nedelje oko dve najmanje pa nastavis.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 18 upita.