TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 05:23:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Fitnes park na otvorenom - potrebni saveti .  (Pročitano 2185 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Mart 09, 2012, 05:24:33 posle podne »

Pa i najmanja cev će ti trpati i 3 puta više tereta nego što ti možeš da staviš na nju, ali ako radiš sa pravouganim profilima onda 30x30 i više nego dovoljno, samo neće izgledati tako masivno, ali će sigurno držati koji god tereta da staviš na mašinu...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2012, 11:17:22 pre podne »

To je i plan, samo sto ne znam koje su cevi u pitanju, za to sam totalni duduk, ne znam ni mere koje su, pa sam mislio ako ovde neko ima iskustva sa tim i zna da to podeli :) Lako cemo naci varioca, ono sto ne znamo su obim cevi, vrsta, duzina. Al, imamo danas sastanak pa cu videti sta su ostali uradili. U svakom slucaju hvala.
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Mart 09, 2012, 08:29:42 pre podne »

Pa u suštini sve to što oni prodaju može dobar majstor da povari za 3x manje para, averovatno i manje, jer tebi ionako ne treba neka fensi oprema nego funkcionalna, tako da ako naĂ°eš dobrog varioca sve ti može odraditi...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2012, 10:03:10 posle podne »

Skupo je dosta, trenutno van naseg domasaja :) Ali svakako hvala, mozda kad bude vise para. Neka ideja je da probamo sto vise sami da odradimo, a kupimo samo najosnovnije ( cevi, kalupe ako treba itd ) Kilavo ide, al nema predaje.
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2012, 09:59:35 posle podne »

Imaš da kupiš u Bečeju, Elite se zove proizvoĂ°ač opreme, mislim da ima i svoj profil na forumu, a proizvode i sve ostala sprave za teretane, samo po mom mišljenju imaju veću cenu nego što je to prihvatljivo...bar za naše uslove...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2012, 09:57:54 posle podne »

Pozdrav pre svega, probacu ukratko da objasnim o cemu se radim, a ovo je mesto gde mislim da cu dobiti dosta korisnih saveta i informacija .
Elem, u pitanju je izgradnja otvorenog fitnes parka, nesto sto vec postoji u Beogradu  ( http://www.facebook.com/media/set/?set=a.173957155995104.41228.173956012661885&type=1 )  Ima ih 15 ak , mozda i vise. Mi u Loznici smo preko neke organizaije dobili pocetan kapital od 100 k dinara, sto nije ni priblizno dovoljno love , jer za kopletan ( kao na Tasu) treba preko milion dinara. Stoga smo odlucili da za pocetak napravimo osnovne sprave ( kao sto je na Olimpu ) vratilo za zgibove, propadanje , neki tvister, klupe za lednjake i trbusnjake .U sustini te proste stvari koje se mogu same napraviti, izvariti i slicno  ( http://www.facebook.com/photo.php?fbid=173959172661569&set=a.173957155995104.41228.173956012661885&type=3&theater )

Sada skupljamo informacije i ono sto mene zanima, ako je neko upucen a verujem da jeste, treba mi sto vise informacija a neka pitanja su :

1. Koje cevi su potrebne, velicine, obim ili kako se vec to gleda? Koliko se ukopavaju u zemlju, koliko je metar , kog profila itd.
2. Da li i gde imaju da se kupe gotove sprave , koja je cena?

U sustini treba mi svaki moguci info oko materijala , cene i nekih iskustava ko je to pravio. Gledamo da bude sto jefitnije, tj da za pocetak napravimo sto vise sprava, a da vremenom dodamo nesto i kvalitetnije od sprava ( kako bude para )

Unapred hvala na odgovorima, i slobodno pisite sve sto vam padne na pamet, svaka informacija nam je bitna.
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.