TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 06:38:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Price o kreatinu.  (Pročitano 2724 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Jun 11, 2012, 08:19:08 pre podne »

Hvala puno...sad sam odlucio da cu uzeti whey i kreatin,ako imate nesto sto treba da dodam mozda molim vas dodajte :D

to je to ,osnovno. I može vitaminsko mineralni kompleks, riblje ulje.  Daily formula je za 100 dana, omega 3 može i do 90 dana... tako da te to neće toliko puno koštati... ishrana je na prvom mestu, to nemoj nikad da zaboraviš :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Jun 09, 2012, 09:36:12 posle podne »

Uzeo si najbitnije stvari što se tiče izgradnje mišićne mase, sad možeš dodati nešto u prilog opštem zdravlju(poput omega 3, multivitamina...) ili eventualno neke bcaa ili aminokiseline.

Doduše, ako ti je budžet za suplementaciju privremenog karaktera, možda je bolje da ne trošiš sada previše novca i kupiš samo whey, kako bi uspevao da imaš osnovni suplement na duže staze.
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #9 poslato: Jun 09, 2012, 11:56:55 pre podne »

Hvala puno...sad sam odlucio da cu uzeti whey i kreatin,ako imate nesto sto treba da dodam mozda molim vas dodajte :D

Uvek  bi trebao da imas multivitaminerale i omegu 3
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #8 poslato: Jun 09, 2012, 11:48:09 pre podne »

Hvala puno...sad sam odlucio da cu uzeti whey i kreatin,ako imate nesto sto treba da dodam mozda molim vas dodajte :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Jun 09, 2012, 11:25:50 pre podne »

joj :)  kakve ti informacije imaš...

kao što sam ti rekla, ako se naduješ tj. povučeš više vode (ovo se ženama dešava i u pms-u čisto da znaš,hehe) - uglavnom je vezano za unos ugljenih hidrata... ugljeni hidrati plus so vezuju vodu...

postoje nove generacije kreatina kao što Kre Alkalyn kod kojih NEMA povlačenja vode, u smislu da nema naduvenog izgleda.

Nisam za šumeće tablete, uvek sam pre za prah, ili kapsule.  Probaj sa kre alkalyn-om.


p.s. evo ako ti je lakše ja sam pila Universalov monohidrat,  pila sam i kre alkalyn  i evo još sam meĂ°u živima ;)
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #6 poslato: Jun 09, 2012, 11:06:49 pre podne »

ma ne znam ni ja sto pitam al znate i sami da ima milion netacnih mitova u vezi toga...
Sta mislis o sumecim tabletama kreatina?Jedna pre i jedna posle treninga u kombinaciji sa proteinom?
Vise mi se svidjaju te sumece nego prah jer su moji dosta konzervativni po pitanju tih stvari...
i jos jedan mit....
"ono zbog cega ja licno ne koristim kreatin jeste da kod mnogih dovodi do malo nadutog izgleda lica, posto veze vodu lice zna biti malo popunjenije."
Istina?I da li izgleda kao da si nakrkao lice botoksom ili kao da si se malo ubucio?
« Poslednja izmena: Jun 09, 2012, 11:19:48 pre podne od strane Str1ker » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Jun 09, 2012, 10:52:38 pre podne »

zašto bi se to desilo?!

ono što može da se desi ako uzimaš kreatin monohidrat i klopaš dosta ugljenih hidrata - da navučeš malo potkožne vode, ali to brzo nestane nakon prestanka.... ovo je normalan efekat, a gojenje ili mršavljenje zavisi isključivo od kalorijskog unosa i potrošnje - treninga
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #4 poslato: Jun 09, 2012, 10:49:52 pre podne »

To mi je jako drago da cujem,i da razjasnim jos jedan mit oko kreatina,sta se desava ukoliko prestanemo da vezbamo a koristili smo kreatin?Da li cemo se naglo ugojiti ili ne?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Jun 09, 2012, 10:36:27 pre podne »

ne, nema nuspojava osim za osobe koje imaju odreĂ°enih zdravstvenih problema, kao npr osobe koje imaju problema sa bubrezima.

Inače je bezopasan, i drugo količina koju unosiš dnevno 5-10 g je sasvim dovoljna, i ne treba više. Važno je unositi dosta tečnosti dnevno.

A te priče drugar rekao ovo, ono... ostavi sa strane ;)
Sačuvana
yomi92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #2 poslato: Jun 09, 2012, 10:34:47 pre podne »

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130281.0

Eo ti procitaj. Nema cega da se bojis, nije stetan :)

Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #1 poslato: Jun 09, 2012, 10:19:26 pre podne »

Imam par nedoumica sto se tice kreatina,hteo sam da ga uzmem u kombinaciji sa whey-om i dextrozom ali mi mnogo ljudi,drugara prica o raznoraznim nuspojavama pa bih zeleo pravo i iskreno misljenje u vezi toga i ima li cega da se bojim ukoliko ga budem koristio.
Hvala <3.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 18 upita.