TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 03:06:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik..!  (Pročitano 2535 puta)
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #13 poslato: Jun 24, 2012, 08:52:30 posle podne »

teror probacu tvoji predlog,pa ti javljam brate :D
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #12 poslato: Jun 24, 2012, 05:56:48 posle podne »

A taj jogurt ima da ga udesi :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #11 poslato: Jun 24, 2012, 05:34:46 posle podne »

te price brz mi je metabolizam okaci macku o rep...pre ce biti da ti ne jedes koliko treba...moje misljenje je da treba da jedes sve u velikim kolicinama ...evo ti neke smernice...2-3 litre jogurta dnevno...sto masniji...po ovoj vrucini lepo ide hladan jogurt...5-10 jaja , pola kile mesa...nemoj da biras jedi sta ti zapadne jagnjetinu prasetinu junetinu pilece SVE...salate i voce...2-3 jafe , vekna leba sa medom ili dzemom...i ako imas neki protein ili gejner preko i ti sa za 3 meseca 15kg tezi... ;)sto se tice treninga sta god da budes radio dace rezultate...moje misljenje je da obratis paznju na cucanj , mrtvo bench, rameni potisak , zgibove i propadanja...sve ostalo batali za poceak...guraj sto vece tezine na sipku a propadanja i zgobove radi sa opterecenjem...pa se javi za 3 meseeca sa rezultatima...  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #10 poslato: Jun 24, 2012, 03:48:14 posle podne »

Probacu to svakako,ali ovde nema ko da mi bude trener :\ A i meni je brz metabulizam tako da tesko se goim :(
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Jun 22, 2012, 05:51:47 posle podne »

Ćao,

ja bih ti savetovala na prvom mestu da naĂ°eš dobrog trenera, neko ko ima iskustva i može lepo da ti pomogne oko tehnike vežbi, najbitnije je da to savladaš u startu i da polako kreneš da vežbaš.

Ishrana igra jako veliku ulogu, tako da od toga da ne paziš šta jedeš - nećeš imati napredak. U postu iznad je lepo nabrojano šta bi bilo dobro jesti.

Ja ću ti takoĂ°e ukratko dati neka uputstva šta jesti a šta ne
Dakle NE:
masno meso, svinjetina, mesne preraĂ°evine
hleb, belo brašno, grickalice
šećer, slatkiši, peciva..
prženo, ulja i tome slično

DA ide za:
čisto meso poput belog mesa ili ribe
voće i povrće
žitarice
pirinač, krompir, leguminoze - grašak, boranija, pasulj itd
testenine integralne ili pravi crni hleb
koštunjavo voće tipa bademi, lešnici

treba da se hraniš često a ne da pojedeš velik obrok i ogladniš tek nakon 7 sati
Sačuvana
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #8 poslato: Jun 22, 2012, 05:36:05 posle podne »

Nzm kada bi mi vi rekli neke vezbe...Npr sta da radim u pon u utorak pa da pocnem lepo da treniram onda..
Sačuvana
Coleman1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #7 poslato: Jun 21, 2012, 09:25:56 posle podne »

Ja nisam neki profesionalac ali 100% nesto ne radis kako treba, ili ti je trening los ili nedovoljno unosis proteine, ugljene hidrate i masti, pokusaj ovako : 2 grama proteina po kg telesne tezine (sto je u tvom slucaju 2*59 = 118g proteina), (dobri izvori proteina : belo meso, crveno meso, riba, jaja, posni sir) i 4 grama ugljenih hidrata po kg telesne tezine (4*59 = 236g ugljenih hidrata), ugljene hidrate treba da unosis ujutru i posle treninga, ali gledaj da ujutru unosis manje a posle treninga vise uh, npr ujutru 70g uh, a posle treninga sve ostalo, i to kvalitetne ugljene hidrate (ovsene pahuljice, integralni pirinac, krompir), za masti ne znam koliko da unosis ali gledaj da unosis dobre masti iz badema, lesnika... Sto se tice treninga ja sam citao da su bench press, cucanj i mrtvo dizanje 3 osnovne vezbe za masu... Moras da pronadjes sta tebi odgovara, koliko proteina, uh, masti, jer svi smo mi razliciti i razlicito reagujemo u razlicitim situacijama pod razlicitim okolnostima u razlicito vreme i na razlicitom mestu  ;D  Pokusaj da sredis prvo ishranu, pa trening pa tek onda suplemente...
Sačuvana
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #6 poslato: Jun 21, 2012, 08:35:17 posle podne »

Brate mnogo jedem ako cemo tako na dan pojedem ja sam hleb ipo i plus uz hleb :O Ali nmg se ugoim da li da pocnem da pijem to? :)
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #5 poslato: Jun 21, 2012, 07:31:47 posle podne »

Pa imam i ja 17 godina, jedii to sto ti spremaju al izbaci slatkise i sokove i te gluposti udaraj sto vise po mesu, sacekacemo da javi neko od strucnijih od mene
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #4 poslato: Jun 21, 2012, 06:06:42 posle podne »

to sto jedes 7-8 puta dnevno poduplaj kolicinski.... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #3 poslato: Jun 21, 2012, 06:02:27 posle podne »

Iskreno jedem sta stignem ne biram hranu jedem 7-8x na dan ali ne pomaze :) A i imam 16god nmg da jedem sta ja hocu nego sto jebi ga ima :\
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #2 poslato: Jun 21, 2012, 06:01:23 posle podne »

Pa kakva ti je ishrana?
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #1 poslato: Jun 21, 2012, 05:52:49 posle podne »

Pozdrav.Ja sam pocetnik imam 16 god tezak sam samo 59kg :\ Krenuo sam u teretanu treniram vec 2nedelje za sada radim sve vezbe nabiacio sam malo definiciju,ali problem je to sto sam mrsav..A nzm sta da pocenm da pijem...Razmisljao sam ovo da kupim pa mi vi kazite vase misljenje.

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/BI350-Hyper-mass-5000.html

HVALA.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 18 upita.