TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 02:35:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc za mamu  (Pročitano 2134 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Septembar 19, 2012, 10:31:06 pre podne »

....i naravno pored lekara potreban je i personalni trener koji ce znati da u koordinaciji sa tim lekarom da tacno dozira intezitet i obim treninga!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Septembar 19, 2012, 08:18:57 pre podne »

Molim strucnjake ako su dobre volje da posvete par trenutaka ovom postu,voleo bih da pomognem svojoj majci u njenoj borbi protiv gojaznosti ,Slucaj je specifican zato sto je moja majka imala operaciju kancera na grudima i genitalijama pre dve godine i sve je to nekako proslo i sada uzima Nolvadex i tumor markeri su uredu,tumor je zaustavljen,ali problem je u kilazi ,ona ima 100 kg ,47godina i visoka je 164,kada se sve to spoji dobijete jednu tuznu zenu koja se stidi ogledala.Moja majka stvarno izbegava hranu koja goji ,ponekad i gladovanjem ,ali sem neke jojo varijacije 5 kg gore-dole nema uspeha.Ja joj savetujem da promeni rezim ishrane i da krene sa kardio treninzima ali opet nisam pametan kada je u pitanju ovakva situacija ,ovo mi je jako bitno,molim vas pomozite mi,Hvala vam unapred .

Da, definitivno odlazak kod lekara i nutricioniste - neko ko se posebno bavi ovakvim slučajevima.  Nije ista ishrana za osobe koje su prošle sve ovo što je tvoja majka prošla.... nadam se da je sada dobro.... 

Čak i ako može samo organsku hranu da jede, bilo bi odlično.... ali svakako lekar, pa nutricionista
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Septembar 18, 2012, 08:42:18 posle podne »

S obzirom da je imala zdravstvene probleme,moj savet je da se obavi neki internisticki pregled ,VO2 max test kod sportskog lekara i onda poceti sa nekom vrstom kardio treninga i lagani trening sa opterecenjem.Ukoliko si u BG mogu ti reci gde da odes na pregled.
Sačuvana
Dukiknight
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


znaci plazma ,znaci litre i litre mleka dnevno :)

« Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2012, 07:32:59 posle podne »

Molim strucnjake ako su dobre volje da posvete par trenutaka ovom postu,voleo bih da pomognem svojoj majci u njenoj borbi protiv gojaznosti ,Slucaj je specifican zato sto je moja majka imala operaciju kancera na grudima i genitalijama pre dve godine i sve je to nekako proslo i sada uzima Nolvadex i tumor markeri su uredu,tumor je zaustavljen,ali problem je u kilazi ,ona ima 100 kg ,47godina i visoka je 164,kada se sve to spoji dobijete jednu tuznu zenu koja se stidi ogledala.Moja majka stvarno izbegava hranu koja goji ,ponekad i gladovanjem ,ali sem neke jojo varijacije 5 kg gore-dole nema uspeha.Ja joj savetujem da promeni rezim ishrane i da krene sa kardio treninzima ali opet nisam pametan kada je u pitanju ovakva situacija ,ovo mi je jako bitno,molim vas pomozite mi,Hvala vam unapred .
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.138 sekundi sa 18 upita.