TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 05:27:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Intermittent Fasting  (Pročitano 1758 puta)
coldwater
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


I'm a lead farmer motherfucker.

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 22, 2012, 02:14:56 posle podne »

Slazem se potpuno, nije za svakoga, kao i svaki pristup. Svima nam se razlikuju i metabolizam i dnevne navike i raspored; ne postoji jedan najbolji pristup, pogotovo ne za svakoga isti.
Sačuvana
--
cheers,
milan.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 22, 2012, 02:10:12 posle podne »

Ovaj pristup nije za svakoga, ali je i dalje samo jedan od pristupa koji daju rezultate...po meni ovaj princip je najbolji za ljude koji ne žele da jedu svakih par sati ili iz nekog razloga to ne trebaju/ne mogu. Tako će i dalje dobiti dovoljno hranjive materije, a ne moraju da provedu veći deo dana u kuhinji.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
coldwater
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


I'm a lead farmer motherfucker.

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 22, 2012, 10:06:58 pre podne »

Koga vise interesuje moze ovde da procita o najpopularnijem pristupu, koliko sam shvatio ovaj lik (Martin Berkhan) je zapoceo celo internet ludilo. Postoji jos nekoliko varijanti (eat stop eat), ali je princip isti. Ceo pristup je vrlo smislen i dobre strane su dobro potkrepljene dokazima, sto eksperimentalnim sto anegdotalnim.

leangains.com
eatstopeat.com

(ja sam dosta citao i odlucio da probam i veoma mi prija, odnosno osecam se u toku dana mnogo bolje nego kad jedem. ne pridrzavam se striktno, ali obicno ne jedem posle 22h i pre 14h, ali opet - kako kad.)
Sačuvana
--
cheers,
milan.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 20, 2012, 02:53:03 posle podne »

Ja sam naisao na jedan tekst o ovome,msm da je Dzo Doneli...on tvrdi da se u tih 24 sata gladovanja oseca dobro,da uvecava misicnu masu,topi masne naslage...po meni,ovo je totalno nepotrebna stvar u BB,vise kao neki ekstrem,glupost. Svrha BB je ,po meni,zdravo telo,zdrav duh,da se osecas dobro,da si u formi,a to sa ovim sigurno neces postici. Kada sam imao low carb dane osecao sam nervozu,nisam mogao da se koncetrisem na neke osnovne delatnosti,a mogu da zamislim kako se osecas posle 2o sati npr. Ponavljam,moje licno misljenje,fasting je cista glupost.
Sačuvana
Coleman1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 20, 2012, 02:22:09 posle podne »

Mozda ste i culi o ovome mozda niste, ja sam gledao neke klipove na yt, i naleteo sam na ovaj klip :

http://www.youtube.com/watch?v=sPe3N7Zw2nI&feature=g-vrec

Odgledao sam ceo klip, navescu jedan primer, fora je u tome da unesete sve proteine,uh,masti, znaci pojedete sve obroke do npr 18:00 i od 18:00 nista ne jedete do sledeceg dana u 18:00, tek posle 18:00 mozete da jedete, to je 24 hour fast, razmisljam se da li da probam ovo danas ? Sta vi mislite ?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.142 sekundi sa 18 upita.