TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396064 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 08, 2024, 04:00:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana,Trening,Saveti  (Pročitano 3212 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Mart 12, 2013, 12:50:02 posle podne »

Pozdrav,imam 16 godina,174 cm 58 kg tezina,treniram plivanje a ponekad idem u teretanu,cilj mi je da povecam misicnu i telesnu masu,pa jel mozete da mi kazete sta da jedem,sta da izbacim iz ishrane a sta da ubacim a imam i brz metabolizam i zato se razmisljam da kupim proteine :)

imamo poseban podforum ishrana - ja bih ti savetovala da ga malo prelistas jer ces naci puno korisnih saveta.

Ukoliko zelis mozes otvoriti svoju temu u navedenom podforumu i malo detaljnije opisati svoj dosadasnji nacin ishrane.

a za lakse pronalazenje evo linka za podforum
http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=651.0
Sačuvana
perhan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #10 poslato: Mart 12, 2013, 12:22:09 posle podne »

Pozdrav,imam 16 godina,174 cm 58 kg tezina,treniram plivanje a ponekad idem u teretanu,cilj mi je da povecam misicnu i telesnu masu,pa jel mozete da mi kazete sta da jedem,sta da izbacim iz ishrane a sta da ubacim a imam i brz metabolizam i zato se razmisljam da kupim proteine :)
Sačuvana
Stifler1994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


.....

« Odgovor #9 poslato: Mart 11, 2013, 06:49:18 posle podne »

Hvala :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Mart 11, 2013, 10:47:53 pre podne »

Znaci onda  da nastavim ovako,raspored mi je dobar,ishrana isto u redu (tako ste naveli) i da polako  ocekujem rezultate ..? :)

samo još jedan savet iz iskustva- nemoj da se fokusiraš na rezultate i kad će rezultati, daj samo maksimum od sebe svaki dan - što se tiče ishrane, treninga....  neka ti tu bude usmerena pažnja - svaki obrok, svaki trening, svaka serija, svako ponavljanje....
Rezultati će doći sami od sebe... ;)
Sačuvana
Stifler1994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


.....

« Odgovor #7 poslato: Mart 10, 2013, 01:27:33 posle podne »

Znaci onda  da nastavim ovako,raspored mi je dobar,ishrana isto u redu (tako ste naveli) i da polako  ocekujem rezultate ..? :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #6 poslato: Mart 10, 2013, 01:24:11 posle podne »

Za ramena: http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/322/Male/m/322_2.jpg

http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/270/Male/m/270_2.jpg

http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/382/Male/m/382_2.jpg  i ovo samo ne sa  sipkom nego postoji neka sprava.

Da dodam jos nesto ili?

Hvala unapred.

Odlicne vezbe za ramena! Mislim da je to sasvim dovoljno. Jedan potisak, latelarno i 'zadnje' letenje.
« Poslednja izmena: Mart 10, 2013, 01:25:45 posle podne od strane Nikola90 » Sačuvana
Stifler1994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


.....

« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2013, 01:17:38 posle podne »

Za ramena: http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/322/Male/m/322_2.jpg

http://stronger-slimmer.com/shoulder-raise.jpg

http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/382/Male/m/382_2.jpg  i ovo samo ne sa  sipkom nego postoji neka sprava.

Da dodam jos nesto ili?

Hvala unapred.
« Poslednja izmena: Mart 10, 2013, 01:22:43 posle podne od strane Stifler1994 » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2013, 10:21:16 pre podne »

Za noge bi trebalo da kreneš sa čučnjevima i dodaj i zgibove u trening leĂ°a, šta radiš za ramena?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stifler1994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


.....

« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2013, 11:53:23 pre podne »

Hvala vam jako puno !

Grudi:bencpress,uski sklekovi,kosi bench sa bucicama, i opet jedna vezba sa bucicama rasirene ruke treba da spojim dok lezim)
Ledja:sipku sa tegovima  treba da uvucem ka stomaku dok su mi noge u nekom polozaju *dok su mi ledja ispravljena ,i lat masina vucem na grudi.
Biceps:Sa sipkom uski hvat i siroki,i kada sedim pa samo sa rukama dizem sipku sa tegovima)
Triceps:sa sipkama,i postoji ta masina koju vucem
Noge:prednja loza,zadnja loza. i to kada treba da istisnem sa  nogama dok lezim.


Izvinjavam se  sto ne znam nazive vezbi pokusao sam   najbolje da ih opisem.Ako vi mislite da mogu da ubacim nesto jos ili da izbacim nepotrebno napisite


Hvala unapred!
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2013, 11:33:57 pre podne »

Pozdrav,

Raspored treninga je OK, samo napiši mi koje vežbe radiš?

Ishrana se svodi na meso i pirinač ;). U suštini treba da jedeš dovoljno mesa tokom dana, da to bude bar jedan obrok sa dovoljno mesa, što je nekih 200 - 300gr dnevno. Svakodnevno da jedeš jaja i sira (nemasnog ili ti do 20%). Pored toga u ishrani treba da imaš dovoljno ugljenih hidrata, kao što su ovsene, pirinač, krompir i čak i hleb jer očigledno je da se ne gojiš lako.

Treba da jedeš tako da nikad ne osećaš glad što obično znači da jedeš svoja 3 glavna obroka i sa tim posle treninga da pojedeš još jedan takav meĂ°uobrok.

Ukoliko kreneš da dobiješ više sala onda je trening slab ili jedeš previše UH, ali ukoliko se kloniš šećera i previše masne hrane (slatkiši, sokovi, burek i slično) onda ne bi trebao da imaš takav problem.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stifler1994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


.....

« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2013, 11:17:28 pre podne »

Da pocnem...

Imam 19 god , 175 cm i  68 kg,zanima me trenutno masa kako da  se ugojim(misicna masa)
Teretana: Dva dana zaredom jedan odmaram.  Prvi dan:(grudi&triceps) Drugi dan:(Ledja&biceps) Treci dan:(Ramena&noge)
Ishrana:Banana pre treninga i neposredno posle treninga sa  pola litre mleka(nesquick)
Za tri nedelje sam se ugojio lepih  3 kg,Benchpress (85 kg),mislim da sam u dobroj formi. U teretani uvek dajem svoj maximum)
Zanima me da li nesto radim pogresno? Isto puno bi mi znacilo ako bi neko mozda  napisao  neku ishranu pre treninga (osim te jedne banane), i uopsteno sta da jedem  sta da izbegavam. Proteini mi  i bas nisu nekakva opcija em zbog para em zbog roditelja koji su strogo protiv toga.
Finansija nije problem,znam da treba vremena nista se ne stize preko noci,ali bi mi puno znacila vasa pomoc oko ishrane  i treninga.

Hvala unapred !
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.