TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 05:01:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kako uspeti?  (Pročitano 2822 puta)
whey3500
Gost
« Odgovor #15 poslato: Decembar 08, 2012, 04:12:57 posle podne »

Hahaha...Samo se ti zezaj :P
Polako samo... Napredujem.Vreme radi kao sto si ti rekao ;)

p.s. nikad ja nisam ni rekao da preterano izgledam ili bilo sta. al bi voleo jednog dana :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Decembar 08, 2012, 03:56:36 posle podne »

Meni je jos i lako...Baba jaja i integralni hleb mi daje, druga baba mast mi nabavlja  da pecem jaja.
Pa dobijem pare od baba :D pa uzmem ovsene pahuljice, ella sir, jogurt, mleko, bademe suncokret i jos neke sitnice...
Tunjevinu, rucak roditelji snabdevaju, i u zamrzivacu imam 35 pilica :D belo meso samo nedeljom. 


Voce i povrce uvek imam u kuci...



Ja na tvom mestu ne bih smeo slike da okacim od predobrog izgleda koji bih napravio tom hranom ,nabio bih ljudima komplexe :D
Sačuvana
whey3500
Gost
« Odgovor #13 poslato: Decembar 08, 2012, 03:34:12 posle podne »

Meni je jos i lako...Baba jaja i integralni hleb mi daje, druga baba mast mi nabavlja  da pecem jaja.
Pa dobijem pare od baba :D pa uzmem ovsene pahuljice, ella sir, jogurt, mleko, bademe suncokret i jos neke sitnice...
Tunjevinu, rucak roditelji snabdevaju, i u zamrzivacu imam 35 pilica :D belo meso samo nedeljom. 


Voce i povrce uvek imam u kuci...

« Poslednja izmena: Decembar 08, 2012, 03:35:51 posle podne od strane whey3500 » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 14, 2012, 11:57:20 posle podne »

dobro je dok ima i za taj pasulj,kako je krenulo i to ce da postane problematicno za koji mesec ...

Upravo tako,ali ono budemo pozitivni bez obzira na sve,tako smo nauceni ( nase generacije koje su sve ratove prezivele i sve sankcije,lopovluke etc..) nazalost tako je kako je,nadamo se boljem sutra..zato se sprdamo i ironicno odgovaramo na svakodnevne nedace :)
Sačuvana
MrArcShade
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #11 poslato: Oktobar 14, 2012, 11:44:43 posle podne »

dobro je dok ima i za taj pasulj,kako je krenulo i to ce da postane problematicno za koji mesec ...
Sačuvana
NOTHING GREAT COMES WITHOUT A SACRIFICE!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 14, 2012, 11:01:42 posle podne »

1 kg mesa je postao luksuz... Ides fazon za rucak skuvas serpu pasulja to moze da traje par dana a izadje do 500din zavisi sta stavis :D Nije bilderski ali za prezivljavanje :D  bar rucak da se resi x)

I to po mogucstvu sto corbastiji (na 5 litre vode 10-15 zrna ) :D
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 14, 2012, 10:16:55 posle podne »

1 kg mesa je postao luksuz... Ides fazon za rucak skuvas serpu pasulja to moze da traje par dana a izadje do 500din zavisi sta stavis :D Nije bilderski ali za prezivljavanje :D  bar rucak da se resi x)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 14, 2012, 08:28:10 posle podne »

Kupis karticu za menzu i tako imas 30 ruckova za oko 2000 din i 30 vecera za isto oko 2000 din(ukupno do 4500 din). ;)

E sad,to je sto kazu ishrana na masi,iako u menzama ima uvek pirinca,a sredom i petkom bude ribe,pored toga kad je post ima riba svaki dan...sad zavisi i od menze koju koristis...Uglavnom ustedu ces imati ako budes samo jednom jeo u menzi i to tako da jedes samo posle treninga(da bi bilo manje stete,tj. manje sala od te hrane).

Pored toga ne kupuj meso u Maxiju i Matijevicu,katastrofa je a i skupo,idi na pijac i tamo u mesarama kupi jer je sveze i jeftinije meso,a ono je najveci izdatak,pored toga sir i povrce su takodje jeftiniji...


Pirinac i Testenine kupuj u Zdravoj hrani jer je jeftinije...


Prodavnice i markete izbegavaj osim kad su snizenja...
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 14, 2012, 05:34:31 posle podne »

Znas kako,ako od tih 20.000 na hranu planiras da potrosis 15.000 to je sasvim ok...unosis proteine kada su ti najpotrebniji a ostali obroci povrce i  UH,pirinac i krompir su ti jeftini,povrce takodje...nema potrebe da jedes po ceo dan samo meso,pa to su gluposti...ma mozes i sa 10.000 mesecno da izadjes ako dobro kalkulises... ovsene su isto jako jeftine 100-150 din/kg...od proteina forsiraj jaja jer su najjeftinija i najbolja,i nemoj da bacas zumance
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 14, 2012, 05:28:47 posle podne »

Iskreno dosta je tesko ali trudim se da sebi obezbedim ono najpotrebnije.Najvise mi vremena ode u obilazenju po marketima jer ko za inat negde je nesto skuplje a drugde jeftinije i tako nema sanse da sve nadjem na jednom mestu.Meso je naravno najskuplje ali i ja sam nasao povoljan oslic i to fileti pa mi je to pretezna hrana mada nadje se tu sve.Ali da je skupo nije..vec je preskupo.
Sačuvana
MrArcShade
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 14, 2012, 04:22:45 posle podne »

primecujem da je situacija krajnje zajebana,sto se tice hrane a i ostalog,ovde kod vas u BG-u :D,ne znam mora da smislim nesto ili da nabavim jos para ili da pocnem da kradem po samoposlugama :D
Sačuvana
NOTHING GREAT COMES WITHOUT A SACRIFICE!
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 14, 2012, 04:10:42 posle podne »

Ne znam za ostatak Srbije, ali Bg je postao pakleno skup, pogotovo meso... Bas zbog toga mi je ishrana postala gotovo jednolicna. Svaki dan gledam da mi obroci budu sto jeftiniji. Svako jutro ovsene,whey, posle treninga krompir,piletina i vecera jaja.  A tunjevine su ebeno skupe, tako da sve vise to batalim, belo meso skupo ko otrov tako da ono, bas teska situacija sa ishranom :( a to da ides van bg-a po has, vise te izadje gorivo tamo i nazad posto je i benzin poskupeo :D
Sačuvana
MrArcShade
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 14, 2012, 03:46:32 posle podne »

ma ok je to,ono ja i nisam "pravi bilder" :D,cisto nesto malo vise od rekretivca eto vezbam jer me to cini srecnim i pomaze mi da se osecam bolje i da lakse podnesem obaveze,ne jurim nista ekstremno(bar za sad) jednostavno kroz vezbanje izbacim negativnu energiju... ali ipak ne volim da "gladujem" volim da imam svakog dana 200 gr mesa,krompir/prinac tunjevina/riba sveza riba isto 200 gr,4-5 jaja i po neko jelo tipa musaka/kupus(to jedino znam da spremim:P) mislim po meni to i nije nesto nenormalno ali sad vidim da je i to postalo tesko nabaviti
Sačuvana
NOTHING GREAT COMES WITHOUT A SACRIFICE!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 14, 2012, 02:40:40 posle podne »

Pa stvarno misliš da neko od ovih ljudi ovde troši tolike pare na ishranu ili im možda mama i tata plaćaju sve, a oni samo pišu na forumu ;)

JBG malo ko jede pola kile mesa dnevno i malo ko se hrani onako kako napiše na forumu i gotovo niko to sve ne plaća sam.

Ideš na pijacu van BG - a i kupuješ meso, jaja i sir i to na veću količinu jer je jeftinije...ja u Sr. Kamenici idem u hladnjaču pa kupujem smrznute osliče u pakovanjima od 20kg itd...poenta je da nikada nećeš imati dovoljno para za pravu bildersku ishranu ako planiraš da zaraĂ°uješ radeći, ali svetla tačka je da ti i ne treba toliko hrane, jer se bilderi ionako previše hrane jer su u fazonu od viška glava ne boli.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MrArcShade
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 14, 2012, 09:38:07 pre podne »

evo vec je proslo 32 dana od kako sam dosao u Beograd,i evo celog jutra kalkulisem kako da prezivim sa malim budzetom kojim posedujem i uopstem i jasno nije kako to do izvedem,pileci file=800 dinara/kg tunjevina 150 dinara ludnica,kad platim sve troskove ostane mi oko 20k mesecno a ja evo vec vise od nedelju dana sam bez novca,sva sreca poneo sam sa sobom neko meso od kuce i jos neke stvarcice pa sam nekako preziveo evo danas dobio novu kintu pa sam otisao do prodavnice kupio samo najosnovnije malo mleka par tuna malo mesa =preko 3k dinara....da vas ne davim vise problemima evo pitanja,kako vi uspevate da prezivite i da kupite sve sto treba?koje trikove koristite?snizenja cuda? hvala unapred na korisnim savetima
Sačuvana
NOTHING GREAT COMES WITHOUT A SACRIFICE!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.