TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:14:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dobijanje mase ?  (Pročitano 2282 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Decembar 19, 2012, 10:14:19 pre podne »

Dobro hajmo polako,nismo se ni mi rodili nabildovani pa da sada ismevamo nekoga.Svakom treba pimoci i ako je pitanje nama smesno opet treba biti posten i priznati sebi da smo i mi bili početnici.
Masa se ne dobija tek tako lako jer svako bi onda uzeo kreatin i bio veliki i jak.Za napredak je potreban duži period vežbanja,ishrane i suplementacije.





A zar sve ovo shto si rekao nije ponovljeno milion puta? Izvini, ali ja ni kad sam bila pochetnik nikad nisam postavila pitanje koliko mase mogu da dobijem od 2 kile proteina, i to pitanje smatram izuzetno glupim i i opet cu ponoviti da su to pitanja za Kleopatru i Milana tarota, jer samo oni na to sa pravom mogu da odgovore bez imalo blama, razuman chovek ne moze.

Ako je neko vec na forumu neko vreme, neka ga ne mrzi da malo prochita taj isti forum- zamisli ja sad uzmem da chitam knjigu i pitam bibliotekarku zashto je Raskoljnikov ubio babu u knjizi?!

Poenta mog pisanja je da nema potrebe oštro reagovati, ko ne želi da pomogne ne mora ni da piše.Niko ovde nikog ne tera na to.I nema glupih pitanja već samo odgovora.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Decembar 19, 2012, 03:25:16 pre podne »

1 porciju čine 2 dozera, tj. ukupno 100g praha. U fazi punjenja uzimaš 2 porcije dnevno(200g ukupno), tokom pet dana(ukupno 1kg). Nakon toga uzimaš po jednu porciju dnevno, tj. tokom narednih 10 dana - dok ti traje pakovanje. Sve u svemu, doĂ°osmo do brojke 15. :) Eto koliko traje. :)
Sačuvana
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #9 poslato: Decembar 19, 2012, 12:23:19 pre podne »

Kolko traje pakovanje ovoga proizvoda "Cell-Tech™ Hardcore Pro series" ? (2 x dnevno)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #8 poslato: Decembar 18, 2012, 01:33:09 posle podne »

Ako nekoga interesuje decko je ubio babu zato sto je davala lovu na kamatu celom selu .Cisto koga interesuje da zna a bibliotekarka nece da mu kaze.A sto se tice koliko mase se moze dobiti od 2 kg kreatina tesko je reci .
Slazem se da bi doticni trebao da procita osnovne stvari na forumu da bi znao da postavi pitanje o onome sto ga interesuje a da to ima nekoga smisla.
Iz svog licnog iskustva cu reci da ako odradis punjenje kako treba , znaci 5 grama po kg telesne mase, treniras jako,jedes dosta hrane i pijes min 5 lit vode dnevno mozes ocekivati da ti cifra na vagi bude veca za 6-8 kg za nekih 45 dana.
 
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #7 poslato: Decembar 18, 2012, 12:49:43 posle podne »

Dobro hajmo polako,nismo se ni mi rodili nabildovani pa da sada ismevamo nekoga.Svakom treba pimoci i ako je pitanje nama smesno opet treba biti posten i priznati sebi da smo i mi bili početnici.
Masa se ne dobija tek tako lako jer svako bi onda uzeo kreatin i bio veliki i jak.Za napredak je potreban duži period vežbanja,ishrane i suplementacije.

A zar sve ovo shto si rekao nije ponovljeno milion puta? Izvini, ali ja ni kad sam bila pochetnik nikad nisam postavila pitanje koliko mase mogu da dobijem od 2 kile proteina, i to pitanje smatram izuzetno glupim i i opet cu ponoviti da su to pitanja za Kleopatru i Milana tarota, jer samo oni na to sa pravom mogu da odgovore bez imalo blama, razuman chovek ne moze.

Ako je neko vec na forumu neko vreme, neka ga ne mrzi da malo prochita taj isti forum- zamisli ja sad uzmem da chitam knjigu i pitam bibliotekarku zashto je Raskoljnikov ubio babu u knjizi?!
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 18, 2012, 12:30:53 posle podne »

Kolko se moze dobiti mase uz 2 kg kreatina "Creatine monohydrate Micronized" ?
Treniram vec 20 dana u teretani (3 x nedeljno ).
Dnevno jedem 5-6 puta...

Moze se dobiti telesna tezina, ne zavrsava sve u misicnoj masi, nego ces dobiti koji kg vise na vagi, a to sve zavisi sve od tebe,koliko jako treniras i koliko jako jedes, sve u svemu sa kreatinom se vidi najveci rezultat od svih suplemenata,ali ako ne sredis hranu za duzi period vrteces se u krug, i bar neki whey zavrsi da pijes uz kreatin nakon treninga
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Decembar 18, 2012, 10:57:35 pre podne »

Dobro hajmo polako,nismo se ni mi rodili nabildovani pa da sada ismevamo nekoga.Svakom treba pimoci i ako je pitanje nama smesno opet treba biti posten i priznati sebi da smo i mi bili početnici.
Masa se ne dobija tek tako lako jer svako bi onda uzeo kreatin i bio veliki i jak.Za napredak je potreban duži period vežbanja,ishrane i suplementacije.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #4 poslato: Decembar 18, 2012, 10:18:11 pre podne »

Ovo je pitanje za Milana tarota, zamolicu ga da se javi i odgovori, unapred zahvalna...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #3 poslato: Decembar 18, 2012, 09:18:53 pre podne »

već 20 dana? očekuj jedno 5 kila mase ovako na prvu ruku

  :D :D :D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #2 poslato: Decembar 18, 2012, 09:00:13 pre podne »

već 20 dana? očekuj jedno 5 kila mase ovako na prvu ruku
Sačuvana
Arbeit macht frei.
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #1 poslato: Decembar 18, 2012, 01:04:24 pre podne »

Kolko se moze dobiti mase uz 2 kg kreatina "Creatine monohydrate Micronized" ?
Treniram vec 20 dana u teretani (3 x nedeljno ).
Dnevno jedem 5-6 puta...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.