TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 06:02:06 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proizvodi za energiju (na bazi kofeina)  (Pročitano 1894 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #5 poslato: Mart 06, 2013, 04:26:13 posle podne »

Potpuno se slazem sa Monikom nikad ne eksperimentisi na utakmici ili cak bitnim treninzima...
Svako je individua za sebe i jednostavno niko ne zna kako moze na bilo sta odreagovati.Posebno je to situacija sa kofeinskim preparatima...I cak da bi znao cisto i doziranje,tj dozu koja ce tebi "zavrsiti posao" jer ima tolerantnijih i manje tolerantnih na kofein i sve te stimulanse,a to sve opet samo od tvog organizma zavisi
Sa navedenom suplementacijom je to OK ukombinovati,vodi racuna ubuduce takve preparate ne bi smeo eventualno sa nekim takodje kofeinskim preparatom da kombinujes kao sto su neki NO boosteri,ili sagorevaci ili slicno
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Mart 06, 2013, 03:37:28 posle podne »

uvek isprobaj odreĂ°eni suplement ili energetski napitak na treningu... nikako na utakmici :)

inače, probaj jednom da popiješ pre treninga zeleni čaj ili crni čaj...  možda će i bolje da "radi" od nekog energetskog napitka
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2013, 08:01:47 posle podne »

Ako je reč o Liquid Speedu, preporuka je da se kod prvog korišćenja popije pola bočice, kako bi se utvrdila tolerancija na stimulanse. Inače, može se kombinovati sa tim suplementima koje imaš.

Hvala na odgovoru,nije u pitanju Liquid nego olimpov Speed,takodje je u epruveti...tako cu vjerovatno i uraditi,pola bocice.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2013, 07:51:01 posle podne »

Ako je reč o Liquid Speedu, preporuka je da se kod prvog korišćenja popije pola bočice, kako bi se utvrdila tolerancija na stimulanse. Inače, može se kombinovati sa tim suplementima koje imaš.
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2013, 07:46:16 posle podne »

Nisam bio siguran kako da stavim naslov...

Znaci zanimalo bi me,dobio sam na poklon nekolike doze jednog proizvoda "Speed" vidim da sadrzi 200 mg kofeina,guarana extrakt 1750 mg,taurin 1000 mg,tirozin 100 mg,Glucorolacton 100 mg,kalorija 43 i plus vitamini.Znaci pitanje je da li mogu ovo popiti prije utakmice,imam 16 god. treniram fudbal,inace moja suplementacija je opsirna pa zbog toga sam skeptican kad nadogradjujem jos nesto,jer pijem Protein,kreatin,beta alanin,omega 3,vitamine,magnezijum,isotonicne napitke,tako da ne znam,znam da mi vjerovatno nece nista biti ali eto zanima me vase misljenje ?...i da pitam da li se mogu dogoditi neke nus pojave u smislu neka glavobolja,stomacne tegobe i sl. jer mi ne bi odgovaralo prije utakmice... (p.s inace mislim da dobro podnosim kofein jer popijem nekad i onu veliku solju crne kafe i ne osjetim da me drmne :) )
« Poslednja izmena: Mart 05, 2013, 07:47:56 posle podne od strane mister » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.233 sekundi sa 18 upita.