TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 07:09:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: BioTech USA - Max Gain Plus 1.5kg  (Pročitano 2489 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Maj 06, 2013, 09:38:23 posle podne »

Belance u prahu zaboravi,nastavi sa Elite whey!
Nigde ne pise da moras jesti hleb,imas veliki izbor slozenih uglj hidrata,pirinac,krompi ,ovsene pahulje.
Vodu mozes piti uvek ,naravno u granicama normale ,obavezno i u toku treninga na svakoh 15 min po 2 dl vode.
Sačuvana
milan922
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #11 poslato: Maj 06, 2013, 07:31:46 posle podne »

Hvala svima! E, pa ovako, pio sam Whey i imam rezultate tj. ne mogu da kazem da nemam, kao i da ne mogu da kazem da nije bilo bolje.
Hteo sam da probam neki novi protein, da vidim da li ce pritajti mom organizmu itd.

I, da, da ne otvaram ovu temu, interesuje me kakvo misljenje imate o belancevini u prahu? Posto pored teretane idem i na borilacki sport, pa sam mislio da vec napomenuti prah konzumiram za Whey, tacnije Elite Whey. (Zelim da nabacim koje kilo, kako bi otisao u vecu kategoriju, a da imam nepunih 17 godina).

Tacnije muci me jos nesto, nemam naviku da jedem hleb uz meso tj. kako kad uz neko pecenje, da, ali uz piletinu (snicle :D belo i crveno meso, da skratim pricu). Takodje ga ne jedem i uz krompir, posto ga veoma cesto konzumiram. Da se vratim na meso, bukvalno kada jedem mesto, umesto hleba konzumiram sir ili tartar sos (bas retko jedem hleb uz meso).

I jos nesto :D, cuo sam da ne valja piti vodu posle obroka (sto ja naravno radim), vec tokom ili posle obroka.

p.s Nemoj te mi zameriti, ima dosta gresaka u tekstu, redosled reci itd. Ne mogu da se pohvatam'. Hvala! :D
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 192


« Odgovor #10 poslato: Maj 06, 2013, 11:44:07 pre podne »

Izvinite, i, jos nesto me interesuje. Ovoga puta je vezano za proteine, tacnije koji je bolji od ova dva proteina Power Track - Power Protein ili Muscle Milk Natural Protein.
p.s trenutno nemam dovoljno novca za Whey :D

Power track ti je 40% sojin protein, a protein iz soje je beskoristan za BB, tako da na taj protein bacas novac. Muscle Milk nije los, ali opet dozer ti je duplo veci nego normalan, tako da cenu koju placas, pomnozi sa 2 pa vidi da li ti je isplatljivo. Plus, posto vidim po tvom izboru proteina da kupujes od nekih likova iz subotice ili tako negde, da znas da je dobar procenat tih proteina fejk, tj nemaju ni polovinu proteina koliko pise da imaju.

P. S. Ako imas 5000 za power track, itekako imas za whey.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Maj 06, 2013, 11:07:48 pre podne »

ako imaš novca za gejner sigurno imaš za whey - whey je prioritetniji.  Možda će biti manje pakovanje, ovako na prvi pogled deluje skupo, ali mnogo je isplativije - kvalitet neuporedivi.

Reci nam koliko iznosi tvoj budžet, pa bih ti napisala najbolju kombinaciju?
Sačuvana
milan922
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #8 poslato: Maj 06, 2013, 11:00:20 pre podne »

Izvinite, i, jos nesto me interesuje. Ovoga puta je vezano za proteine, tacnije koji je bolji od ova dva proteina Power Track - Power Protein ili Muscle Milk Natural Protein.
p.s trenutno nemam dovoljno novca za Whey :D
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 192


« Odgovor #7 poslato: Maj 05, 2013, 06:37:22 posle podne »

Scitec VM 35 i dymatize elite su ti jedini gaineri koji se isplate kupovati, ostalo bukvalno kupujes dekstorzu i maltozu po mnogo skupljoj ceni nego sto stvarno vredi. Pogotovo ta dva sto si nabrojao, ciste secerane, a i plus ako kupis tih kilo ipo, to ce da ti ode za 10 treninga. Jeste skuplja varijanta, ali ako lepo sracunas sve i stavis na papir, zapravo je mnogo isplatljivija. Ako imas kinte, najbolja varijanta ti je sledece, uzmes dekstorzu i maltozu (to ti je kilo ipo secera, 500 kinte) carbslam (bas sad imas na akciji 2,7kg 2200 ja msm, da ne proveravam) i uzmes bilo koji whey (gledaj da ima min 75% proteina po serviranju i da nije cisti koncentart vec blend izolat/koncentrat, da kazemo 2,27kg eto oko 5000). Uzimas sve merkicom od 30gr npr (nzm sad tvoju kilazu pa eto cisto racunice radi) znaci 2 merkice mixa dekstroza/maltoza, 1 merkica carbslama i jedna merkica proteina. Veruj mi bolji gainer ti od ovoga ne postoji, a ako ti deluje da je ovo skuplja varijanta, uzmi lepo stvari sve na papir i videces i sam, a plus na stranu sto je ovo MNOGO bolje.
P.S. Ovo je naravno samo za posle treninga.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Maj 05, 2013, 06:20:44 posle podne »

Zato što imaš mnogo, mnogo bolje izbore gejnera.

Npr:

Scitec: Volumass 35, MyoMax Gain
Dymatize: Elite Mass Gainer
Nutrabolics: Mass Fuel
Sačuvana
milan922
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #5 poslato: Maj 05, 2013, 06:09:28 posle podne »

I'm from Serbia. xD

Zasto?
« Poslednja izmena: Maj 05, 2013, 06:11:40 posle podne od strane milan922 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Maj 05, 2013, 06:05:18 posle podne »

Gde živiš, Milane? (pitam zbog ovog izbora gejnera koje pominješ)
Sačuvana
milan922
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #3 poslato: Maj 05, 2013, 05:52:37 posle podne »

I, sta je bolje Full Force - Full Mass ili BioTech USA - Max Gain Plus. :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Maj 05, 2013, 05:02:18 posle podne »

Nije baš u vrhu po kvalitetu. Svega 10ak posto proteina u svom sastavu. Trebalo bi ti najmanje 100ak grama ovog gejnera po serviranju, i to samo nakon treninga.
Sačuvana
milan922
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #1 poslato: Maj 05, 2013, 04:51:52 posle podne »

Interesuje me Vase misljenje o BioTech USA - Max Gain Plus 1.5kg. I, kako se pije? Hvala
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.3 sekundi sa 18 upita.