TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 11:27:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko kilaze  (Pročitano 1518 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Avgust 15, 2013, 01:16:18 posle podne »

Hvala ti na dobrodoslici i konkretnom odgovoru ;D

Svakako cu prihvatiti tvoj savet,samo me interesuje jos nesto:
Koliko puta dnevno da pijem gejner posto sam prakticno pocetnik a i zbog manjka fizicke aktivnosti (ako to ima neke veze uopste)?
I koliko 1 pakovanje moze da mi traje?


 

Pijes ujutru i nakon treninga ili neke druge fizicke aktivnosti.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Avgust 14, 2013, 12:09:15 posle podne »

Količina koju bi trebalo da unosiš zavisi od tvog ukupnog dnevnog kalorijskog unosa, prevedeno ako jedan dan uspeš da uneseš dovoljno kalorija putem kvaltietne hrane onda nema potrebe da preteruješ sa gejnerom...

obično se uzimaju 2-3 puta dnevno, kao dopuna ishrani, tj. kao meĂ°uobrok i posebno posle odraĂ°enog treninga kada je najbitnije, zbog količine ugljenih hidrata i proteina koje sadrži (brza apsorpcija)

manjak fizičke aktivnosti - znači da ćeš dobiti masno tkivo...  ja bih ti svakako savetovala da naĂ°eš vremena bar 3-4 puta nedeljno za teretanu, 60 minuta.
Sačuvana
Okram
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Avgust 14, 2013, 11:31:33 pre podne »

Hvala ti na dobrodoslici i konkretnom odgovoru ;D

Svakako cu prihvatiti tvoj savet,samo me interesuje jos nesto:
Koliko puta dnevno da pijem gejner posto sam prakticno pocetnik a i zbog manjka fizicke aktivnosti (ako to ima neke veze uopste)?
I koliko 1 pakovanje moze da mi traje?


 
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Avgust 14, 2013, 11:09:05 pre podne »

Pozdrav i dobrodošao na forum :)

Ovako, što se tiče dobijanja na kilaži iskreno možeš vrlo malo da očekuješ ukoliko se osloniš samo na preparate (suplemente) jer oni su samo dodatak celoj priči koja obuhvata ishranu i trening.

Dakle na prvom mestu moraš povećati kalorijski unos. Znam da nije lako, ali moraš početi da menjaš navike i da nosiš hranu sa sobom u posudicama, ili da kupuješ hranu - gotove obroke, ali kvalitetnije.

Ukoliko ti treba pomoć oko ishrane i obroka, reci.

A da ti odgovorim na pitanje, gejneri jesu odličan dodatak kod ljudi koji ne mogu da nabace kilažu, jer su kalorijske bombe, ima ih dobrih i manje dobrih, bolji su oni koji sadrže više proteina, dakle da nisu čista dekstroza.,,

moja preporuka bi bila za neko ekonomičnije pakovanje, npr Nutrabolics mass fusion, Dymatize super mass gainer, da ti traje duže.  Uz to obavezno kompleks vitamina i minerala, npr Natrol Energizer, svaki dan 1 tbl uz doručak, Omega 3 riblje ulje....

ali kao što rekoh ništa od toga nema na duže staze ako ne povećaš kalorijski unos.

A sigurna sam da možeš.
Sačuvana
Okram
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Avgust 14, 2013, 10:51:35 pre podne »

Ljudi interesuje me sledece.

175cm,65kg nikako da se ugojim.Radim uglavnom ceo dan,nemam vremena za teretanu(eventualno neke vezbe kod kuce),takodje ne unosim dovoljno proteina u organizam.

Da li postoji neki gainer ili neki drugi preparat koji mogu da pijem da nabacim nekoliko kg?

Ako bi neko mogao da mi pomogne bio bih zahvalan.

Pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.164 sekundi sa 18 upita.