TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 11:20:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Protein - Amino kiseline i workout?  (Pročitano 2838 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Januar 13, 2014, 04:28:15 posle podne »

Što se tiče proteina, preporučujem Dymatize Elite Whey. Odličan je, a plus je i na akcijskoj ceni (2.990 din), što se savršeno uklapa u tvoj budžet. :)

Veruj mi, razlike bi bile minimalne za ta 3 meseca, i da si koristio suplementaciju. To su dodaci ishrani, a ne anabolici, hormoni i sl. Nemoj da imaš pogrešna uverenja i očekivanja od suplemenata. Svakako pomažu, ali ne baš u tolikoj meri, i svakako ne ako je ishrana loša.
Sačuvana
Astalavista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #7 poslato: Januar 13, 2014, 04:22:50 posle podne »

Da bi se oblikovao misic potreban je trening u teretani. Vezbanje. Dok ne sredis mnogo bitnije stavke,amino ti ne trebaju uopste.
Prvo ishrana,trening,pa tek onda suplementi. (Ne supstance,suplementi)

Moja slika sa profila je bez teretane.. 1: ishrana i vezbao sam citava 3 meseca..tako da ne mogu da zamislim kako bi izgledao da sam uzimao neke preparate. Pitao sam samo za protein koji bi bio ok.. uporedio sam ova dva za pocetak... inace mogao bih do 2.500 din nesto.

Dok u vezi Amino kiselina.. ostavicu za kasnije malo.
« Poslednja izmena: Januar 13, 2014, 04:27:44 posle podne od strane Astalavista » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #6 poslato: Januar 13, 2014, 02:41:24 posle podne »

Da bi se oblikovao misic potreban je trening u teretani. Vezbanje. Dok ne sredis mnogo bitnije stavke,amino ti ne trebaju uopste.
Prvo ishrana,trening,pa tek onda suplementi. (Ne supstance,suplementi)
Sačuvana
Astalavista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2014, 02:37:18 posle podne »

Za sada ne bih isao sa teretanom iz razloga da vidim kakvi ce rezultati biti bez nje i sa uzimanjem proteina.. posto za pocetak gledam do 2.000 dinara... koji je bolji od ova dva "100% Whey protein fuel" ili "100% Iso Whey Zero" .. gledao sam neki do 3.500 ali ne bih da se zalecem i posle da ispadne kako mi ne "odgovara".

Samo me zanima preporuka za protein.

Sta mislis o tome da uzmem neku amino kiselinu ? Ili to jednostavno kasnije ?
« Poslednja izmena: Januar 13, 2014, 02:40:15 posle podne od strane Astalavista » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #4 poslato: Januar 12, 2014, 04:04:05 posle podne »

Prvo radi na skidanju tog viška što kažeš da imaš,a onda na definiciji.Kažem ti uzmi za sada protein,dok treniraš sa svojom kilažom. A da li planiraš da kreneš u teretanu ili ne? Na ovoj slici što si je postavio ti je ok masa,možda eventualno još malo da je dobiješ (kad kažem masa,mislim na obim),a to ne možeš postići treninzima koje trneutno radiš.
Sačuvana
Astalavista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #3 poslato: Januar 11, 2014, 06:36:12 posle podne »

Nisam mislio da ga se resim , jer nemam sad neku stomacinu..nego da mi sto bolje budu oblikovani misici ne na samom stomaku vec na citavom telu. Ne zelim da mrsavim jer mi je to gadno da budem mrsav i definisan..za moju visinu od 166cm da li je ovo dovoljna masa. Ishrana je na prvom mestu, zitarice..voce..itd. Tokom leta vezbao sam i koristio razne prirodne shake-ove koje sam ja pravio..

Sada dodajte na toj slici mozda 5kg sto sam se ugojio... sada mi treba samo pomoc da li bi trebao da idem na masu pa onda opet na definiciju..ili da nastavim sa definicijom i uzmem nesto od supstanci sto bi ste mi vi preporucili za sto bolji izgled.. hvala :)

I kada nisam vezbao bio sam odlicno izdefinisan ( sem stomaka za koji je potreban rad ) , ovo sam tokom leta postigao za 3 meseca bez ikakvih supstanci.
Zato sada gledam da predjem na neke supstance.

Evo slike :
« Poslednja izmena: Januar 11, 2014, 06:44:34 posle podne od strane Astalavista » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #2 poslato: Januar 11, 2014, 04:18:32 posle podne »

Da bi stomak rešio ,potrebno je da ti ishrana bude potpuno ispravna.Isto to ti važi i za mišiće. Ne postoji suplement koji će ti "oblikovati" mišiće,to rade trening i ishrana.Ne znam zašto si se baš rešio za kreatin? On ti nema puno poente s obzirom na to da radiš treninge sa sopstvenom težinom.Amino kiseline ti takoĂ°e služe pri jakim treninzima pod opterećenjem.Ja da sam na tvom mestu,uzeo bih protein i to bi bilo to ,iskreno :)

Eventualno da uzmeš neke miks amino kiselina koji sadrži nekoliko različitih u sebi....
Sačuvana
Astalavista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2014, 03:21:47 posle podne »

Dobar dan,
Imam 21 god, 65-70kg i 166 visok.
S'obzirom da se ceo zivot bavim sportom..trenirao fudbal 8 godina.. posle toga rekreativno i ucestalo vezbanje workout..sklekovi,trbusnjaci,zgibovi,trcanje,propadanja i tako dalje.. takav mi je metabolizam da i ako ne vezbam ja sam ceo misicav ( povukao genima ) vec za 2 meseca mogu i te kako da napredujem .. a toliko se i brzo ugojim.. samo problem sto mi sve ide u stomak a to me nervira. Trenutno nisam vezbao 4 meseca..Hteo sam da Vas pitam za pomoc zato sto sam od drugara uzeo Creatine Monohydrate 5000 MG i pored toga zelim neku Amino Kiselinu ili sta vec za dobro oblikovanje misica ( ranije nikada nisam konzumirao neke preparate )..pritom ne bih zeleo da idem u teretanu vec jednostavno workoutom..sad me zanima vase misljenje :)
« Poslednja izmena: Januar 13, 2014, 02:40:54 posle podne od strane Astalavista » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.264 sekundi sa 18 upita.