TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397101 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 08:29:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Efedrin i mrsavljenje!?  (Pročitano 12236 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Januar 28, 2013, 12:21:18 pre podne »

Na forumu više nema priče o doping sredstvima, tako da se ova tema zaključava.
Sačuvana
pomocmitrebaaaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #8 poslato: Januar 27, 2013, 11:41:18 posle podne »

Gde mogu nabaviti efedrin?
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 349


« Odgovor #7 poslato: Jul 12, 2009, 01:06:43 posle podne »

Sta bi jel si uzeo efedrin ili si na neki natural?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Maj 21, 2009, 03:08:39 posle podne »

Vidim da ljudi koji ga koriste za skidanje sala (25g) nemaju nikakve probleme.kako nije efikasan?vidim svi ga hvale.

poenta je da ti NE TREBA kreni bez toga lepo sredi ishranu pa pred kraj ako bas oces dodaj efedrin


Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Baggiolinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


Tu sam da bih ucio !!!!

« Odgovor #5 poslato: Maj 21, 2009, 03:04:37 posle podne »

Vidim da ljudi koji ga koriste za skidanje sala (25g) nemaju nikakve probleme.kako nije efikasan?vidim svi ga hvale.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Maj 21, 2009, 02:57:12 posle podne »

dovoljan ti je podatak da ubrzava srcani ritam i to drzi 12h...probaj AC uz sredjenu ishranu mora da da rezultate ili negde gresis u ishrani.Nije ef tako efikasan kao sto pricaju.
Sačuvana
Baggiolinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


Tu sam da bih ucio !!!!

« Odgovor #3 poslato: Maj 21, 2009, 02:51:43 posle podne »

Marko,hvala na odgovoru...strasno slabo mrsavim...od sagorevaca koristio sam undyne,super cuts....dosta toga ali priznajem da nisam probao AC,nikako da skupim para za to.Gore navedeni sagorevaci nisu nista veliko napravili,uz veoma sredjenu ishranu veoma malo efekta.
Totalno si u pravu,i ja sam svestan toga...ali zeljan sam promena jer dugo kuburim s ovim problemom...Gotovo svi su nasli lek u tom efedrinu.Ne bih ga ja extra koristio,pa sumnjam da bih se navukao,zeljan sam da probam.

Koje konkretne stete moze efedrin naciniti?posle kooliko upotrebe?...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Maj 21, 2009, 02:33:58 posle podne »

Sve ovo sto zelis da postignes mozes uz adekvatnu ishranu i trening uz pomoc nekog natural sagorevaca a imas ih koliko hoces.Efedrin ti ne treba uopste,narocito ne ako nemas neke takmicarske ambicije.Ljudi se olako odlucuju da ga koriste,a ne shvataju koliko je stetan.
Sačuvana
Baggiolinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


Tu sam da bih ucio !!!!

« Odgovor #1 poslato: Maj 21, 2009, 12:13:29 posle podne »

Pozdrav dobri ljudi...

E ovako,solidan broj clanaka sam procitao o kombinaciji ECA koja daje velike rezultate.Moj "mali" problem je,sto se veoma lako gojim a boga mi teze mrsavim :) .Ishranu sam uspeo da sredim koliko finansije to dozvoljavaju,ali sam znatno smanjio unos hleba,secera,gaziranih pica...imam 5-6 manjih obroka u toku dana...U prepodnevnim casovima idem do obliznjeg stadiona gde se lepo istrcim,a svaki drugi dan u predvecernjim imam fudbalicu solidnog tempa sa drugarima iz kraja.

Imam iskustvo u sportu,bio sam svojevremenno polu-profi fudbaler ali sam imao gadnu povredu tako da ga sad igram malo za svoju dusu.Dok sam tad aktivno trenirao,redovne lekarske kontrole su pokazivale da sam zdrav kao dren.Od tada je proslo 3 god,sto i nije mali peroiod a ja sam se dosta ugojio (192cm-110kg).

Vidim ovde ima dosta kompetentnih ljudi,sa velikim znanjem,pa vas molim za pomoc:

- mozete mi ostaviti link gde se mogu detaljno informisati o ECA,da prvo steknem neko vece znanje od ovog sto imam...pre nego sto se ustrucim da probam?

- rado bih otisao kod lekara da se prvo proverim zdravstveno...sta se obicno kod njih radi od tih testova u danasnje vreme i na sta bi trebao da obratim paznju ...ako ima nekog ko je isao na ispitivanje dobro bi mi dosla bilo koja info jer nisam bio kod doktora zilion godina po tom  pitanju pa ne znam sta me ocekuje i gde da see obratim!

ukoliko se ispostavi da nemam nekih zdravstvenih smetnji rado bih uzeo da koristim ECA :

- kome se obratiti obicno za kupovinu ovih lekova (posto znam da su zabranjeni u apotekama,mislim na efedrin) i koliko bi to kostalo doprilike?
- koji vrstu efedrina preporucujete (cuo sam ima bugarski,turski,madjarski...)?
- posto bih koristio samo za skidanje masnih naslaga,kako bi mi vi preporucili da ga uzimam?
- cio sam da ima nezeljenih pojava(drhtavica,znojenje,aritmija...),ima li neko iskustva s time?do koje granice bi trbale te poojave da se trpe a kad bi trebalo prestati s koriscenjem?
- kako ga vi uzimate?
- moze li da se izbaci aspirin jer hoce da mi krene krv iz nosa od njega?

Ne zelim da pocenm s ovim preko noci,molim vas ukazite mi na sve sitnice koje treba da znam i za svaki savet ili info veliko vam hvala.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 18 upita.