TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 08:25:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: povreda zgloba desne šake  (Pročitano 1382 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2013, 09:40:08 posle podne »

Radi se o ganglionu šake, tj kili na omotaču zgloba. Problem je što se ta kila lako puni a teško prazni. Svako naprezanje i savijanje šake dovodi do njegovog punjenja i pojave bola.
Potrebno je mirovanje ruke jedno vreme. Masiraj ledom 3x po 5min, posle leda namaži lioton gel. APsolutno izbegavaj svako savijanje(pregibanje/opružanje) šake i opterećenje/oslanjanje na šaku.
Kreni ovako dva-tri danA, pa se javi kako je da dobiješ program vežbi...
Sačuvana
okibr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Septembar 28, 2013, 09:30:57 pre podne »

Može li se pkušati sa nekim gelom?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #2 poslato: Septembar 27, 2013, 09:14:07 posle podne »

Ne naprezem je uopste..Najgore mi pada to sto nmg da treniram..
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2013, 11:15:09 posle podne od strane okibr » Sačuvana
okibr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Septembar 27, 2013, 09:03:22 pre podne »

Povrijedio sam zglob prije godinu dana,kada sam udarao u džak.Tačnije izvrnula mi se pesnica u zglobu jer nisam dovoljno dobro stegao niti stavio bandaže.Bio sam kod 3 doktora,svaki od njih mi kaže da nije to ništa stranšno,namjeste mi zglob kao i to je to i naravno mirovanje.Ja evo godinu dana ne radim ništa sa desnom rukom,tj od povrede.Zadnjii put kad sam bio kod doktora reka mi je kao da zglob trebam da grijem u pijesku ili sa opekom,radim i to ali ne pomaže.Kad savijem ruku ka unutra izlazi mi kao mala loptica i kad direm to užasno boli..A kad je šaka u narmalnom položaju nista se ne vidi nit me boli.Kad se oslonim na nju ili počnem da je okrećem,boli i škljoca zglob,imam osjecaj kao da je sve rastureno unutara :D E sad dal mi neko može pomoći?Jer nmg ni da treniram ni nista da radim sa njom,a kod doktora mi se više ne ide jer veze s vezom nemaju ovi kod nas u cg.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 20 upita.