TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 01:12:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc uvezi kupovine suplementacije za misicnu masu :D  (Pročitano 2072 puta)
Gagi Nikolic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Jul 06, 2014, 04:38:41 posle podne »

ishrana mi nije nista posebno normalno jedem nema pravila,dorucak nekad pojedem 3 jaja uz to jogurt,nekad neki sendvic,a u poslednje vreme cesto kupujem ovsene pahuljice pa to sa mlekom za dorucak,e onda idem na posao za uzinu neki sendvic,pljeskavica ili pica,kad dodjem kuci za rucak sta bude(pasulj,grasak,boranije,cesto bude i neko meso tipa govedina,piletina,svinjetina,onda 2,3 sata nakon rucka idem u teretanu nakon treninga uglavnom jedem 3 jaja,ili neko meso akoima,casu jogurta ili mleka, i onda spavanje :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #2 poslato: Jul 06, 2014, 04:21:10 posle podne »

Ćao i Dobrodošao :)

Ja na tvoju trenutnu konstituciju ne bih ništa dodavao,iskreno,ali dobro ti imaš svoje neke želje :)
Napiši nam prvo kako ti izgleda ishrana u toku jednog dana,jer je ona najbitnija za svaki napredak.
Sačuvana
Dragan94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Jul 06, 2014, 10:58:21 pre podne »

e ovako moram prvo da vam ispricam kako je sve pocelo da bi me razumeli,imao sam 18 god,bio sam jako mrsav visina 185,tezina 64 kila,poceo sam da radim sklekove(bez ikakve ishrane sve normalno)radio sam ih oko 3 meseca i dosao do nekih 69 kila :D,i odjednom stao napredak ni gram se nisam vise mogao ugojiti,pa sam krenuo u teretanu prvih 3 meseca sam dobio jos nekih 10-ak kila i tako stojim evo vec godinu dana,kad god se merim imam izmedju 75-80 kila kako kad(zavisi dal sam se najeo,napio vode itd..) uglavnom treba mi dobra suplementacija koja ce mi pomoci da nabacim jos nekih 10-15 kila,nemora to biti neka definicija velika samo da se vidi da sam krupniji,inace sad sam  izdefinisan vide mi se vene po grudima,ramenima nogama,pa zelim malo mase da nabacim al ne previse sala,evo vam slika kako sad izgledam :D http://www.zaslike.com/viewer.php?file=kol7k4anc2bnngv0cqgs.jpg za suplementaciju sam spreman dati dosta novca tako da pisite sta da uzimam :D,a zelim da napredujem otprilke kao ovaj lik evo https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t1.0-9/p720x720/156314_10151438298980011_2078958425_n.jpg
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.